You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 19th 2012, 6:06pm

Ex Bar

KRALARTUR ELEGANS DREAM ARISE
http://www.xfire.com/video/5714d6/ ELEGANS
http://www.xfire.com/video/5714c0/ ELEGANS
http://www.xfire.com/video/570a20/ DREAM
http://www.xfire.com/video/5709d2/ SoNNiNJaa ws ws öle böle dior ws atarken marcusu çağiryor bu kalabalıkda bır slık atar kaçr böle bir car saybı işde :lol:

http://www.xfire.com/video/570999/SoNNiNJaa:=) komık ninja :beer:

2

Saturday, May 19th 2012, 7:06pm

:):)

Tebrıkler serkan abi ezmıssın hepsını :D

ozireis75

3

Saturday, May 19th 2012, 11:05pm

artur iyisin hoşsun da eşit diilsiniz be aga .)
aynı lwl ve görevlerinde bitmiş olması o adamların daha sağlam olması demektir
onların senin lwlinde olduklarını gördükten sonra tekrar bakalım :)
Since 2004/2013

SaDeCe SuSaRaK öZLüYoRuM

BaRMeN_SEYTAN

4

Sunday, May 20th 2012, 12:00am

Alttaki yazılara o an dikkat edememiştim eyvallah saolasın zahmet verip video çekmişsin saolasın :)

Kötü bile olsa bir fikir sahibi olmak , başkasının fikrine köle olmaktan iyidir..
Bazıları mümkün olanı görür , bazıları ise mümkün olanı değiştirir..

"Expect Us"

5

Sunday, May 20th 2012, 12:06am

Ex Bar

yapcak bişi yok be dostum kendi istedi kendi buldu bu işler böle eylenmeye devam bol şans herkese :rocketlauncher:

6

Sunday, May 20th 2012, 5:50pm

Hahahaha velet vs de bile ata biniyor at bebesi seni büyümüşte artur abisiylen mi vs atıyormuş :D Şamaroğlana dönmüş garibim zopa yemekten :D Loncadandamı attılar seni :rofl: Gel kırmızıya abi de loncaya alam ben seni :thumbup: Tebrikler güzel kesimler :thumbdown:

SONEZME:Çok konuşma adamı böle teşhir direğine ibret tablosu diye asarlar. :thumbsup:
Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor, Bir Hilal Uğruna, ya Rab , ne güneşler batıyor!

YANDINMIcooo

7

Tuesday, May 22nd 2012, 12:10pm

arkadaşlar şimdi egri oturup dogru konuşmak lazım serkan by video cekmişin guzel ama izliyici olarak girip vido cekmen hiç hoş olmamış
2 kişi iş yaparken 3 ncüye ne düştügünü cok iyi biliyosundur burda kimsenin kesilip kestigi umrumda olmaz ama yapılan hataları herkesin yüzne de vuruurm aries bey sen videoları yapmada uzmansın neden ws esansında kendin video cekmedin önemli olan ws de kişinin kendi cektigi videoyu koyması degilmi ak kara belli oması için bak ne guzel 3 1 ws yi kazanmışın senin carının yapabildigi gucunu vurdugu damegeleri görmek varken film izler gibi vido izlemk hiç olurmu 2 tarafda videoları kendi cekecek kadar aciz degildir umarım 1 kesim izledim oda dream2 kendi cekmiş bunun dışındaki videolar hep birileri araya girip cekmiş atmış erkek adam videosunu kendi ceker ve atar buraya bizde deriz tebrikler kardeş eline saglık süper video attıgın damegeler de süper şimdi nedemk lazım bu söylemin yerine ne diyecez ?
burda taktir edilecek biri varsa o buyu basmış marka basmış ama ne etmişse acık secik yapmış dream2 hiç sevmem ama gercek böyle olması lazım bana demeyin sen kimsin ben ahmet gecen guzel bir videon vardı ne guzel izledik o video için tebrik ederim aries
video içindeki onyamlarda güzle olmuştu svaş video su olursa ona ben ve hiç kimse bişey diyemez amma ws video cekilirse olmaz
2 insan ne guzel ws atacak birileri video cekecek o kadar hevesli isen sen ws at videolarınızı siz cekin

8

Wednesday, May 23rd 2012, 4:59pm

haklısın malumat .. drem çektigi videoda ariseye 8k dönüyordu.. 99 suraya 8k :thumbsup: ama bu videoda baskası çekiyo .. ki zaten bir suranın bedensele karşı dayanmasının tek bir açıklaması var ' YAŞAM' :thumbsup:

9

Wednesday, May 23rd 2012, 5:41pm

Ex Bar

dostum ben çok ws atım çokda koydum ben kendi wsleimide koydum ak buyur yıme koyuyorum kardesim curel efendi yane diğer ismı erdinc ws dedi ws dedi sonrada kendi başinın etini yedi bak hele ws ye sen karar ver ozman ataçaği vıdeolara.

10

Wednesday, May 23rd 2012, 7:23pm

Malumat:
İlgili açıklamayı bu linkteki konuda yapmıştım :

Arlse vs Dream2

Dream'ın silah değiştiripte kritik 8K vurmasına dikkat eden vatandaşlar onun envanterine de dikkat etsinler , sonrada aşağıdaki linkte olan videonun sonundaki ws'de dream kaçarken tek yemesi hakkında bir açıklama yapsınlar.

http://www.youtube.com/watch?v=TCdFcqJJMK4&feature=relmfu

Kötü bile olsa bir fikir sahibi olmak , başkasının fikrine köle olmaktan iyidir..

"Expect Us"

11

Thursday, May 24th 2012, 7:01am

arıse kardeş .

1-)ws videoları boyutu 20gb oldu diyorsunda dremde aynı ws yi attı ve videosunu koydu..

2-)eriador katilninjayı kestiginde burda herkes kafasına göre konustu eriador video koymadı hükmen malup sayıldı vs. vs. şimdi aynısı senin için geçerli..

3-)dreamın silah değişmesi yanlış olmuş bu konuda haklısın sonuna kadar ws de silah değiştirilmez.... ama şöylede birşey var ben şahsen senin yaşam bastıgını düşünüyorum ( günahını almayim sadece varsayım) çünkü bir sura bedensele karşı dayanamaz ya üstünde 50 bloklama 30 rüzgar olucak yada kesiliceksin..(bu saglam bir bedensel için geçerli) .. bana göre eger sen yaşam basmasan adamın silah değiştirmesine gerek kalmadan keserdi..

12

Thursday, May 24th 2012, 2:55pm

burada kişilerin birbirine olan savunması önemli arkadaşlar Arise'yi bilmem ama DREAM2'nin item olarak biraz daha fazlalık oldugunu düşünüyorum..p
Since 2004/2013

SaDeCe SuSaRaK öZLüYoRuM

BaRMeN_SEYTAN

13

Thursday, May 24th 2012, 4:56pm

8k mı artırıyorum ben sana 10k da cok vurdum arısenın 10k vurmadın demesı buraya koymam ıcın yeterlı ) ama senın attıgın su 12 kları ve teklerı goremek ısterdım ama hala ınatla yasam basmadım ayagı yapma bana erkek gıbı kabul et yasamı dızdım ole ws attım kıvırma tmm mı kımse senı yemez herkez ne yaptıgını cok ıyı bılıyor.. DREAM2

14

Thursday, May 24th 2012, 7:18pm

arıse kardeş .

1-)ws videoları boyutu 20gb oldu diyorsunda dremde aynı ws yi attı ve videosunu koydu..

2-)eriador katilninjayı kestiginde burda herkes kafasına göre konustu eriador video koymadı hükmen malup sayıldı vs. vs. şimdi aynısı senin için geçerli..

