Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kayıp Simya vakaları

_FLOKI_ - - Genel Tartışma

Quote from _FLOKI_: “1 Aydır geri verilemeyen simyalarımız yerine geçici olarak başka bir simyalar taksak ve sonrasında İADE zamanı sizin simyalarınız zaten varmış diye bir olay ile karşı karşıya gelirmiyiz @DeRiNDaRBe ” OyunuN resmi sitesinden bir cevab verecekmisin @DeRiNDaRBe

• Kayıp Simya vakaları

1 Aydır geri verilemeyen simyalarımız yerine geçici olarak başka bir simyalar taksak ve sonrasında İADE zamanı sizin simyalarınız zaten varmış diye bir olay ile karşı karşıya gelirmiyiz @DeRiNDaRBe

• Kayıp Simyalar Hakkında

Sizin yapacağınız işe Lanet olsun. Çocuk gibi avutmaktan bıkmadınızmı be kardeşim.

• Quote from CAKIRCALI: “Yöneticilerime buradan sesleniyorum.Oyunun beyin takımına bu önerimi lütfen aynı şekilde sununuz.ADALET ve Karakterler arasında denge isteniyorsa,Karabüyünün çözmeyle kapanan saldırı skiline karşılık ,her karakterin saldırı yapan bir skili çözmeyle kapanmalıdır. ” Ninjalarda Kamuflaja girip yüksek saldırı yapıyorlar ama büyü çözme yediklerinde bu skilleri çöküyor.Unuttunuz sanırım. Bu arada Mitsi simyaların gelmesini bekleyip KARABÜYÜ yapmak isteyenlerden birisiyim.

• Düelloda sonradan fark ettiğim bir şey sizinde dikkatinizi çektimiai acaba Düelloya KILIÇ ile başlayıp ÇİFT EL'le devam etmek nasıl bir Oyunculuk-Zihniyet, ne derseniz deyin artık. Şimdi bu Charı silemeyim yan battı çamura yattı diye bahane bulacak ELEMAN eğer BIÇAKCI veya OKÇU karekter olsaydı Düello esnasında YAY ve BIÇAK'ı değiştiripmi devam edecekti. Bence mantık ve zihniyet belli olduğu için kesin yapardı. Konuya son cevabımdı. Kazanan arkadaşı Tebrik ederim.

• Quote from CAKIRCALI: “Bilmiyorum Metin2 de şu anda Full set Mitsel dizip savaşmaya başlayan Süleymandan başka çar var mı? Varsa da ben görmedim.Bu kadar kısa sürede Mitsellerini tamamlamak,büyük maddi birikim ve nitelik ister. ” Evet O simyalar ile bu kadar rezil olan malesef yoktur,doğrudur. Quote from CAKIRCALI: “Çünkü bu gün Mat simyalı bir çarla da ,Kusursuzlu bir zihinseli pekala çok rahat kesebilirsin. ” Emin olki yapacağım (İstersem) Mat simyalı bir char ile Majestijten fazla canını acıt…

• Quote from CAKIRCALI: “Süleyman arkadaşımızın karakteri,Majestiğin zaten çok üstünde bir çardır.Sadece Mitsi simyaları bile rakibinden kat kat üstünde değere sahiptir.Neyse. ” Siz ne dediğinizin farkındamısınız. Benim için Majestic veya Bilezing. Pek birşey ifade etmeyen kişilerdir, Kendilerinden pek de haz almıyorum desem yeridir. Benim için önemli olan onca atara rağmen, atar yapanın sesinin kısılmasıdır. Kakmışsın burda yok Bilezing. senin üstünde Char gibi söylemlerin Reklam kokan pof poflam…

• Quote from iqRaa: “Mesela biz zodyakta çarları karaktere alamıyoruz ve oyun attığında tekrar girebilme süremiz 45 sn civarında.Peki zodyak kesebilmek için yapılan masrafın meleyi 2ye katladığını da biliyomusunuz??Hani kesememek gibi bi sorunumuz yok.Sorun her bosun aynı özelliklere sahip olması. ” Şimdi deyindiğimiz bu konuyu aslında herkez iyice anlıyorlar fakat bazı kesimler varki anladıkları halde anlamayı kabul etmiyorlar. Buyurun arkadaşım size daha örneğide arkadaşımız vermiş. Konuya Daha …

• Rakibinin İtemleri güzel olabilir fakat her zaman dediğim gibi Playerliği Eksilerde. Oyun bilgisi için zaten bir şey söylemeye gerek yok, Eğer oyun bilgisi olsa idi KARABÜYÜ ve HEALCİ SHAMAN ile asla vs atılmayacağı bilirdi. Şimdi açıklamaya göre kendisi hazırlanıp gelmiş ve Char silmesine Ws teklifi bulunmuş ise, Kaybettiğinde Charı sileyimmi diye rakibin ağzından çıkacak hayır kelimesini beklemek yanlış. Madem bu kadar atar yapıp Char silmesine vs attın, O char sende durmayı hak etmiyor. Samim…

• Quote from DoSTCaKaL: “iz 2 kişi kendinizle beraber 16 sandık alıyorsunuz helal hoş olsun elit car yapmışsınız hakkınız. ama karekterde bekleyen carlar o sandıgı nasıl hak etti onuda acıklayın bizde öğrenelim. ” İşin özü Boss kesebiliyorum veya kesemiyorum, Elit Char'ım var veya yok değil, Tam olarak yukarıda yazılandır İşin özü

• Şimdi Lycan karekterini "VAHŞİ BİR AT" olarakda ifade edebiliriz ki bence öyle. İlk başta ona nasıl hakim olacağını öğrenmen gerek ve buda diğer karekterler gibi hiçde kolay olmayacaktır. Bu yüzden ona ayak uyduramıyorsan kendine daha kolay oynayacağın bir karekter seçmelisin. Örnek vermek gerekir ise, Ben "Büyülü Sura" karekterini oynayamadığım için bu karekterden hep uzak durmuşumdur.

• ELİT ŞAMAN ZIRHLARI ALINIR ACIKLAMA

_FLOKI_ - - Ticaret

Quote from Tofann: “kılıç savunma 15 çiftel savunma 15 bıçak savunma 15 pençe savunma 15 ok dayanıklığı 15 hp absore 10 ” Amacım konuyu dağıtmak değil fakat böyle bir efsun Dünyada şuan mümkün değil. Bence siz aramaktan vazgeçin.

• Farmlık bi kac item

_FLOKI_ - - Ticaret

+8 Kutup Işığına 95 won teklifim var.

• Quote from CAKIRCALI: “Ateş Hayaleti kapansın diyenler:"Düzeltilmesi gerekiyordu zaten" , "Doğru olan yapıldı" , "Geç kalınmış güncelleme" şeklinde beyanat verip,sadece duygularıyla açıklama yapıyorlar.Mantık dahilinde 1 tane gerekçe sunmuyorlars ” Sizin düşüncenize aykırı Yapılan yorumların Duygular ile yapıldığını beyan etmişsiniz. Bence siz konuya fazla kaptırmışsınız kendini. Oyunda o kadar çok Bug'da kalmış Skiller veya başka şeyler varki, Belkide biz Bug diye düşündüğümüz şeyler Aslında We…

• Bu güncellemeye her ne kadar da Karabüyü oynayan Oyuncular tepkili olsada bence çok geç kalınmış bir Revizedir. Büyü çözmeden etkilenmeyen bir Skil varmıdır "Ateş Hayaleti" dışında, Büyü çözme adı üstünde işlevini yapması lazım ve ne kadar Skil ve Şebnem var ise onu silip süpürmesi gerekir. Bu yüzden bu Revize edilen Ateş Hayaleti çok isabetli olmuş. Ama Büyü Çözme işine level sınırı getirilmesi şart. Max.6 level arada fark olması lazım ki oyuncular nefes alsın.

• Quote from lordbyrm: “Bide Zodyaktan bahsetmişsin o konuda da 90 lwl bi çarla 120 lwl leri bile gruba alabilirsin onun yanındada 60 lwl e çar kasması zor deil 6 tane 60 lwl hesap sok yanına Zodyağıda bu şekilde yap eğer gerçekten yapabileceğine inanıyorsan ” Birgün benim kaç tane char açıp Zodyak kestiğimi izlemelisin, Sonrasımı ne olur Bildiğin ŞOK Quote from FEEDBACK4: “1 pc . o anda elektrik gittigini bi düşünsene kardeşim . bütün karakterler oyundan düştügü anda DİREK 3 GÜN yiyorsun yeni lon…

• Quote from FEEDBACK4: “( 2 + 1 şaman ) MELEY kesenleri öncelikle tebrik etmesi gerek yakınmasından önce ... ” Farklı yerlerden yorum yapmışsın. Belki buda forum takip etmediğin içinde olabilir. Hatta uzağa değilde üstlerdeki post'larımı azıcık okumayı tercih edersen (Anlamak İster Gibi) oralarda 1+1 veya 2+1 Meley kesenler için neler düşündüğümü algılayabilirsin. Herşeyi bir çok kez anlayınız diye Bozuk plak gibi tekrar tekrar yazdım fakat bu düşüncenizi yazmaya gerek duymuyorum. Çünkü Fikriniz …

• Kayıp Simya vakaları

Quote from quelin12: “Burda bir şeyi merak ediyorum diğer her dediğiniz için tamam ama oyun içerisinde sürekli yeni bir twitch yayıncısı keşfettim diyip bu insanların hesapları yazılmasındansa bu tarz önemli elzem konular oyun içi duyurulardan geçse forumu takip etmeyen insanlar için daha yararlı olmaz mı? Ya da oyuna gelip sadece merhaba nasılsınız diyen takım üyeleri ekranımıza açtıkları koca panelleri bu duyurular için de kullansa? Bu bir öneridir, eleştiri değildir onu da belirteyim. ” Bu de…

• Kayıp Simya vakaları

Quote from xxRaPKoLq: “bu şekilde olsa bile geçen hafta perşembe den bu yana bir açıklama yapılamazmıydı mesela tüm kayıt işleri bitince iadeler başlayacak gibi bu sessizlik pek iyi değil ” Halen fark edemedik sanınırım. Bizi ciddiye alan varmıki. Bizler Alman vatandaşı değiliz.

• Bizim asıl isteğimizin ne olup olmadığını defalarca açıkladığım halde halen konuyu başka yeren kesim için ne desem boş. Yok bende char yapıcakmışım,Bende item yapacakmışı,Bende simya yapacakmışım bla bla. Emin olsunlar ki en iyi item ve Simyalara sahibim Boss kesimleri için. Sizin 1 kişi veya 2 kişi Meleyi kesmenize ben karşı değilim, 7/24 kesin. Benim yanlış olduğunu söylemek istediğim konu; *Meley inine min.+100 Level Charın girmesi. *Meley ininde Charları karektere aldığımızda, Tıpkı diğer in…