You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Monday, June 10th 2013, 11:05am

selamun aleykum arkadaşlar tekrar sizleyim yazın yeniden başlıyacıgım şimdiden biraz çarı canlandırdım çar şuan 48 lwl 49 a 1 kutu flean kaldı.itemler tamam bineklerim hazır şuan

skllerin durumu

M8 KORUNMA 3 BECERİ KİTABI M9 OLACAK ATEŞ G1 DE TAKİP EDEN WARSA GÜNCELLEMELERE DEVAM EDECEGİM İYİ GÜNLER :)

Kul Fanidir Yol mukaddes Orta Sahada Tek Adres "Manuel Fernandes"

62

Monday, June 10th 2013, 1:29pm

Takipteyiz ! :)

63

Monday, June 10th 2013, 2:44pm

44 lwl güzel leveldesin bence hemen metin kesmeye başlamalısın ve 1k hplileri 2k yapıp kasılman gerek

Efes
Büyülü silah sura WARCIEF Yorumlarınızı bekliyorum
Para kazanmak Kolaydır Ama Dost Kazanamak Zordur ! :thumbup: dostunuzu iyi seçin yoksa sırtınızdan vurulursunuz :sniper:

64

Thursday, June 13th 2013, 6:50pm

iyi gidiyorsun biraz gayret et ve bu hafta 50 lvl ol

"Savaşlar başlamadan önce kazanılır."

65

Friday, June 14th 2013, 7:56pm

Arkadaşın forum hesabı engellenmiş

66

Tuesday, June 18th 2013, 9:25am

Tekrardan Merhaba Ne sebepten oldu ise 3 gün boyunca kilitlendim.tabi onları yöneticiler bilir ilk postu yazdım ardından 3 gün boyunca yasaklandım.her neyse dün olan %50exp etkinliğinden fazla yararlanamadım şuan 49 levelim 7 günlük yaban domuzu mühürüm var.19 haziranda olacak "Bilgenin Kehaneti" Etkinliginden faydalanmaya çalışacagım.Duyduguma göre metin yağmuru gibi bir etkinlik olacakmış.

3 Günün Ardından;

korunma m8 şuan 4 bk sonda m9 olacak inş

ateş G1 bayada bir süre G1 düzeyinde kalacak(Ruh taşı bulursam satmayı düşünüyorm)

Takip edenler var ise ss çar tanıtımı gibi şeyler yapabilirim sağlıcakla kalın iyi forumlar :)

67

Tuesday, June 18th 2013, 9:58am

KARDEŞİM BEN BUGÜN GÖRDÜM METİN 2Yİ BIRAKMIŞTIM 4 AY FALAN OLUYOR.FORUMDA DA YOKTUM EPEYDİR. ÇARIN BAYA Bİ GÜZEL.TEBRİK EDERİM SENİ SEN BENCEDE SU AN PARA YAP. RUH TAŞI FALAN BULURSAN SATARSIN METİN KES 55 LEVELDE. OLDUĞUN LEVELDEDE KESEBİLİRSİN SOHAN DAĞINDA O METİNLERİ KESMENİ ÖNERİRİM. PARA İHTİYACIN OLURSA KULEDE KASABİLİRSİN PARAYI :) SANA OYUNDA BAŞARILAR DİLİYORUM İYİ OYUNLAAR :))
Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracakları yerde, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.(Newton) :dash:

68

Tuesday, June 18th 2013, 10:26am

Teşekkür ederim gerçekten büyük bi para sıkıntım var param olsa herşeyin devamı gelecek potu bile zor yettiriyorum şuan kask bilezik boş binekle+şaman 37 lwl zindanda odayı fazla zorlanmadan kesiyorum. inş 1 2 güne 50 yapacagım bilet war kata cıkıp 55 yapmayı düşünüyorum sonra korunmayı g acıp küreye yoğunlaşıcam. biyolog şuan lanette 12 tane kaldı

Kücük bi ss:

69

Tuesday, June 18th 2013, 1:10pm

Cok güzel gelismissin öncelikle tebrik ederim.
Para sıkıntım var demissin fazla para harcamadan yapılacak en güzel para yapma yolu 1.köy metin charıdır.
Ac bir char ver eline +9 kılıc yan itemleri +6 yap 10Lvi gecme sakın onla boyuna kes kesinlikle para yaparsın.
Ondan kazandıgın para ilede ticaret yaparsın ucuzdan al pahalıdan sat hesabı.Kısa zamanda büyük paralara
ulasırsın.Böylece eğer istersen ruh tası alır günde 1 tanede olsa okursun ates hayaletine.

