You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 27th 2013, 10:44am

Id Ve Şifre Yaziyorum.karakterimi Seçiyorum.yanit Vermeyip Ya Oyundan Atiyor Yada Kapaniyor

ID VE ŞİFRE YAZIYORUM.KARAKTERİMİ SEÇİYORUM.YANIT VERMEYİP YA OYUNDAN ATIYOR YADA KAPANIYOR.
Laptop kullanıyorum.Eskiden çalışıyordu.Format attım oyunu açmaya çalışınca böyle bir sorunla karşılaştım.Bilgisayarım donan bir pc değil.Ama ıd ve şifre yazıyom karakterimi seçtikten sonra yükleniyo ya orda aşırı donup yanıt vermiyor yada donuyor.Lütfen yardım edin
Ram:2 GB
iŞLETİM 32 BİT

GELİYORUMM..

2

Thursday, June 27th 2013, 3:06pm

genelde bu hata internet hızıyla alakalıdır....
suskunluğum asaletimdendir. her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye

3

Friday, June 28th 2013, 8:12am

genelde bu hata internet hızıyla alakalıdır....
İnternet hızında bir sorun yok.

GELİYORUMM..

4

Sunday, June 30th 2013, 7:45pm

Hata devam etmekte sadece cafede oynuyabiliyorum mecbur.Lütfen yardım edin yokmu çözümü

GELİYORUMM..

5

Saturday, July 6th 2013, 7:07pm

Sorun Halledilmiştir.Çözümü ise Metin2 Klasörünü Yerel disk D ye atmak ve Yerel Disk C den silmek.Modum Konu Kilit Yapabilirsiniz

GELİYORUMM..

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread