You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, November 13th 2012, 12:59pm

kırmızıların kıralıyım diyen mavi bayragı keserim diyen oyuncu

Ben hic birşey demiyorum sadece hakaret etiginiz yazıyı görmek istiyorm uyumam

saat lerce ugraşmaya gerek yok neyse o haliyle yüklerim makas lama yok lafım anlayanlara neyse karekter odur :grumble:
şebnem delisi kıritik hastasıda degilim item peşinde koşan zavalı lar gibi de degilim nerden para bulsam derdimde yok :grumble:
99 lw yapıp devretme istegimde yok ama şunu bilin bu lafı anlayanlar yazık size hileye ss alan ulviler kendinizede pay cıkarın :grumble:

kafa tutugu an (ne tutu)
http://beta.xfire.com/video/5c29e4

kactıgı an(ne koktu)
http://beta.xfire.com/video/5c29e0

hakaret etigi an (zaten olmazsa olmazı)
http://beta.xfire.com/video/590a41

agladıgı an(mendil verin)
http://beta.xfire.com/video/590888

:grumble: :gamer:

This post has been edited 3 times, last edit by "engin1236" (Nov 13th 2012, 1:16pm)

2

Tuesday, November 13th 2012, 1:07pm

bu serverde oynamiyorum ama oyun bilgin yok sanirim o ss alsa sen ban yiceksin en son vidoeda ss aliyorsun ama birde ban sebebi diyorsun o ss alsa ban sen yersin dostum oyun bilgine hayran kaldim gel kiz diyorsun kacma kiz diyorsun onlar hakaret olmuyormu simdi neyse dedigim gibi bu serverde oynamiyorum sadece bir bakayim dedim tesadüfen :) ben olsam seni banlatirdim bir kac gün o yazilara provake et sonra hakaret ediyor diyorsun ey allahim :)

3 videoda ss almis harbi oyun biliyormusun küfür nerde yaf ben göremedim böyle playerlerde varya bir sey biliyorum diye gecniyorlar :) iyiki bizim serverde degilsin yoksa cokdan gitmistin sen :)
""DiYARBAKIRLIYIZ KEKE NE KRALINA GiDERiZ NE ALAYINA Bi DURUM VARSA KRALIDA GELiR AYAGIMA ALAYIDA""

This post has been edited 1 times, last edit by "AMARA21" (Nov 13th 2012, 1:11pm)

3

Tuesday, November 13th 2012, 1:14pm

bu serverde oynamiyorum ama oyun bilgin yok sanirim o ss alsa sen ban yiceksin en son vidoeda ss aliyorsun ama birde ban sebebi diyorsun o ss alsa ban sen yersin dostum oyun bilgine hayran kaldim gel kiz diyorsun kacma kiz diyorsun onlar hakaret olmuyormu simdi neyse dedigim gibi bu serverde oynamiyorum sadece bir bakayim dedim tesadüfen ben olsam seni banlatirdim bir kac gün o yazilara provake et sonra hakaret ediyor diyorsun ey allahim

3 videoda ss almis harbi oyun biliyormusun küfür nerde yaf ben göremedim böyle playerlerde varya bir sey biliyorum diye gecniyorlar iyiki bizim serverde degilsin yoksa cokdan gitmistin sen
o laftan zaten 7 gün ban yedi oyuncu tarihe bak istersen
ayrıca oyun bilfgime hayran kaldıgın icin ayrıca elini en icten dileklerimle sıkıyorum gözünden öpüyorum hade işim di iyi oyunlar :)

4

Tuesday, November 13th 2012, 4:03pm

CAKIR iyi güzel ss almışsın tam manası ile olmasada neysede şunu dicem sana o ss lerin tarihlerini üst üste yazmana gerek yok sadece 1 defa yaz ha baktın kaçtımı zaten eski msjları göster de ordanda tarih yazabilrsin biraz komik birazda ölesine ss ler olmuş sağlam ss ler bekliyoruz iyi oyunlar :)
Benimle ugraşanlara parca hediyem olsun

:hail: http://www.youtube.com/watch?v=fWv1ZSRQIpg :pump:

5

Tuesday, November 13th 2012, 4:14pm

esasında yüklemem biliyosun ama bu gün kalkıp vay maviyi keserim diyen sadece ayak parmagımdaki kücük kılı kesemedi 4 ws den 1 ini aldı :) sersemleti aldı mşl dedim başka bişi demedim
tarihe gerek yok :hail: dayagı :hail: yiyen zaten biliyo saatini gününü ayını yılını :gamer: :grumble:

6

Tuesday, November 13th 2012, 4:48pm

Konuya girdim dedim aha ezik çakır abasiyi veya etiket i kesmis foruma attı.