70

Tuesday, June 18th 2013, 5:08pm

Merhaba, iyi gelişmişsin aynı serverdayız ama sen mavi bayraksın :) bi yerde karsılasırsak kesmemen dileğiyle :)) ByZei (tabi bu suram birde ninjam var onada sen yaklaşma derim :P)
xJoHARTx // Kilikya //

55 Level Bedensel

71

Wednesday, June 19th 2013, 9:50am

selam, konunu baştan sona okudum .gelişimin güzel.
benim konuda da yazdığım gibi ateşten önce korumayı p yapmaya bakmalısın. yani p açmaya başladığında.
karabüyü gerçekten metin kesemiyor, bunu b.silah oynarken anladım. 55lwl de 75lik karabüyüde kestiğimden hızlı kesiyorum aynı metni. bu yüzden eğer karabüyüyle para kasacaksan dolu ort 35 hatta 40 a kadar çıkmalı. 49 lwl deyken çölde gölge-dayanıklık veya direk vadide gölge metni kes derim, lordda çarın dayanamayabilir. veya 1-2. köyde metin kesmek için bi çar aç
itemlerin güzel, ayakkabı ve kolyeyi 1.5-2k hp yapsan iyi olur. her karabüyüde olduğu gibi sanırım sen de ws yi seven birisin, karanlık vuruşu neden 3. master yapacaksın onu anlamadım? ws için bence küre çok daha yararlı olur. tabi kendin bilirsin o ayrı.
şimdilik bu kadar, son olarak biyologa başlamadın heralde? biyologa bi an önce başla ve sakın aksatma

72

Wednesday, June 19th 2013, 1:03pm

selam, konunu baştan sona okudum .gelişimin güzel.
benim konuda da yazdığım gibi ateşten önce korumayı p yapmaya bakmalısın. yani p açmaya başladığında.
karabüyü gerçekten metin kesemiyor, bunu b.silah oynarken anladım. 55lwl de 75lik karabüyüde kestiğimden hızlı kesiyorum aynı metni. bu yüzden eğer karabüyüyle para kasacaksan dolu ort 35 hatta 40 a kadar çıkmalı. 49 lwl deyken çölde gölge-dayanıklık veya direk vadide gölge metni kes derim, lordda çarın dayanamayabilir. veya 1-2. köyde metin kesmek için bi çar aç
itemlerin güzel, ayakkabı ve kolyeyi 1.5-2k hp yapsan iyi olur. her karabüyüde olduğu gibi sanırım sen de ws yi seven birisin, karanlık vuruşu neden 3. master yapacaksın onu anlamadım? ws için bence küre çok daha yararlı olur. tabi kendin bilirsin o ayrı.
şimdilik bu kadar, son olarak biyologa başlamadın heralde? biyologa bi an önce başla ve sakın aksatma
TufaKHamon;
degerli yorumun icin teşekkürler.benim istedigim 55 lwl olup 3 Grand+item yapmaya calısıp sonra lonca savaşları,ws'ler yani oyunun tadını cıkarmak istiyorum.biyologda ork dişini bitirdim lanette 12 tane kaldı.evet ayakkabı ve bilezigim eksik kaskım para sıkıntım oldugundan satmak zorunda kaldım.
elimdeki zaten 30 ortlu 3 yarı 3 mistik var taşlar 3 canavar 3 kırıtıklı metine 600 800 arası vuruyorum dayanıklılık fazla zorlanıyorum :!:

Güncelleme:

Karanlık Korunma :Geçti 3 beceri kitabı sonra m9

Güncellemelere devam edecem akşam metindeyim. :P

73

Friday, June 21st 2013, 12:24pm

Sandıklardan Eldiven bulursan çok yararlı olur... Takipteyim... :)

74

Friday, June 21st 2013, 9:19pm

Fazla giremiyorum artık oyuna 2 bk sanra m9 olacak korunma çara ortak bulmayı düşünüyorum fazla idare edemiyorum çarı.iyi forumlar

75

Saturday, June 22nd 2013, 12:24pm

Tekrardan Merhaba biraz item yaptım mistige +8 bastım 3 savunma bastım tuttu buda resmi:

This post has been edited 1 times, last edit by "Sinklos" (Jun 22nd 2013, 12:24pm)

76

Friday, June 28th 2013, 1:14pm

Merhaba arkadaşlar çar 51 lwl olacak akşama inşallah korunma bugün itabiri ile m9 oldu.dün kurt mührü düştü obur haftaya kadar 54 felan zorlucam iyi günler

77

Friday, June 28th 2013, 1:58pm

54den sonra sakın lwl alma, kesinlikle 54 lwl daha verimli.1 skile hiç vermemen gerekecek, o skilin hayalet vuruş olsun derim. 54de dayanıklık-şeytan-lord derken yavaş yavaş itemlerini dizersin. ruhtaşını m10 da stoklamaya başla derim çünkü item eksiğini kapatman lazım öncelikle. biyologları vermeye özen göster
atı bi an önce asker yap zırhlıya oranla 100 def daha artacak. hiç azımsanacak gibi bi rakam değil. şimdilik bu kadar hedefinde başarılar.

This post has been edited 1 times, last edit by "TufaKHamon" (Jun 28th 2013, 2:01pm)

78

Sunday, July 28th 2013, 7:58pm

Tekrar Sizinleyim Hiç Konusmadan Direk Tanıtım Videomun Linkini Verecegim :)

http://www.youtube.com/watch?v=DY5PM_8wZ_c&feature=youtu.be

79

Tuesday, August 13th 2013, 11:31am

Tekrar Selam Konuya hiç yorum gelmiyor oyuzden güncelleme yapmıyorum kücük bi güncelleme olsun belki takip eden olur.

güncelleme

korunma m9 7 bk m10 51 lvl oldu

takip eden olursa güncelleme yaparım iyi forumlar