Metin2 Türkiye

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Değerli oyuncularımız;

23 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 00:00-23:59 arasında aşağıda belirtilen 'Küçük Süpürgeci mührü Nesne Markette satışa sunulacaktır.

RESİMÜRÜN ADIADETSÜREFİYAT
    Küçük Süpürgeci
    1
    15 G
    99 EP

Yalnızca bir gün sürecek olan bu önemli fırsatı kaçırmak istemiyorsanız belirtilen tarih ve saat aralığında Nesne Marketimiz ziyaret ediniz.

Başlangıç: 23.05.2019 - 00:00
    Bitiş: 23.05.2019 - 23:59

Keyifli Alışverişler
    Metin2 Takımınız.
  • New

Değerli Oyuncularımız;

22 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 00:00 - 23:59 arasında aşağıdaki tabloda belirtilen ürünleri İndirimli olarak Nesne Marketten satın alabilirsiniz.

RESİMÜRÜN ADIİNDİRİMSİZİNDİRİMLİ
    Altın Kutusu219 EP163 EP
    Gümüş Kutusu39 EP29 EP
    Bronz Kutusu18 EP13 EP

Altın Kutusu Bu çok özel ve Tam Kapsamlı Premium Kutu sayesinde 15 gün boyunca şu nesnelere sahip olacaksın.
    Gümüş Kutusu Bu çok özel Tam Kapsamlı Premium Kutu,…
  • New

Değerli Oyuncularımız;

Ramazan tüm hızıyla devam ederken sizler için birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz birbirinden farklı nesne market ürünleri hazırladık.

RESİMÜRÜN ADIFİYAT
    Kostüm Bonus Aktarma230 EP

Kesici Diş Bıçağı+
    Kesici Diş Hançeri+
    Kesici Diş Yayı+
    Kesici Diş Mızrağı+
    Kesici Diş Çanı+
    Kesici Diş Yelpazesi+
    Kesici Diş Pençeleri+

Kostüm Bonus Aktarma Bir kostümün bonusunu başka bir kostüme aktarmak için kullanılır.
    • Bir kostümdeki bonusları başka bir kostüme aktarır
    • Dikkat:
  • New

Ulusumuzun bütün onur ve asaletiyle Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde tarih sahnesindeki ilk şaha kalkışımızın başlangıç tarihidir 19 Mayıs 1919 . Ulusun bütün umutlarının tükenmeye başladığı bir zamanda Mustafa Kemal Paşa’nın “Türk Milleti için bağımlı yaşamaktansa ölmekte daha iyidir.” sözleriyle Samsun’a çıkması, bağımsızlık ve özgürlük mücadelemizin de miladı olmuştur.

"Gençler!

Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin
  • New

Değerli Oyuncularımız;

19 Mayıs 2019 Pazar günü saat 01:00 - 22:59 arasında aşağıdaki tabloda belirtilen tüm Hediye Çekleri Nesne Marketimizde satışa sunulacaktır.

RESİMÜRÜN ADISÜRE
    50 Ep Hediye Çeki30 GÜN
    100 Ep Hediye Çeki30 GÜN
    500 Ep Hediye Çeki30 GÜN
    1000 Ep Hediye Çeki30 GÜN

Yalnızca bir gün sürecek olan bu önemli fırsatları kaçırmak istemiyorsanız belirtilen tarih ve saat aralığında Nesne Marketimizi ziyaret ediniz.

Etkinlik: 50 Ep Hediye Çeki /100 Ep Hediye Çeki /500 Ep

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned Dandanakan Sohbet Başlığı

856

llKalender

Söz uçar, yazı kalır...

22,862

xxMy

Tuttu / Tutmadı Oyunu

12,074

Seven