Search Results

Search results 1-20 of 336.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Madbarz Anadolu Savaşları ll

-KeYFoTeYe - - Diğer

tebrikler ibrahim eline emeğine sağlık kardeşim başarın daim olsun geçiktirme devamı gelsin

• SARCASTIC - Anadolu

-KeYFoTeYe - - Diğer

tebrik ederim yasin abi eline emeğine sağlık şahane video olmuş başarın daim olsun abi

• Quote from Auswitche: “Tebrik Ederim Başarılar ” teşekkürler saolsın.. Quote from CokTehL!ke: “Tebrik Ederim Başkan Başarın Daim Olsun ” teşekkürler saolsın kardeşim eyw.. Quote from Hitokiri: “Güzel görüntüler, tebrikler. ” teşekkürler saolsın.. Quote from arifgs971: “Tebrik ederim. Cihan abi ellerine sağlık bu da çok başarılı olmuş. ” eyw saolsın kardeşim teşekkürler ..

• tebrik ederim ilhan güzel video olmuş damageler ve savunman iyi başarın daim olsun kardeşim..

• lNisa Anadolu Savaşları

-KeYFoTeYe - - Diğer

tebrik ederim başarınız daim olsun

• kısaca şunu yazmak lazım GÖRÜYORSUNUZ ANLATMAYA GEREK YOK... videonun başında kuleye yeni Bos eventi gelmiş sandım savunman ve atağın üst düzey tebrik ederim eline emeğine sağlık

• iBaZuKa Anadolu Savaşları

-KeYFoTeYe - - Diğer

tebrik ederim burak döktürmüşşün resmen eksiklerini tamamladığında canavar gibi olacak o car şüpem yok başarın daim olsun kardeşim..

• tebrik ederim damagelerin muazzamdı zihinseli biraz daha seri oynasan daha kaliteli sahneler elde edeceksin çünkü zihinsel hantal bi cardır bunu geliştirmen lazım tekrardan tebrik ederim başarın daim olsun

• Anadolu başlangıç lCAKIRBEYLİl

-KeYFoTeYe - - Diğer

tebrik ederim emeğine sağlık güzel video olmuş başarılar dilerim..

• lNisa Anadolu Savaşları Devam

-KeYFoTeYe - - Diğer

tebrik ederimm emanet şamandan kendi carına geçen şamanın tek yemeleri benü güldürdü sesli güldüm tek yemeyen kalmamış sanırım .. bu damageleri artık biz savaşçıalr rüyamızda bile göremiyoruz oyun şura ve şamana bakıyor şuan ve herkes şamana geçiyor Laycan istilası gibi şaman istilası olacak sanırım hayırlısı bakalım başarınız daim olsun

• tebrik ederim ibrahim emeğine sağlık kardeşim eksikelrini tamamladığında eskisinden daha iyi olacağına şüpem yok sayınız şimdilik az ama genede savaşıyosunuz duruşunuz içinde ayrıca tebrik ediyorum Lord sayesinde car ve ortam sahibi oldular ama duruş sahibi olamadılar sözü ortaya yazdım üstüne alınan alınsın ekip arkadaşlarıma slm lar başarın daim olsun kardeşim..

• Geçit biletleri nin ne kadar zararı varsa eh o kadarda yararı vardır bi daha gelmicek diyolar bazılar ama bence birleşimden bi kaç ay sonra tekrardan belli dönemelrde getirilir bu zaman zarfı içinde kendi ireten sw ler olucak şuan üretilen herşey 3 sw ye akıyor haliyle üreten sw ler ölüyor çünkü bir yerde ürün üretip sadece dışarı giderse o sw toparlanamaz biletler belli bi süre gelmez o esnadada birleşen sw ler de bundan büyük fayda görecektir yani herkes kendi yağında kavrulucak yani ne ekerse…

• Quote from LastKnight: “Tebrik Ederim Eline Sağlık ” teşekkürler saolsın kardeşim..

• Quote from iLaDeS: “Tebrikler gene 2 3 carlar tozunu almısınız:)) ” teşekkürler saolsın kardeşim her zamanki halimiz ya Quote from IHipNozZ: “Anlamadığım tek nokta galiba savaş kıtlığı var eski görüntüleri kullanmanıza rağmen tekrar kullanmışsınız 1 sene 4 ay öncesini göstermek istediyseniz o ayrı tabi tartışma amaçlı yazmadım sadece biraz garip geldi baştaki muzik guzeldi keyifli oyunlar dilerim ” anlamadığın noktayı söleyim sana 520 GB lik video var PC de bu ay 3 bölüm paylaştım yarısından faz…

• Quote from xDADx: “Selamlar Tebrik ederim Cihan güzel bir player izledim oto av kullanırsan daha az zahmet çekersin sanki Gelelim en iyi zihinsel konusuna herkesin bir oyun tarzı var. Seninki de bu kiminin hoşuna gider kiminin gitmez.Artık oyun öyle bir duruma geldi ki en çok yaşam basan ben en iyiyim diyor.Karaktere hakimiyet,atılan skillerden korunmak,skilini kaçırmadan rakibe vurmak sanki playerlik değilmiş gibi konuşulur oldu Bence bu konuda seyrettiğim videoda sen daha iyiydin.Başarılarının…

• Quote from SlvrhZ25: “Öncekilikle tbrkler kardeşim. Cihan orda kılıçdan çift ele geçsen alayını budarmışsın ama kılıcı tercih etmişsin ben genelde çift elci oldugum için biliyom hangi çar ne yiyo senle vuruşlarımınkıyasladım kılıca göre çift elden daha fazla yiyo çogu çar birdahakine çiftel dene derim ” eyw cahit saolsın kanka çift ele geçtiğim sahneler var +5 silahtan 12 13k yiyor onuda yayınalrım hazmede hazmede yayın

• Slm İyi Forumlar Part 20 İle Huzurlarınzdayım İyi Seyirler Dilerim.. youtube.com/watch?v=Uhq_GcLgIQc

• ben fikrimi ve eleştirimi yazıcam inş. forum ehsabıma ceza vermezler madem tartışma bölümü bende bi kaç kelam yazacam Sw ler birleşmeden önce de 2 sene boyunca bunu çektik her bakımda bir hata bir bug bir açık Sw ler birleşti hala aynı sıkıntıya maruz kalıyoruz bakım adı altında her hafta ayrı bi dert geliyor bende diyorumki haftalık bakım yapmayın:) bakım adı altında her hafta ayrı bi hata ayrı bi bug yarı bi oyun açığı ile karşıalşıyoruz yeni güncelleme geliyor her güncellemede bir hata oyun y…

• Meşhur anne sözleri

-KeYFoTeYe - - Café Metin2

hiç bişiy yemedin bitir o tabağı

• İlk +9unuz

-KeYFoTeYe - - Café Metin2

dolunay kılıcı