3-)dreamın silah değişmesi yanlış olmuş bu konuda haklısın sonuna kadar ws de silah değiştirilmez.... ama şöylede birşey var ben şahsen senin yaşam bastıgını düşünüyorum ( günahını almayim sadece varsayım) çünkü bir sura bedensele karşı dayanamaz ya üstünde 50 bloklama 30 rüzgar olucak yada kesiliceksin..(bu saglam bir bedensel için geçerli) .. bana göre eger sen yaşam basmasan adamın silah değiştirmesine gerek kalmadan keserdi..
1-) 27Gb.. Sadece kesebildiğini koymuş , tamamını koysun ne işler çevirdiğini görün.
2-) Başkasının attığı ws beni ilgilendirmez, burda kimseye birşey ıspatlama gibi bir mecburiyetimde yok server gözü önünde ws attım 3-1 kazandım benim için konu kapanmıştır ve senin benim hakkımda bir hüküm verme gibi bir lüxün'de yok.
Yorumlarının arkasında 2. bir yüz var , benim videom için "terbiyesizce olmuş" derken bize karşı bel altı vurulan videolar için "10 numara olmuş" diyen bir karakter var sende.
3-) 50 bloklama 30 rüzgar ile lonca savaşında sura ile bedensel kesemezsin. Sadece bu yeterli olmaz.
Eğer ben ben olmasaydım , veya kendime güvenmeseydim bu dediklerine inansaydım neden çıkacaktım o ws ye ? Demekki bilinmeyen birşeyler var ;)

8k mı artırıyorum ben sana 10k da cok vurdum arısenın 10k vurmadın demesı buraya koymam ıcın yeterlı ) ama senın attıgın su 12 kları ve teklerı goremek ısterdım ama hala ınatla yasam basmadım ayagı yapma bana erkek gıbı kabul et yasamı dızdım ole ws attım kıvırma tmm mı kımse senı yemez herkez ne yaptıgını cok ıyı bılıyor.. DREAM2
Gelelim sana..
Düz vuruşlarında damage bile çıkmazken arada bir delici + kritik ile 10K vursan ne olacak ?
O kadar atar yaptın bilmem ne yaptın şimdi bunların arkasınamı saklanıyorsun. Delikanlılığını oyunda gösteren arkadaş :)
Seninle ws atanda kabahat , mujer ile geldin köy meydanında "suranın kralı gelse kesemez" dedin.. Kocası geldi kesti (4-1)
Kabul etmedin , dream ile gelicem dedin , forumda yaygara yaptın çocukça hareketler falan..
Geldik kestik.
Sonuç 3-1 YENİLDİN.
Kıvranma artık yeter. Bir daha sana bu şansıda vermem zaten. KABULLEN.
Edit: Tek'i görmek istiyorsan aç yukarıda verdiğim linkteki videonun sonunu. Gör orda kaçarken yediğini. (2-0 yazan kısım)

"Expect Us"

This post has been edited 1 times, last edit by "_Arlse_" (May 24th 2012, 7:20pm)

15

Thursday, May 24th 2012, 7:20pm

sen soruma cvp versene hala kıvırıon :)

16

Thursday, May 24th 2012, 7:28pm

sen soruma cvp versene hala kıvırıon :)
Avunmaya devam et :)
Nazife anne Polat Alemdar'ı okurken arada benide okuyor ondandır.

"Expect Us"

17

Friday, May 25th 2012, 8:46am

s a arkadaşlar cümleten hayrlı gunler hayırlı kandiller
aries öncelikle verdigin link e baktım orda hiç bişey anlamadım arkadaşlar anlamadıgım olay su bu savaş oyunu ve
ws ye gidyon silah savunma item yapacan ws süresince takıp cıkarma degişme olmuyacak o zman ws ye başlamadan her 2 tarafda neden anlaşmaya gitmiyo video atacan saati yazılıp su saat de denilip sonra o adam gelmeyince o cekilen video bura atacan zaten adam hukmen yenik sayılıyo 8 saat ws için adam beklenirmi ws esanasında silah degişmek yokmu böyle bir anlaşmamı yapıldımı o silah degştiyse sende item degişecen ve 27gb video deniliyo ama benim bildigim o kadar video cekecen her 2 tarafta zehir alacak ve bu kadar sürecek imkansızın ötesinde bişey aries ben bu konuları gunedeme almıyom aldıgım tek sey ws videonu senin niye cekmedigin yaşamsa yaşam sebemse sebnem marka ise marka yav senin cektigin ws video koysaydın carın vurdugu damegeleri görseydik daha iyi olmazmıydı şimdi video koysaydın senin cektigin silah degişmesini ws esnasını kacmasını üstüne birde bunu kestigini herkese göstermek gibi bir yol varken ahmetin mehmetin cektigi video ile yorum yapmak o zman diyecen işte ben konuşmam car konuşur al izle gör der bide kahkahalarla guledim alttaki yazılar sadece bilgi amaclı
[align=-webkit-center]Akıllı, herşeyin farkına varır. Budala ise her konuda fikrini söyler.[/align]

[align=-webkit-center] Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur.[/align]

[align=-webkit-center]Gerçek çok çıplaktır, insanları heyecanlandırmaz.[/align]

[align=-webkit-center]Hoşuna giden her şeyi söyleyen kimse, hoşuna gitmeyecek şeyler işitir.[/align]

[align=-webkit-center] Başarılı Olanlar ve Olmayanlar...[/align][/size][/align][/font][/color]

[align=-webkit-center]Başarılı insan daima çözümün bir parçasıdır ;[/align]
[align=-webkit-center]Başarısız insan daima sorunun bir parçasıdır.[/align]
[align=-webkit-center]Başarılı insanın her zaman bir programı ;[/align]
[align=-webkit-center]Başarısızın ise her zaman bir mazereti vardır.[/align]
[align=-webkit-center]Başarılı insan her soruna bir çözüm bulur ;[/align]
[align=-webkit-center]Başarısız her çözümde bir sorun görür.[/align]
[align=-webkit-center]Başarılı insan en olumsuz durumda bile bir çıkış noktası görür ;[/align]
[align=-webkit-center]Başarısız ise en olumlu durumda bile engeller bulur.[/align]
[align=-webkit-center]Başarılı insan "Zor olabilir, ama imkansız değil" der ; [/align]
[align=-webkit-center]Başarısız "Mümkün olabilir ama çok zor" der.[/align]
[align=-webkit-center]Başarılı insan evrenin uçsuz bucaksız olduğunu bilir ;[/align]
[align=-webkit-center]Başarısız insan evreni kafasının büyüklüğü kadar sanır.[/align]

18

Friday, May 25th 2012, 6:01pm

malumat rumuzyla yazan arkadasım sen olayı cozmusun bunları koseye bukadar sıksıtırma susar kalırlar belkıde sende bundan keyıf alıyorsun bende tek yakaladıgımda ısın atıp kacmaısndan keyıf alıom buraya kesım vıdeosu degıl kacıs vıdeolarını koycam suan 2 tane var elımde cogalsın dream tek o tek nasıl yuzuk basıtrııom bunu koycam :D http://www.youtube.com/watch?v=q5qtpzN-ZEY&feature=youtu.be

19

Friday, May 25th 2012, 7:46pm

erdıcn cok konsuyosun bos konuosun bılıyosun ben vıdeo almaya baslasam ınan kımse fruma ugramaz bılıyosun ve su serverde senden daha ıyı yuzuk basan bırı yok. Y uzuk dıceksen ılk basta kendın basmaktan vazgec...
Anlamadıgım otekı konuda arsle ıle attın vs 3 gun ses cıkmadı su cınse ne oldugu bellı olmayan malumat vıdeo deıdkten sora hortladın sen ıste senı kesmıs yasam basmıs ne basmıssa basmıs ole bı kural koydunuzmu basılmıcak dıye ? hayır konulmadı baska vs den bahsedılmıs o vs de basılmıcak denıldı sıızn vs de ole bısı denıldımı? HAYIR benım bıldıgı kadarı ıle
Kralına yol vermişim, Soytarısıylamı uğraşayım..

sch4tAn

This post has been edited 1 times, last edit by "!bboystar" (May 25th 2012, 7:49pm)

20

Friday, May 25th 2012, 7:57pm

Ağlıyor paşam salla..
Cevap verdikçe kendini bir şey sanıyor takmayın.
10K atana kadar 3 kere yaşam basmış işte kendiside göstermiş orda.
O envanterdeki kadar yaşam bende olsa o ws 30-1 biterdi.
2 Tane yüzük videosu varmış :D 20 tanede bende var napıcaz şimdi ? Hatta o önceki videolarda bile var kaçışların yüzüklerin. Attığın Ws'de bile var :D Yav kıvranıyorsun da hani.. Bu kadar olmaz :)

"Expect Us"

Rate this thread