You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 1st 2009, 8:17pm

Çarım Çok Ezik Ne YapmaLıyım Yardım Lütfen :(

BeyLer +6 DoLunay +7 ÖLümcüL +6 Gümüş BiLezik Falan Vardı Çarda Ama Hepsine + Basarken Yaktım:( Şimdiki İtemLerim +5 Sahte KıLıç +4 ÖLümcüL PLaka +5 Demir Kask +6 Beşgen KaLkan +4 Gümüş BiLezik Var. 40k'da Para Var 38 LwLım Ne YapmaLıyım ArkadaşLar Bu Çarı Tekrar NasıL Adam EdebiLirim ? Lütfen BiLdiğiniz Herşeyi SöyLeyin.

LwL:38

Server: Manas

ÜLke:Jinno(Mavi)

Nick: Princo

Lütfen Yardım Edin NasıL Adam EdebiLirim NasıL Para KasabiLirim Bu ÇarLa :((
İranlı şair der ki; aşka uçma, kanatların yanar...Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar.

This post has been edited 1 times, last edit by "Princo" (Jan 1st 2009, 8:17pm)

2

Thursday, January 1st 2009, 8:32pm

Arkadasim önce 2tane 200lük kirmizi pot alip oyun içinde beraber kasdigin, lonca arkadasin veya herhangibi bir +35 bulup maymun zindaninda ki kaya maymunu(boss) kesip içindeki bitkiyi satarak para kazanabilirsin bu olayi günde 10-11 kere tekrarlayinca 1m 200k ya yakin parayi rahat elde edersin

3

Friday, January 2nd 2009, 5:52pm

Arkadaşım Loncam Yok Loncamdan AtıLdım.Başka Bir YoLu Yokmu :(
İranlı şair der ki; aşka uçma, kanatların yanar...Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar.

4

Friday, January 2nd 2009, 5:59pm

vay o lwl de boss kesilebiliyomuu hımm

5

Friday, January 2nd 2009, 6:27pm

.

Git Vadİye Dolunay düsür ve sat öle iyi paran olur ve itemler yaparsin cok düsürüsne birniede kedine saklarsin :=)

6

Friday, January 2nd 2009, 7:03pm

balik tut istiridyeleri sat

7

Friday, January 2nd 2009, 11:13pm

vay o lwl de boss kesilebiliyomuu hımm

Ben 34 LwLde Gidip Kaya Maymunu Kesiyodum.Ayriyetten Kardes Bende Öle Duruma Düsmüstüm Elinde Olan İtemler Az Fiyattan Satmayı Dene.

8

Friday, January 2nd 2009, 11:15pm

...yol yakınkan dönelimm... diyim sana :)

bastan çar aç tecrübelerinle onu çok iyi yap
bak bana 51 lwl çar biraktim 30 lwl açtim +40 aliorum :)
İçindeki güç bambaska.Sadece onu çıkarmayı ögren...

http://www.arcelik2009.com/display.aspx?…Z57P06YUQ11OMVQ

9

Friday, January 2nd 2009, 11:21pm

en kolayı git siyah metin bul kes bütün chlere bak 40a kadar bakrada kas derim itemlerin kötü.

10

Friday, January 2nd 2009, 11:22pm

ben ce balık tut sat ıstırıdye fln cıkar we gumus bılezık tıcaretı yap :D

11

Friday, January 2nd 2009, 11:23pm

pusat Allah iyiligini vermesin :P

38 lwlde siyahtan ne cikar yaw 30 lwlim bana +2 kaplan cikio :)
İçindeki güç bambaska.Sadece onu çıkarmayı ögren...

http://www.arcelik2009.com/display.aspx?…Z57P06YUQ11OMVQ

This post has been edited 1 times, last edit by "anthony346" (Jan 2nd 2009, 11:23pm)

12

Saturday, January 3rd 2009, 1:18am

Kardesm SürekLi Metin Kesmeyi Dene MeseLa 2-3 qün SürekLi Metin Kes Görceksinki +3 +4 Tas Düscektir.
Sizin Server Fiyatini biLmiorum Ama Ortalam 1-2m Eder.
RevenGe Time

13

Saturday, January 3rd 2009, 9:58am

Teşekkür ederim beyLer +4 doLunay verdi kuzenim bana onda fazLaymışta doLunayimida +5 e bastım şimdi tek yapmam gereken defans yükseLtmek atağım güzeL... Tekrar sağoLun.:)

14

Saturday, January 3rd 2009, 10:07am

Dolunay Hakkında HayırLı OlsuN ama ZihinseL isen Dolunaya İhtiyacın yok senin Kdpye İhtiyacın war BedenseL carlar bu yönden cok zorluk cekıyor Bedensellere Dolunay Zihinsellere Kdp Lazım Arkadasım ...

15

Saturday, January 3rd 2009, 11:07am

BedenseLim Kardeş... Hava KıLıcı m2 öfke 16

16

Wednesday, January 7th 2009, 10:20am

CEVAP: .

Git Vadİye Dolunay düsür ve sat öle iyi paran olur ve itemler yaparsin cok düsürüsne birniede kedine saklarsin :=)
katılıyorum vadiden dolunay düşür sat
METİN 2 SEVDASI DİLLERDE HAYDİ GİDELİM VADİYE

17

Wednesday, January 21st 2009, 12:42pm

cevap !!!

dostum aynı şeyler benimde başıma geldi ama ben ne yapdım bak bunları uygularsan çarını düeltirsin

Dostum şimdi gideceksin vadiye dolunay yada kdp düşüreceksin ona hiç + basmadan satacaksın diyelimki +0 dolunay (-)siz 800k dan rahat satarsın..

Diyelimki +0 kdp düşürdün (-) siz bunuda 750k dan rahat cana satarsın ikisidnende düşürüp satttıysan1m550kdan fazla paran olur ben derim o paraya elleme dursun sonra bir yan hesap aç ona bu çarından 100k ver pot falan için oda zihinsel savaşcı olsun onu 20 lvl e kadar kas git maymun zindanına itemlerinnin iyi olmasına gerek yoq ama güçlü bedenin master olması lazım git maymun zindanına gümde4-5 saat orda dursan 6-7 tane madalyon rahat düşer ve exp de kazanırsın ama exp lerini bulunduğun loncana yatır ki lvl atlama genellikle 20 ile 24 lvl arasına madalyon düşüyor işde madalyonları 140k dan koy hemen alsınlar diyelim 5 madalyon var 5x140 eşittir:650-670k arasında paran olur bu maymun zindanında 5 gün çıkma dediklerimi yaparsan umarım iyi bir çarın olur iyi oyunlar

18

Wednesday, January 21st 2009, 10:12pm

Bak arkadasım bir tane char aç 21 lvl yap kaskını kalkanını sılahını tak doğru maymun zindanina gunde 3-4 saat harcasan en az 15 tane madolyon düşürebilirsin. :)

19

Tuesday, January 27th 2009, 1:16pm

Bak ayni durum benimde başima geldi +4 dolunayim yandi zaten dolunay yanınca bırakıom charı artık ne varsa basıyım dedım besgen demir filan ne varsa yandı ama gümüs bilezik +7 oldu :D gidip onu sattım uyduruk ıtemler aldım o uyduruk ıtemlerle gıttım bişiler düşürdüm para biriktirdim eski itemlerime dondum simdi elimde
+6 Dolunay
+7 Besgen
+7 Gümüs bilezik
+7 Abanoz Küpe
+1 Abanoz Kolye (300 HP)
+4 Altın ayakkabi (200 HP)
+7 Olumcul PLaka var Bunlari hep bu taktikle kazandim.He bi tavsiyede Altta yazilan yazilari hep takip et mesela adamin biri ofke bk satilir dedi hemen pm attim kac k dedım 20k dedi :D gittim ve aldim.Bu şans degil oyunu takiple alakali bişey o yuzden ihtiyaicm olmasa bile asagida yazilanlara hep pm atiyorum bu taktiklede kar edebilirsin özellikle yeni serverlerde.
Bide bi ekleme daha yapmak istiyorum.Biz Pitayada neredeyse tüm sınıf oynuyoruz arkadaşim balik tutuyordu 5 sudak acti istridiye cikti ve istiridyenin icindende beyaz inci cikti :D oda benim gibi çoğu itemini yakmişti hemen beyaz inciyi satip itemlerini aldi yani balik tutmakta iyi bir taktik.

This post has been edited 2 times, last edit by "thedungeon06" (Jan 27th 2009, 1:19pm)

20

Wednesday, January 28th 2009, 5:57pm

Dönümşüm Küresiyle Ork Reisine dal.Ben sandıktan Altıntaş Zırhı düşürmüştüm.
Savaşçı :lol: Sura

Rate this thread