Search Results

Search results 1-20 of 248.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

iyi günler Anadolu @HesapVaktl kardaş altın biriktirmeye bak evde kalirsin bak demedi deme

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from D4rKKRoM11: “ Selam Nasılsınız Desem Forum Karışıyor Anlamadım Gitti. ” Sende selam verme direk yapıştır fazla dovuyorsun çocukları ondan olabilir xd

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Günaydın Anadolu Ortam şenlenecek anlaşılan Quote from TugceTunc: “benim bir günlük razadör hasılatım bi tane kostüm bonus aktarımı almama anca yetiyor ” Razadorda günde kaç von yapıyorsun ? Quote from Joshitai: “Herkese günaydın, ” Günaydın. Dilencilikte bir meslektir. olmazsa olmaz olmuş artık kabullencez boyle onlarıda Quote from D4rKKRoM11: “Vayyy Arkadaş Selam Yazsak Olay Oluyor. Millet Sanki Bize Saldırmak İçin Hazır Bekliyor. Üzerine Vazife Olmayan Tanımadığım Kişiler Bile Saldırıyor. ” u…

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

oyun açık bende rahat giriş çıkış yapılıyor sorun yok oyunda Quote from HesapVaktl: “ - @POYRAZ63 Ahahahahaha kardaş bak buna güldüm xd xd xd Gelin uçağı hı ” bir ilk olsun kardaş

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from HesapVaktl: “Dertten kederden şair olduk be poyrazım Tabi kardaş işin o boyutuda var tabi acımaz kimse kimseye liste sakattır bu devirde ” Kardaş bence sakat olan volkandır Quote from JARGONBEY: “Hayırlı akşamlar kardaşlarım nasılsınız bizim eleman nerde xd ” Hayırlı akşamlar kardaş boş ver onu sohbetimiz dagılmasın xd Quote from JARGONBEY: “@HesapVaktl Halla halla hayırlı olsun diyelim kuzen gelirim tabi poyrazın uçağıyla ama ” Savaş uçağım hazır uçuş gününü bekliyor xd Quote from He…

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from IDanzan: “Biz bir olduğumuz ıcın ve aileler bile tanıstı ise isin boyutunu dusun ” işin boyutu tanışmak mi sanıyorsun sen işin boyutu listede belli oluyor yoksa yıldızlara bakıp elveda aşkımıza dersin Quote from HesapVaktl: “Göze geldi aşkımız ikimizde şaşkınız hı poyraz kardaşşşş Xdxd Herşeyin hayırlısı diyelim madem ” kardaş sen şair mısın hayirlisi tabi kardaş ama liste olmadan olmuyor

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from IDanzan: “Hele bi o gün gelsinde Bizim aşkımız oyundan itemden ibaret değildir. Tamamen saf sevgidendir. Bilenler bilmeyenlere öğretsin. ” böyle diyenleri cok gördüm:) kızı istemeye giderken kızın ailesi sana öyle bir liste yapıyor ki aklin uçuyor o listede yazilanlar yapilmasa havada bulut sen aşkını unut @HesapVaktl

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from HesapVaktl: “Aynen babba halay başı kardaşım geçer vay vay ” kardaş dur ses etme vazgectik istemiyoruz düğün halay Altın ucuşta takı beklerler bu sefer bizden çaktırma

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from IDanzan: “ Ne zaman olur bilemem ” bencede bilme kalsın bu aralar altın uçuyor yoksa düğününüz takisiz olur xd

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from IDanzan: “İyi akşamlar Anadolu keyifli günler ” Düğün tarihi bellimi kardasimla gelelim bi halay cekelim @HesapVaktl

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

iyi akşamlar Anadolu

• Patron SİHİRBAZ Sansasyonel Güç

POYRAZ63 - - Diğer

Tebrikler video güzel pazarcilar yine dayak yemiş Mirayi gorurseniz dövmeyin doversenizde az dövün yoksa 20018 lere gidiyor buseferde döverseniz 20019'a gider xd sorumlusu olursunuz.

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Günaydın Anadolu

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from Joshitai: “Senin adına sevindim, benim işlerim de bitse iyi olurdu. Sabah erken kalkmam gerekiyor, geçen günlerden bir şey anlamıyorum. Günler neredeyse aynı geçiyor. Bugün hava çok soğuktu. ” seninde işlerin umarım istediğin gibi biter Geçen günlerden bende hiç bisi anlamıyorum bu halimizede şükürler olsun. Çok şükür elimiz ayağımız tutuyor herşeyin üstesinden geliyoruz. Bugün gerçekten de çok soğuktu hava Quote from HesapVaktl: “Hayırlı geceler Anadolu ” sağol kardaşim sanada xd

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from Joshitai: “Ben de iyiyim, işten geldim. İstirahat ediyorum. Uzun zamandır yoktun, oyunu mu bıraktın? @POYRAZ.63pp ” Bazı işlerim vardi ertelemistim onlarla ilgilendim. Oyunada girmiyordum.Ancak bitirdim ve geldim kaldığımız yerde devam ınş tekrar sorun çıkmaz.

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from Joshitai: “Sanırım yine tartışma var. Nasılsın ? @POYRAZ.63 ” iyim sağol sen nasılsın

• TANK Anadolu Savaş görüntüleri

POYRAZ63 - - Diğer

Quote from D4rKKRoM11: “ O Kafandaki 41 Levellik Kale Kask Ne? İtem Kombininin Gerçekten Acilen Değişmesi Lazım? ” Mahmut 41 lv lik kask yine iyi herhalde sen gümüş bileziği görmedin carim diye geziyor iste çocuk neyse

• TANK Anadolu Savaş görüntüleri

POYRAZ63 - - Diğer

berbat video en iyisi sen bu pazar carini sil gümüş bilezikten kurtulmuşsun hayırlı olsun

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from SENORITA: “Selam Hayırlı Akşamlar ” As. Sağol sanada Quote from HesapVaktl: “Kardaş çocuk işte nekadar yazsanda anlamaz boşver biraz daha büyümesi lazım şuan çok zor belki 2023 olabilir neyse hedef 2023 ” aynen gülüyorum zaten böylelerine kardaş xd

• Anadolu Sohbet Başlığı

POYRAZ63 - - Anadolu

Quote from IDanzan: “@POYRAZ.63 daha Urfa sporu bulamadın yaaa ” urfasporu şimdilik boş ver düğün ne zaman