Metin2 Türkiye

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Değerli Oyuncularımız;

24 Haziran 2019 Pazartesi günü 01:00 - 23:59 arasında aşağıda ismi verilen ürünü Nesne Marketimizi ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

RESİMÜRÜN ADIFİYAT
    Büyüyen Pet sandığı39EP

Pet Sandığı olası içerikler;

• Nihai pet kitap sandığı
    • Pet efsunla
    • Pet sandığı

Yalnızca bir gün sürecek olan bu önemli fırsatları kaçırmak istemiyorsanız belirtilen tarih ve saat aralığında Nesne Marketimizi ziyaret ediniz.

Başlangıç: 24.06.2019 - 01:00
    Bitiş: 24.06.2019 - 23:59
  • New

Değerli Oyuncularımız;

23 Haziran 2019 Pazar günü 01:00 - 23:59 arasında aşağıda ismi verilen ürünlerin tamamını Nesne Marketimizi ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

RESİMÜRÜN ADIFİYAT
    Kostüm Bonus Aktarma30 EP

Kostüm Bonus Aktarma Bir kostümün bonusunu başka bir kostüme aktarmak için kullanılır.
    • Bir kostümdeki bonusları başka bir kostüme aktarır
    • Dikkat: İlk kostüm yok edilecek!
    • Ticareti yapılabilir
    • Yalnızca bonusu olan kostümlere+ uygundur

Aşağıda ismi verilmiş olan silah
  • New

Hazine avcılarının dikkatine!

21.06.2019 saat 15:00 tarihinden itibaren 27.06.2019 'a saat 15:00'e kadar Dükkan'da gizemli Babil hazinesini keşfedin ve Uyanış kitabı, Silah görünüm fişi, Güçlü ekleme, Ejderha alevi, Nirvana ejderhası gibi akla hayale gelmeyecek zenginlikler kazanın.

Ama elbette bunları elde etmek çok kolay değil. Nihai ödül değerli içeriğiyle, anahtar dahil mühürlü Adamant sandığı – ancak Babil hazinesini adım adım en üst basamağa yükselttikten sonra…
  • New

Sevgili Oyuncular,

Hızlı müzayedeye hoş geldiniz! Zaman daralıyor, fiyat düşüyor! Teklif, istediğiniz fiyata ulaştığında eyleme geçin! Eşyalar sınırlı sayıda mevcut. Daha fazla beklemeyin ve son eşyayı başkasına kaptırmayın!

Hızlı müzayede: --> 20.06.2019 Perşembe, saat 19:00 itibarıyla 23:59'e kadar Nesne Market'te.

Her açık artırmada 15 dakikaya kadar - ne kadar beklemeye cesaret ettiğinize bağlı olarak - mutluluk yüzüğü, kutsama, Manu, Bruce gibi nadir ve değerli bir eşyayı…

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Üstte Bulunan Kullanıcı Hakkında Yorumun

5,401

Milica

Söz uçar, yazı kalır...

27,973

Afrodity

Üsttekini sacma bir nedenle banla

10,815

Seven

Ruh Halinizi Anlatan Yazı Smiley Video Resim