Search Results

Search results 1-20 of 571.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from ATMACA.: “Bumu sawunma yani kılıc sawunması ve büyü seni büyük bir serverde bozzuk para gibi harcarlar az karabüyü vidiosu izle örnek macejtik08 uhra gibi karabüyülerle kıyaslanacak bir karekterin yok kusura bakma dostum olmamıs yada başlık olmamıs diyim. ” Gelsinler harcasınlar ne diyeyim Bazı kastettiklerini kanalımda da görmemişsin. Önce üslubunu düzelt sonra konuşuruz. İyi oyunlar

• youtu.be/xULeryiuhq

• Cheat Blocker 30500 hatasının bir çözümü yok mu? Oyundan zevk alamaz olduk pazar kuruyorum 5 dk sonra atıyor

• Quote from -Seyri37-: “Tebrik ederim şarkılarla farklı bir tadı olmuş. ” Eyvallah Taha

• Javiers Savunma sanatı & Tanklama Challange

XOXO - - Sancak

Yorumlar için teşekkürler

• Tek kişilik dev kadro !

XOXO - - Sancak

Tebrik ederim Ahmet kardeşim. Başarıların devamnı dilerim

• Sancak JavierS - Shinsoo ziyareti

XOXO - - Sancak

Quote from lKALIBRE: “Bu servere fazlasın, bu kadar iyi olmak zorundada değilsin Tebrikler kardeşim. ” Eyvallah Altancım

• Sancak Resim Arşivi

XOXO - - Sancak

mMVoGZ.jpg Benim için yine kesilmeme challenge oldu. İnanılmaz yorucuydu. Kendi köyünde deplasmanda yaşarmış insan. 1 Levelden yazanlar da umarım savaşma cesareti bulurlar 1 Level olupta adil olan tek kişi frodiss'di artık kimse

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

S.aleyküm hayırlı akşamlar

• Tebrik ederim

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Quote from Saviitar: “Quote from XOXO: “Misal Rojinle ben. Oyunda varlığın yok sadece forumdasın burada bizi gazlayıp durma Dilek ” ne gazlaması ya sanane hem oyunda olup olmamamdan geyik yapıyorum burda çok kasma serhat ” Geyik konusunda başarılar o zaman.

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Quote from Saviitar: “Quote from XOXO: “Büyükler kavga eder tantana etmez ” büyükler derken ? ” Misal Rojinle ben. Oyunda varlığın yok sadece forumdasın burada bizi gazlayıp durma Dilek

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Quote from Saviitar: “ne bu tantana krdşm ” Büyükler kavga eder tantana etmez

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Quote from Mahseri: “S.A hayırlı geceler agahi sen çok efendi dürüst birine benziyodun bu yazdıgın yazı senle uyuşmuyo seni gel diye çagıran hasardı hatırlarsan oda yok zati ayrıca senin oldugun dönemde savaşta yoktu hangi savaşa çagırcaktık seni gereksiz yazı yazmak için yazma ( Herkes önüne baksın burdaki hiç kimse bir digerinden daha iyi degil oyunu eylenmek forumu sohbet etmek için kullanın ) iyi oyunlar iyi forumlar hayırlı ramazanlar ” Aleyküm selam tek düzgün post Quote from MrGray: “Sela…

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Başka bayraktayken savaslarda sen karisma diyenler korktu oyuna giremiyor helal len size oyun icin hersey beklenir sizden

• Sancak Resim Arşivi

XOXO - - Sancak

JavierS sadece gece 12'den sonra oyuna girebiliyor Oyun için riyaya düşmeyelim. Hayırlı geceler qd6gqd.jpg DYzLXo.jpg

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Sa hayırlı geceler

• Tebrikler VEBA

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Quote from DarK-KRoM: “A.selam @Ursa Modum.Sizde Hoş Geldiniz. Hayırlı Sahurlar. @XOXO Serhat Kolay Gelsin Kardeşim. İş Güç Koşturmaca Olsun'da Önemli Olan O. Sancak Ne Alemde Serhat? Sancakta Kalıcı Mısın? ” Aynen öyle önemli olan da o. Böyle ölü kalırsa biz de başka servere geçeceğiz

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Quote from DarK-KRoM: “Quote from AgahiEser: “Sancakta kimse kalmadı En son biz çıktık geri kalan bazıları kendi çapında eğleniyor kral olmuşlar kanka ” Cümleten Hayırlı Sabahlar Arkadaşlar.O Zaman Buralara Yeni Bir Kral Mı Gerekiyor Diyon Kanka. @XOXO Serhat Sende Hoş Geldin. Napıon?Nasılsın?Nerelerdesin? Keyifler Nasıl?Kayboldun Gittin. ” İyiyim şükür. Kaybolmadık işten güçten fırsat olmuyor Giriyoruz savaş olursa