Meğerse hayatsenleyi kesip koymusun.
Kesisinde haksızca + almısın köy basmaya gelen adamın klasik itemi 1-1 atsanız + sız o skillerinle hayat seni gömer yere

7

Tuesday, November 13th 2012, 6:24pm

Konuya girdim dedim aha ezik çakır abasiyi veya etiket i kesmis foruma attı.
Meğerse hayatsenleyi kesip koymusun.
Kesisinde haksızca + almısın köy basmaya gelen adamın klasik itemi 1-1 atsanız + sız o skillerinle hayat seni gömer yere
bi sen eksiktin slm söle

8

Tuesday, November 13th 2012, 8:19pm

kardes o kiz lafindanda bende birine 3gün ban yedirttim sende unutma kiz lafina ban yersin :) bir dahakine ayik ol karsinda oyun bilmeyen adam varmiski ss almamis senin ha seni ne tanirim nede bilirim tesadüfen girdim buraya bakayim dedim cok komik ssler almissiniz ss pesinde koscagina loncana kac kere tarih yazmissin loncadakilerede küfür diyorsun orda küfür varsa ben bu oyunu bilmiyorum yani ss alcagina provake edecegen insanlari az skiller calissinda komik duruma düsme istersen o kisiyi banlatmaya caliscagina sen kolay yolu secmeye calisiyorsun bence arena teklifi yapki kes bir dahakine hadese ugradigimda bakdigimda tebrik edeyim hadi bende seni öptüm say bay bay
""DiYARBAKIRLIYIZ KEKE NE KRALINA GiDERiZ NE ALAYINA Bi DURUM VARSA KRALIDA GELiR AYAGIMA ALAYIDA""

9

Tuesday, November 13th 2012, 8:26pm

kardes o kiz lafindanda bende birine 3gün ban yedirttim sende unutma kiz lafina ban yersin bir dahakine ayik ol karsinda oyun bilmeyen adam varmiski ss almamis senin ha seni ne tanirim nede bilirim tesadüfen girdim buraya bakayim dedim cok komik ssler almissiniz ss pesinde koscagina loncana kac kere tarih yazmissin loncadakilerede küfür diyorsun orda küfür varsa ben bu oyunu bilmiyorum yani ss alcagina provake edecegen insanlari az skiller calissinda komik duruma düsme istersen o kisiyi banlatmaya caliscagina sen kolay yolu secmeye calisiyorsun bence arena teklifi yapki kes bir dahakine hadese ugradigimda bakdigimda tebrik edeyim hadi bende seni öptüm say bay bay
:) sen istersen hic bulaşma kendi servernde takıl orası burdan huzurlu güvenlidir bilmedigin konuyada istersen bakma

10

Tuesday, November 13th 2012, 9:28pm

ya bu cıkır ın :rofl: kesemedıgı char warmı acaba

yakışır cakırrr

11

Tuesday, November 13th 2012, 9:34pm

ya bu cıkır ın kesemedıgı char warmı acaba
yakışır cakırrr
eyv tşk ilkez bi kırmızı tebrik eti ayakta alkışlıyorum :hail: :gamer:

12

Wednesday, November 14th 2012, 4:24pm

Konuyu görünce kimi kesmiş dedim acaba :D Boş işlerle uğraşma bence değmez. Yinede tebrikler.
:beer:

13

Thursday, November 15th 2012, 12:02pm

valla arkadaşlar bu karakteri oynayan kişi için konu açmaya değer mi sizce :)

bu sarıda iken bi bu idi bide zagorrrr bunlar kişilik olarak aynı :d kesersin kesmiş gibi hareket eder eziyet edersin kendi etmiş gibi lakrdı eder
ama tebrik etme yeteneği olmayan bir kişi zamanında çok ezdim büktüm bu elemenı sıra benden sonra kalan dostlarımda :)

------------
SeulemenT

14

Monday, December 10th 2012, 10:43pm

konuyu günceledim
sebebi ise hayat senle video alırken sesi kapa ne var ne yok evde konuşulan videoda xfiren yoksa kaliteli video alman işcin bazı secenekler var ben şahsen ne yazdıgını okuyamadım başkasının arkasınada sıgınmam eyvl video güzel ama şamana pot almaya gidecem kesiyosun ha laf dersen potu aldıuktan sonraki videoyuda ben enkilim ne dersin
ayrıca türkce konuş videolarında ben anlıuyorum bazıları anlar ama 2 dikll aynı anda konuşmam anlamıyor bazı arkadaşlar

15

Monday, December 10th 2012, 11:14pm

cakır ne diyon??????????

ilkokul terk sanırım cikir... :) dogru düzgün cümle kuramamışın
İyi-kötü her çeşit insanı tanır!

Savaş alanlarında kimin savaşıp, kimin sadece konuştuğunu öğrenmiştir...

16

Tuesday, December 11th 2012, 1:50pm

helal cakırım :gamer: :gamer:
‎-

Allah göstermesin ama savaş mavaş felan çıkarsa Metin2 oynayan Arkadaşlarıma çok güveniyorum. :)

17

Tuesday, December 25th 2012, 8:27pm

ahaha videolar tam bir rezalet gerçekten çakır işte önemsememek lazım kendi kendine eğleniyor garibim böyle rezil konulara cevap vermekten utanıyorum lütfen seviyenizi koruyun.

18

Wednesday, December 26th 2012, 11:31pm

sen utanmazsın yazından beli utansan yazı yazmazsın da birde beni görünce neden saga sola kacıyosun anlamıyorumm korkacak ne var korkma ya :lol: