Search Results

Search results 1-20 of 81.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ECHO7 C44N toplama okçu

JackSparow - - Diğer

Quote from SentiuS: “Hunharca Gülüyorum Şu anda tebrik ederim huhahahahaha ” Teşekkürler... montaj da bir yere kadar :))))

JackSparow - - Diğer

Quote from Cix: “bide öyle heybetli heybetli geldi 10k vurun itemleri satıcam felan gülme krizine girdim .Aha yedi 20 k yı hadi satsın erkekse hadi yap :D:D youtube.com/watch?v=glZyFmG8b9Q ” İtemlerı satıcıya satmamak için kıvranıyor Biri de dedi ki savaşmayalım sanki savaşıyorlar kuleye çıkıyorlarda savaşmayacaklar.Dıyorum gitmeyin sunların köyüne kendilerini savaşıyor sanıyorlar

JackSparow - - Diğer

Quote from Cix: “Tebrikler erdem usta okcunun atağı süper ötesi 76 lvl Cara 8k at skili atmak her babanın harcı değil onuda tebrik ediyorum o yüzden ” Recep onu boşverde edepten bahseden adamları gördünmü 20 k yiyince ne hale geldiler 7 günde bir hesap açıp konularımıza ağır şeyler yazarmış beyin ofline diğeri 20 k yiyince imalı hakaret :))) gerçek yüzleri hemende çıkıyor seviyorum bu oyunu Quote from POYRAZ63: “Tebrikler iyi dayak atmışsın çocuga Nerde kaldı bu yancılar biri etiketlesin bu yanc…

JackSparow - - Diğer

Quote from Strider: “Tebrikler Erdem reis okçuya alıştırma yapıyorsun anladıgım kadarıyla çok yakında 120 okçu ile sahada olursun ” Teşekkürler dostum..savaşmayı geç selam verilmeyecek adamlar var hacı bunlarla metin2 değil internette okey bile oynanmaz :))))

JackSparow - - Diğer

Quote from HesapV4kti: “Eline sağlık usta, Büyülü silah iRonnsu arkadaşıda tebrik ederim dün gece bu ezmelere iyi ayar verdi tek başına keskinlik surayı bile çözmelerine rağmen bunların hepsini düz kesti parçacı elemanlar .d .d .d ” Teşekkurler dostum Ben bunlara dedim konularına yazdım bu okcu savaşta ayakta duramaz iceblue zihinsel tek atıyor adama,öteki gorunaklıya dedimki çözüldüğünde ayakta duramazsın akşam gördün zaten İronsu ya okcu at skılı atıyor makedon ezmesi de vuruyor çözmeci getird…

JackSparow - - Diğer

Quote from ScroLs: “Tebrik ederim, yalnız bunları kaideye almayın köyde çıkmayan zavallı topluluğu, bide sura olcak adam nasıl koşuyor benim bildiğim sura dediğin orda yiğitçe savaşır, ama jboss bir boss gibi bile duramadı ” Teşekkürler.. Bunlar türk filmlerindeki fakir ama gururlu gencin ezuk ama gururlusu item tanıtımı yapacak çarları yok :))) gece 2-3 gibi köy basıyorlar çok cesur arkadaşlar birde :))))

• 1 tane online çözmeci ayarlayın oyuna karakter atıp gir çık yaparken klavyesi bozulsun

JackSparow - - Diğer

Quote from lPars: “tebrikler dost başarilarin daim olsun ” Teşekkurler dostum..Bende başarılar dilerim

JackSparow - - Diğer

Quote from Auswitche: “Tebrik Ederim Mat Simyalı ve Daha Biyoloğu Başlangıçta Olan Bir Karaktere 8k At Skili Vurmak Düşündürücü Başarılar ” Teşekkurler usta..meşhur olma çabaları boşuna değil ama icraat yok montajla olmaz o işler Quote from Maje08: “Tebrik ederim dostum , 76 lv ile ders vermeye devam etmişsin... Üstelik gece saat:02.30 gibi biz dahil çoğu kişi oyundan çıkmışken ve millet afk iken gelip köy mü başmışlar 02.30 az bir sonrakinde sabaha karşı 5 gibi falan gelin hiç kimse online olma…

JackSparow - - Diğer

daha önce forumda konusuna o ezik çar ile savaşamazsın ayakta duramazsın demiştim...gece 2 de mavi köye gelip afk çarları kesen loncasıda ayrı bir ezik işte karşınızda pohpohlaya pohpohlaya bitiremedikleri elit çar....Aralarında camiye yardım toplar gibi item toplayıp video almaya uğraşan ezik çar... 2 tane video koyup yıllardır video koyup savaşan elit çarlar üzerinden prim yapmaya uğraşan çocuklar... Anca kendinizi kandırırsınız... youtu.be/5CFuYVGpI2A

• Quote from MaystiqU: “Bu lwlde okçudan lwli geçtim bu skilllere sahip okçudan yedikleri damageden sonra çıkan sesler gereksiz olmuş. Tebrik ederim eğlence ve sevilerek yapılan her işin meyvesi güzel oluyor buda ispatı olmuş ” Teşekkürler yenge Quote from HesapV4kti: “Eline sağlık ustam bu oyunu en güzel sen oynuyorsun umrunda olmayışın ve en önemlisi bu 76 lv ile gıda alışın karşıyı delirtiyor xd xd we loncası dedin de şu 5 kişi maviye gelip 120 lv büyülü sura tarafından tek kesilen lonca değil …

• Quote from POYRAZ63: “Tebrikler dostum iyi dayak atmışsın pazarcı yancılara xd Boş yapan çoluk çocuğa cevap verme yazıp cizsinler yancılar meslek edinmişler yancılığı xd senden ricam nesne markete lolipop gelirse 1 tane alırmısın gazapa sevinsin garibim xd ” Teşekkürler Dostum Bunların sonu her zaman sabit ünlü olacam bennnn 30 40 k ile 3 hayır la geldiği yere geri iade

• KoSeRLi Avrasya Başlangıç..

JackSparow - - Diğer

Ölmüyorum ulen diye bağırsaydın :)))

• KoSeRLi Avrasya Başlangıç..

JackSparow - - Diğer

Tebrikler Yusuf .güzel görüntüler.. hayat sana güzel

• Quote from CokTehL!ke: “Tebrik Ederim Erdem Abi Takibimdesin ” Teşekkürler Hamza Quote from ThePowerTR: “Tebrikler bayağı açıklayıcı ve öğretici olmuş ” Teşekkürler biz eğlenebiliyorsak gerisi hikaye Quote from Auswitche: “Tebrik Ederim Bu Seviyede Bu Kalite Muazzam Başarılar ” teşekkürler olduğu kadar sizede başarılar

• Tebrikler Yıllar önce heryer bedensel doluydu nerdee o eski günler..Başarılar dilerim

• ispany0l sancak savaşları Devam

JackSparow - - Diğer

Tebrikler Yusuf...Her zamanki gibi daş gibisin başarılar dilerim

• lDANGERCLAW Sancak Savaşları 7

JackSparow - - Diğer

Tebrikler Hamza..bayadır video izlemeye vaktim olmadı fazla senı unuttum sanma

• Tebrikler hamza..Gün geçtikçe daha güzelleşti görüntüler... Başarılar dilerim

• lDANGERCLAW Sancak Savaşları 8

JackSparow - - Diğer

Tebrikler hamza..Playerlığın üst düzey video keyifli ne diyebilirim eline sağlık