Search Results

Search results 1-20 of 339.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrik ederim kardo eline sağlık sana savunma yapsalarda işlemiyor sana karşı başarın daim olsun sen ve ekibin olmasa yapacağımızı bilirdik gene senin hatrına durduk ama şunuda kimse unutmasın herşeyin bir zamanı var.

• Hepinize ayrı ayrı tşk ederim saolun beğenmenize sevindim

• Quote from Esinti: “Yusuf tebrikler kardeşim.Bunların ekranından 2 3k ları izlerken bıkmıştım ” Tşkler kardeşim benim varlığın yeter oyun bahane can kardeşim

• Devra ve Bossluk İtemleri

koserli. - - Diğer

Kardeşim ne gerek vardı bu açıklama videosuna ? Bence çok gereksiz bişi olmuş senin çharını bilen biliyor niye kendini kanıtlama derdine girdin ki bence zaman kaybından başka bişi olmamış bu günkü şartlarda herkes toplu savaşta çharının kalitesini gösterir mat kusursuz simya şu bu eksik demek bence saçma geliyor simya çıkalı kaç sene oldu ? Bunları yapmak elbetteki zahmetli ama herkes kendi simyasına itemine göre davranıp kaf dağında görmezse kendini bu tür tartışmalarda olmaz.

• tebik ederim knk eline sağlık gayet güzel olmuş başarın daim olsun

• Tebrik ederim kardeşim benim eline sağlık gayet güzel olmuş birlikte daha güzel savaşlara iyiki varsın kardeşm benim

• ANKA-BLACKMAMBA Physical Damage 1

koserli. - - Diğer

tebrik ederim levent abi eline sağlık gayet güzel olmuş tekrar yanyana savaşmak dileği ile başarınız daim olsun

• Quote from IVareste: “Tebrik ederim emeğine sağlık iyi bir rakipsin başarılar ” tşk ederim sağolasın sizde öyle kardeşim Quote from Cix: “Sana yetişmek zor ve Yusuf'um eline sağlık tebrikler ” tşkler sağolasın knk Quote from xCesuR: “Tebrik ederim. başarılar ” Tşk ederim sağolasın Quote from MaystiqU: “Tebrik ederim kardeşim her videon sürükleyici sıkılmadan izliyoruz başarın daim olsun ” tşk ederim sağolasın kardeşim beğenmenize sevindim

• Tebrikler kardeşim benim eline sağlık gayet güzel olmuş eline sağlık birliğimiz daim olsun

• Quote from lPars: “tebrikler knk başarilarin daim olsun ” Tşkler knk sağolasın Quote from BLACKMAMBA: “SA tebrik ederim kardesim ” v.a.s levent abi sağolasın tşkler Quote from IBars: “Tebrik Ederim Kardeşim Karakterinde Gelişmeleri Gün Geçtikçe Görmemek Elde Değil . ” tşkler kardeşim benim sağolasın sizin gibi dostlarla bu oyun güzel Quote from lGazap: “Tebrikler yusuf bu arada ismi koserli yapmissin daha iyi oldu ispanyol efsane olarak kalsin anubisin ” tşk ederim bra sağolasın bence efsaneyi y…

• Avrasya Sohbet Başlığı

koserli. - - Diğer

belli oluyor daha iyi sen mahmutu zaten tanımamşsn biz herkesin yardımina gittik her koşulda her şartlarda savaştık senin gibi U dönüşü yapmadık hic bir zaman yapmayızda burda şow yapma seni kesmek dil çhar silmesine arenaya girelim istersen seninle burda şow yapma. Boş konuşma

• Quote from Saviitar: “Tebrikler yusuf güzel video olmuş ” tşkler saolasın Quote from HüKüMSüZz: “Tebrik ederim Yusuf,başarın daim olsun bra ” tşk ederim bra sağolasın

• Quote from JnTime': “Eline sağlık, sağlam sopa ” tşk ederim sağolasın bende yedim :D Quote from Rossella: “Herkez kendine yakışanı yapar.Sende kendin gibi harika bir video daha yapmışsın canım.Tebrik ederim seni hem oyuncusu hem ruhu güzel aşkolatam. ” tşk ederim bitanem benim iyiki varsın Quote from redmasmas: “10 yaşındaki çocuğa oyunu versem daha güzel oynar (Hidden Content) ” tşkler sağolasın başkan sen oldu dediysen oluştur soğuk tuzlu bi ayran ikram ederim sana müsait zamanda

• Quote from JnTime': “Tebrikler Yusuf, yeni izleme fırsatı buldum eline sağlık. ” Tşk ederim sağolasın kardeşim

• Quote from TANK: “Tebrik ederim eline emeğine sağlık ” Tşk ederim sağolasın kardeşim Quote from LastKnight: “Tebrik ederim güzel görüntüler ” tşkler knk sağolasın Quote from OoArRoWoO: “Tbrkler kardeşim emegine sağlık eline sağlık söylenecek söz yok lakin avrasyanın korkulu ruyası oldunuz tekrar tbrk ederim ” Tşk ederim sağolasın korkulu rüyası dilde hareketlenmesine katkıda bulunduk diyelim :) Quote from CokTehL!ke: “Tebrik Ederim Kanki Eline Sağlık Savunman Efsane Zaten Ona Diyecek Birşey Yok …

• KoSeRLi Avrasya Savaş Görüntüleri 3

koserli. - - Diğer

S.a Ekranıma yansıyan savaş görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim gelecek videoda biraz daha atakları güçlendirip o şekilde inş paylaşacam umarım beğenirsiniz keyifli seyirler KoSeRLi

• Avrasya Sohbet Başlığı

koserli. - - Diğer

Bence 2 tarafta boş tartışma yapıyorsunuz kesilmiyecek hiç bir karakter yoktur 2 ci husus ise savaşlar geç saatte oluyor sabahları herkesin işi oluyor malum zevk için zaman ayırdığımız bir oyunu real hayatımıza aşırı bi müdahale etmesine izin vermemek gerek bence savaşta herkes keser kesilir bu kadar abartmaya gerek yok bence

• Avrasya Sohbet Başlığı

koserli. - - Diğer

S.a cümleten hayırlı cumalar nasılsınız nabzı düşürelim noluyo burda bu mübarek günde ya AL LAH bismillah

• KoSeRLi Avrasya Savaş Görüntüleri 2

koserli. - - Diğer

Quote from Kabus33: “Tebrik ederim. Savunma yönü den gayet güzel karakter ve rakip e olan sayginiz da oldukca iyi butun rakipler sizin gibi olsa. Basarilar dilerim. ” tşk ederim sağolun güzel görüşünüz için Quote from Maje08: “Tebrik Ederim Yusufum , Agresif kardeşim benim çok çekti düşmanların senden ” tşk ederim kardeşim benim arada yanlış anlaşılmalar oluyor çok şükür konuşup birbrimizi daha iyi anladık Quote from IDarKKRoMI: “Tebrik Ederim Kardeşim Karar Verdim Sen Bizim Yerli Ve Milli Altay…

• KoSeRLi Avrasya Başlangıç..

koserli. - - Diğer

Quote from IDarKKRoMI: “Tebrikler Kardeşim Benim İspanyol Tankı'mısın Altay Tankımısın Belli Değil. Seni Gören Dalmamaya Karar Vermiş.Tebrik Ederim Kardeşim Birlikteliğimiz Daim Olsun İnşallah. ” tşk ederim kardeşim benim birliğimiz daim olcak inş