Search Results

Search results 1-20 of 300.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrik Ederim Uşağum Resmen Esip Geçmişsin Hepimizi Ayaklarının Altına Almışsın. Resmen Aklımız Uçup Gitti Aklımız Bize Kalsın.

• AlemdaR Dandanakan

IDarKKRoMI - - Diğer

Çok Hırs Yapma Ziyacım Kalbine Zarar.Bak Hadi +1'de Beğeni Almışsın. Aferin Sen Ev Geçindiriyorsun Yarın İşin Vardır Sabah Erken Kalkacan Sen Çalışan Adamsın. Hadi Git Yat Ziyacım İyi Uykular.Uyurken Yarın Kime Salça Olacağım Diye Düşün Uyuyakalırsın.

• AlemdaR Dandanakan

IDarKKRoMI - - Diğer

Quote from Elijah: “Quote from lAlemdaR: “Quote from Elijah: “İyi ezber yapmışsın da her sorunun cevabı aynı cümle olmaz buna dikkat et arada yeni şeylerde yazmayı dene ki cevap verenin bot olmadığını anlayalım ” Sana cevap vermeye tenezzül etmiyorum desem anlarsın ” Eleştiri kaldıramıyorsan foruma video atmayacaksın.Charı devir alırken kullanma klavuzunu vermediler mi sana ? eski sahibine rica et onu ulaştırsın.Sana oyunu bıraktıran bir sura varmış dersen hatırlar zaten hemencecik ” Ziya'cım Se…

• AlemdaR Dandanakan

IDarKKRoMI - - Diğer

Burhan Tebrik Ederim Kardeşim Süper Bir Video Olmuş.Açık Söylemek Gerekirse En Çok Senden Video Bekliyordum Beklediğime de Değmiş Anlaşılan.Harika Görüntüler İzlettin Kardeşim.Özellikle Kendi Alanındaki İsim Yapmış Karekterlerin Senin Karşındaki Halleri Senin Ne Kadar Sağlam Bir Karekter Oluşturduğunu Gösteriyor.Bende Senin Şu An Alanında En İyi Kurt Olduğunu Düşünüyorum. Video'nun 2.nci Dakikasından Sonraki Sahneler İse İzlemesi Çok Keyifli Bir O Kadar'da Gülünçtü. En'im Diye Ego Kasan Arkadaşa…

• lCAKIRBEYLIl Dandanakan Savasları

IDarKKRoMI - - Diğer

Tebrik Ederim Hasan'ım Eline Sağlık.Hem Oyunculuk Bakımından Hem Oyuncu Kalitesi Açısından Müthiş Bir Video Olmuş. Ayrıca Videoyu Hazırlayıp Editleyen Egemen Kardeşime'de Teşekkürler Çok Güzel Bir Video Hazırlamış.Eline Sağlık. Keyifli Savaşlar Diliyorum..

• Dandanakan Resim Arşivi

IDarKKRoMI - - Dandanakan

Yine Mi Işıl Işıl Parlıyoruz... zMpQnR.jpg

• Diyeceğimi Yukarıda'da Dedim Aynen Geçerli. Muhattapım Olamayacaksın. Herkes Kendi İşi İle İlgilensin.Son Postumdur İyi Forumlar.

• Benim Düşüncem Burası Tartışma Yeri Değil.Lütfen Biraz Sağduyulu Olalım. Gereksiz Tartışmalara Gerek Yok. Artık Ben Bu Konuları Konuşmaktan Gerçekten Sıkıldım.Herkes Kendi Yoluna Baksın. Reklam Ediyorsunuz Kendinizi Diyen Arkadaş'ta Reklam'ın İyisi Kötüsü Olmaz Diye Maşallah Herkese Söyleyip Reklam Etmiş. Keyifli Forumlar...

• ByTroubLee Ft Davut Güloğlu :)

IDarKKRoMI - - Diğer

Tebrikler Kardeşim Videonu İzledim Baya Bir İyiydi. Öyle Veya Böyle Güzel Karekter Olmuşturmuşsunuz Hakkını Yememek Gerek. Space Kesimleri Güzeldi Göz Doldurucu. Keyifli Forumlar Diliyorum.

• Quote from TANK: “Tebrikler emeğine sağlık güzel görüntüler seyir keyfi güzel bir çalışma. Her ne kadar bu aralar biraz ayrı videolara düşsekte farklı videolarda farklı yorumlara denk düşsekte ” Teşekkürler Kardeşim.Önemli Olan Gönüller Bir Olsun. Sanada Keyifli Forumlar..

