You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 9th 2012, 5:18pm

KralLogar--Kyzersoze (muhtarın karısı) ws

http://www.youtube.com/watch?v=PA086cMnv…ayer_detailpage
yaşam basıldığını idda edenler? asimavi ve tripyapma hadi sözünüzde durmanızı bekliyorum.

2

Monday, April 9th 2012, 6:17pm

:))

tebrikler zehirleniyon çözülüyon ama yine de kesiyon :cookie:
Ben sadece Yaparım.[b]
[b]
[/b]
[/b]

3

Monday, April 9th 2012, 7:11pm

Arka fonda bir sürü bot gözüküyor inş onlarıda ticket atmışınızdır :D
:hail:
:hail:
Merhaba Mehmetçik Halkı Ben xXxREXxXx Bana Bulaşmayın!!!

4

Monday, April 9th 2012, 8:02pm

akın akın anadolu

Akın kayzeri kesiyor ama bence o gökhan degil,cuculi çardaki savaşmayı bilmiyor,ikide bir itemi kimden aldın diyor,ezik kayzer,sen nerden aldıysan oda oradan almıştır.... :D :D :D
KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

5

Monday, April 9th 2012, 8:08pm

asimavi söyleyeceğin sözü bekliyorum dersenki benim haysiyetim bu kadar tükürdüğümü tekrar geri yalarım bende eyw afiyet olsn der cekilirim simdi sıra sende asimavi? hadi

6

Monday, April 9th 2012, 10:12pm

.........

asimavi söyleyeceğin sözü bekliyorum dersenki benim haysiyetim bu kadar tükürdüğümü tekrar geri yalarım bende eyw afiyet olsn der cekilirim simdi sıra sende asimavi? hadi
cuk diye içinde patlar bu bence onun:D

tebrikler akın

redblack026

7

Monday, April 9th 2012, 11:03pm

Katılıyorum

Akın kayzeri kesiyor ama bence o gökhan degil,cuculi çardaki savaşmayı bilmiyor,ikide bir itemi kimden aldın diyor,ezik kayzer,sen nerden aldıysan oda oradan almıştır.... :D :D :D
Gökhan ın olmadığına katılıyorum bu tabloda ders çıkarmanız olayda bu charını hiçbir zaman ortak kullanmıyacaksın :thumbup:
_____________________________________ darbeli :chainsaw:

"İnsanların umudunu kırma belki de sahip olduğu tek şey odur."

xULASILMAZx
http://www.youtube.com/watch?v=LLk1-rZfcYw
:minigun: :missilelauncher:

8

Tuesday, April 10th 2012, 12:34am

Tebrikler güzel ws ama iddialı bi ws değil krallogar hiç zorlanmadan kesiyor adamın canı yarıya bile inmiyor güzel çar papmış,
NE KADAR BİLİRSEN BİL,SÖYLEDİKLERİM, KARŞIMDAKİNİN ANLIYABİLECEĞİ KADARDIR.

9

Tuesday, April 10th 2012, 12:35am

Kendi videonuzu kendiniz niye çekmiyonuz la,cart curt hesabı bu iş:D

..:: "Silvio" ::..

10

Tuesday, April 10th 2012, 7:33am

gerçek kralın kim olduğunu görmüştür kayzer şimdi. gelde akın haremine alsın seni :)

yinemisen

Mistik Lider

• "yinemisen" is male

Server: Karesi

• Send private message

11

Tuesday, April 10th 2012, 8:06am

cuk diye içinde patlar bu bence onun:D

tebrikler akın

redblack026

arkadaşlar saçmalamayın ben logara dedim ki benimle attığın vs de yaşam basmadıysan senden özür dilicem logar her zamanki gibi zeka seviyesini gösterdi halada diyorum benimle attığı vs de yaşam basmamışsa benimle attığı vs nin başından sonuna kadar video varsa yine özür dilicem. bide sergen benim kimsenin itemine ihtiyacım olmadığını en iyi sen bilirsin 2-3 aydır red teyim şimdiye kadar sadece alemdarkaan dan bi kere kasılmalık item aldım itemlerim sizi rahatça kesmeye yetiyo zaten vede zırhsız kesmeye ;)
ivan PAVLOV

This post has been edited 1 times, last edit by "yinemisen" (Apr 10th 2012, 8:09am)

12

Tuesday, April 10th 2012, 8:17am

asimavi tükürdüğünü yalamak sana cok yakışıyor:) demedin mi? kyzer veya beni wsde yasamsız kestiğini forumda izlet tbrk edip özür dileyeceğim dedinki bana denilen bosuna uğrasıyorsun kıvıracaklar onlar demişlerdi neyse asimavi bak bu kadar büyük konusuyorum senin irade yüzüğün bitsin bende seni zırhsız kesip forumda yine kıvırtacağım.