• Maziden35 yorumsuz!!!

IDarKKRoMI - - Diğer

Savunmanıza Diyecek Birşey Yok Hayli Yerinde Lakin Atak Sıfır. Umarım kendinizi Geliştirirsiniz. Keyifli Forumlar

• Quote from HeNeKCi: “Eline Sağlıık Başarılar Dilerim ... ” Teşekkür Ederim

• ANKA-BLACKMAMBA Physical Damage 2

IDarKKRoMI - - Diğer

Tebrik Ederim Levent Abi Güzel Video Olmuş Eline Sağlık Lakin Video Çok Yukardan Çekilmiş. Biraz Daha Yakından Birebir Çekilseydi Daha Zevkli Ve Keyifli Video Olurdu. Umarım Devamında Yakın Çekim Yaparsın. Başarılar..

• ICarmen Büyü Testi #16

IDarKKRoMI - - Diğer

Tebrik Ederim Egemen Eline Sağlık Keyifli Savaşlar Dilerim... Video Baya Bir Gülümsetti Kamuda Düz Kesilenler Felan.

• lÇakırbeyli toplu savaş

IDarKKRoMI - - Diğer

Tebrikler Kardeşim Güzel Playerlık.Keyifli Savaşlar...

• Quote from CokTehL!ke: “Mahoooooo Naptın Kardeş Sen Ya Eline Sağlık Tebrik Ederim Gülüm ” Quote from JnTime': “Tebrikler Mahmut klasik sahneler :)” Teşekkür Ederim. Quote from rube: “tebrikler eline sağlık Ben yokum ama ” Teşekkkür Ederim. Quote from BLACKMAMBA: “SA tebrik ederim eline emegine saglık... ” Teşekkür Ederim.

• Metin2 Şiir Başlığı

IDarKKRoMI - - Café Metin2

Gerçekten Yürekten Geliyorsa Aşk,Her Zorluğa Göğüs Gerip Karşılayandır...

• Dandanakan Sohbet Başlığı

IDarKKRoMI - - Diğer

Quote from NiqhtPower: “Nerede kaldı o eski DOSTLUKLAR, Bir kişi şunu dedi diye taraf mı değiştirilir , Sadece savaş olsun diye mi gelindi , ego kasmaya mı gelindi , yoksa 1 kişinin ettiği cümle üzerine mi gelindi , Yan yana daha 1 2 ay öncesinde mavi bayrağa karşı savaşıldı , Lord loncasına karşı savaşıldı, o zaman dost olanlar şimdi düşman bayrağımı çekti , "Darkkrom mahmut " güzel kardeşim sana şu soruyu sormak istiyorum, sana sadece" 1 kişinin sizinle savaşmak istemedim " cümlesimi ağır yoks…

IDarKKRoMI - - Diğer

Veysel O Zaman Bana Tuna Mevzusunu Hatırlatıp İki Düşman Yan Yana Nasıl Geliyor Demeyeceksin. Ben Yıllardır Tuna'ya Düşmanım Forum Harici Bir Gram'da Konuşmuşluğum Yoktur. Sanırım Kurtların İlk Çıktığı Zamanlardı 90-95 Level Kurtla Hokkobaz'ın Karşısına Geçip Space İşe Kesip Günlerce Dalga Geçmiştin. Birbirinize Demediğiniz Kalmadı. Neler Neler Yazdığını,Birbirinize Neler Söylediğinizi Hatırlıyorum. Birbirinizle Aynı Loncada Olup Yan Yana Gelmemek İçin Köşe Kapmaca Oynuyordunuz.Eski Mazini Hatır…

IDarKKRoMI - - Diğer

Herkese Selamlar Dandanakan. Veysel Benim Hakkımda Yazmışsın Galiba. Biz Buraya Günlerdir Yazıyoruz Çiziyoruz Tek Bir Amaç İçin Geldik Buraya Diye. Egosuyla Hareket Edip Eski Dostlarına Sırt Çeviren,Düşman Kesilen Arkadaşın Egosunu Köreltelim Diye. Yazılacak Çok Şey Varda Yazmadan Kısa Geçeceğim. Ben O Zata Yıllardır Düşmanım Ve Her Karşı Karşıya Geldiğimizde Ezdim.Yaptıklarını Dediklerinide Dün Gibi Hatırlıyorum Unutmadım. Madem Dostluktan Kardeşlikten Dem Vuruyorsun Yıllardır Kanlı Bıçaklı Ola…