13

Tuesday, April 10th 2012, 10:00am

+lı logar kesimi

14

Tuesday, April 10th 2012, 10:07am

ya harbi ümit +lı kesim yazmışın o yazmışın bu yazmışın orda komutan kesmeye calısıyoruz ve diğerleri komutanı kaçırıyor orda hazırlanıp en az 7 8 ws attık sadece 1 kez kesebildinmi yemin ediyorum sen buna hayır de sana hiç bir şekilde bundan sonra birşey demeyeceğim ve sende hilal ve irade yüzüğü varken bütün raisehellde sahit sadece 1 kere ya kesebildinmi? aramızdaki fark ne biliyormusun ben komutan keserken sen gelip orda kesersinki 20 seytanlı küpe bilezk kask ve sersemlik 20 seytanlı aslan ağızı varken ama ben seni her yerde her zaman her koşulda ezerim hilal + iraden varken kesiliyorsan bana bence konusmaya değmez
cevap ver slvrhz 7 8 kere ws attık sadece 1 kez kesebildnmi aynı anda ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Less" (Apr 10th 2012, 10:19am)

15

Tuesday, April 10th 2012, 10:10am

bu arada envanteride gösterseydin utanmasaydın:)))

16

Tuesday, April 10th 2012, 10:56am

Kendi videonuzu kendiniz niye çekmiyonuz la,cart curt hesabı bu iş:D
bunu söyleyen slvrz:) videoyu cekiyor envanteri açmıyor aceba orada ne var:) benim değil kendi loncandaki adamlar söylüyor cift yüzük oldğnu sebnemine karısamam . ve gece gündüz forumda dolaşan erkeğe bak hele:))) cevap versene hadi kestin veya kesmedin de tek bir şey istedim cevap ver.

17

Tuesday, April 10th 2012, 12:47pm

xAL3R0Nx

şu gösteriyorki sende benim hatun oldun :D

http://beta.xfire.com/videos/557f0f

Benim Kudretimin Yetiştiği Yere Onların Hayalleri Dahi Erişemez...

This post has been edited 1 times, last edit by "Tafimen" (Apr 10th 2012, 12:47pm)

18

Tuesday, April 10th 2012, 12:51pm

ahmet alla h askına kesebilirmi bu beni imkanı varmı hilal ve iradesi varken o cektiği videodan 1 dkka sonra 8 9 ws attık hepsini aldım bütün raisehell sahit eğerki yalan olsaydı demezmiydi yalan diye .yüzüde yok foruma yazı yazmaya:))

19

Tuesday, April 10th 2012, 1:23pm

ahmet alla h askına kesebilirmi bu beni imkanı varmı hilal ve iradesi varken o cektiği videodan 1 dkka sonra 8 9 ws attık hepsini aldım bütün raisehell sahit eğerki yalan olsaydı demezmiydi yalan diye .yüzüde yok foruma yazı yazmaya:))

lan 10 yiyosun 3 tur atıyosun dönüp geri geliyosun video orda sende ne varsa sende at foruma bizde görelim, komutan kesiyoz cart curt demişsin benim peşimden gelen sensin madem şeytanlı itemin takılı ne geliyon amelespor :lol: bizde irade yüzüğü var he sizde yok yani :D Ben +lı kestim mi kestim fasa fiso gerisi. he bide vurduğun her skile kendinden 3-4 k ekliyosun palavra bol :D

Gelelim alerona, şimdi izleteceğim videoda aleron düz kesilmiştir ve kesildikten sonra tam 15 dk peşimde dolandı kesmek için ama nafile. ayrıca aleron gönderdiğin videoda hava açılmadan b. çevirmeyi atıyosun bu 1 , memoş amelesi skil atıyo bu 2 , toplu savaşlar dahil beni gördüğünde hiçbir türlü tek gelemeyen birisin muhakkak 1 çözmeci yada okçu ile gezersin bu 3 . Düz 10 k yedikten sonra arkana bakmadan orayı terkedecek kapasitede de bi varlıksın, ss vermek korkusu sarmış 4 yanını :lol:

Sirke çevirdiniz kuleyi hepinizde bi at :D

Düz Kesim videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=4uPWDVXZg…e=youtube_gdata

20

Tuesday, April 10th 2012, 1:42pm

bende yüzük olcak sen bana 4k cevirme vuracaksın lan silmezsem carımı adam değilim sizin adeta taptığınız cuculiye sor bakalım vurduğu ruh neymiş sende hilal + irade varken seni orda ws attığımızda 10-0 kesmişsem sen burda hiç birşeysin senin yaptğn sadece reklam bnm adımı zikretmen bile senin için büyük bir onur suan sadece karsında 2 dk dayanabiliyorsun en fazla ya o irade bitince hilalin bitince yiyeceğin skıl yine 2 veya 3 vuracağn skıl 2.5 3.5 arası sen biraz kendini pofff pofflattır cünkü senin benim karsımda 2 dakika dayanabilmen sadece 3 gün sonra bitecek :) bak yanlıs anlama ne olursa olsun kesemezsin zaten hazırken imkan ihtimal olanak 0 yok karsımda durabilmen 2 dkika oda 3 gün sonra olmayacak:) yeni yüzüklerr cıkana kadr kabuğunda saklanırsın he belki olmazmı :DDD