Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kayıp Simyalar Hakkında

quelin12 - - Genel Tartışma

Quote from kopele: “burada comanın bahsettiği hafta başı bizim içinmi geçerli yoksa ingiltere amerika vb. için mi ” Orta Dünyaya göre. Simyaları da Tolkien getirecekmiş diye duyum aldım.

Birazdan hepimizi banlayarak sorunu çözerler hiç telaş yapmayın. Dalga geçmek hobi oldu çünkü! Karanın ucu bucağı diye insan azarlamayı biliyorsunuz iki doğru cümle görünce cevabını veremeyeceğiniz için uyarı veriyorsunuz. Mis gibi dünya mis gibi. Ama yok aaaa biliyoruz ki siz de aynı üzüntüyü taşıyorsunuz!!! Gelmeyecekse getiremiyoruz 40 gündür uğraşıyoruz bi işi beceremedik diyip geçin bayram seyran izin şu bu bahanelerini geçin artık karayı sel bastı adaya döndü hala bahane hala insanlara uya…

Mecburi izin. Bugün verilmesi söz verilen eşyanın iadesi tam yapılacakken mecburi izin. Umarım iadeleri yapacak geliştiricinin elleri parmakları falan kopmuştur bu mecburi izini alması için. Mecburi izin.

• Quote from MeCo: “Öneriyi destekliyorum fakat ETP ticaretinin yeniden açılacağını sanmıyorum. ETP düşümünün günde 5'ten 10'a çıkarılmasının sorunu ortadan kaldıracağına inanıyorum. Antika-Efsanevi satın almadan sıfırdan mitsi yapmak bide takılı simyalarının süresini uzatmak zor iş. Dediğim gibi düşümünün arttırılması gerekiyor. Bazen 5 ETP 1 takılı simyanın süresini anca dolduruyor. ” Bu da bir seçenek ama etp kasmak gerçekten sıkıntı bi iş. Sürekli savaşan insanlar oyuna girdiği 2-3 saatin tama…

• Sonra döndüm ve dedim ki ...

quelin12 - - Diğer

İnceliklere yer kalmamış hayatta. Herkes kürkünün peşinde.

Quote from reQdakinG: “Koreden uçağa koysalar simyaları şu saate gelmişti haksız mıyım ? ” Simyalar ayaklanıp yürüyerek gelseler bile gelmişti. Uyarı aldım,( Ki forum ortamında üslup bile bozan bir insan değilimdir.) ikinci tekrarında banlanacağım çekincesiyle düşüncemi özgürce ifade edemez hale geldim. Hem simyalarımla alakalı 1,5 aydır mağdur edildim, hem de şimdi yazarsam en ufak şeyde uyarı alırım, banlanırım noktasına getirildim. Geldiğimiz nokta budur. Tebrik ediyorum emeği geçen herkesi. …

• Destekliyorum. Neticede uzun uğraşlar sonucu aldığımız özellikler bunlar, bir anlık dalgınlık ile esc basıp rastgele biyolog ödülü almış insanlarla dolu oyun. Aynı zamanda 10-12 yıldır bu oyunu oynayan ve en başlarda takdir edersiniz ki bunun bilinciyle oynamayan insan çok, sırf biyologtan sebep sıfırdan çar kasmaktansa, skil değişme gibi biyolog değişme de olmalı. Ayrıca bahsedildiği gibi oyunda yapılan güncellemelerden sonra eski alınan ödüller boşa çıkmış olabiliyor, mesela ben çift str aldım…

• Kayıp Simya vakaları

Simyaların geleceğine inanıyorum, bir daha nazar değip de simyalarımız patlamasın diye nazar tılsımı da geldiğine göre.

• Anadolu Resim Arşivi

quelin12 - - Anadolu

50.katta bile olsanız evinizde havuz olacak diyen Ağaoğlu gibiyim bu sıralar. y69d5j.jpg Sabrımın adı gubar-ı gam. NnJVAX.jpg

• Karakteriniz inanılmaz şirin, isim, level, kostümler hepsi uyum içerisinde. Çoğu kullanıcı gibi ben de kostüm hastasıyım, bi video da bende var ve bunca videonun içinde en keyif aldığım yaparken de o olmuştu. İzlemekten de büyük keyif alıyorum, koleksiyonunuz genişledikçe bunu görmeyi dilerim. Paskalyada yeni kostümlerle görüşmek üzere diye umuyorum!

• Dünya Gezgini Biletleri Hk.

Quote from KasapOsmaN: “E öyle kalsaydı yahu o zaman , kim iki adet nazar tılsımı alır aynı hesap için enayimi millet vallahi pess ya ne yerinde değişiklik ama.. ” Şöyle bir iyi yanı var, diyelim nazar tılsımı nesne markette 1 hafta duracak siz de savaşıyor ya da çar kasıyorsunuz, 6. günün sonuna doğru 1 tılsım daha alarak hemen hemen 1 hafta daha tılsımı kullanabiliyor olacaksınız nesne markette mevcut değilken.

Quote from KasapOsmaN: “Nazır tılsımı ile alakalı açıklamayı anlayan var mı arkadaşlar ? hem çikolata tılsımı hem nazar tılsımı takabilecekmiyiz yani onumu demek istemişler.. ” Sanmıyorum. Karakter başı haftada 1 nazar tılsımı alma sınırı kaldırılmış sadece. Yani isterseniz 2. gün tekrar süresi devam eden bir nazar tılsımı alabileceksiniz. " Daha önceleri bir oyuncu bir hesabı için haftada bir tılsım alabiliyordu, bu sınırlama artık kaldırıldı. Nesne markette bu tılsımların bonuslarının istiflen…

Tebrik ederim gerçekten. Biletler gelecek diye ta ne zamandır yaygara yapıyorsunuz, yakın zamanda gelecek diye 2 çarımın üstünde de 1000 ep çoktan hazır itemleriyle beraber ve Anadoluya geçiş yok, kalabalık servera da geçiş 1490 ep??? Bu cidden oyuncu iyiliği için öyle mi yani biz de buna inanıcaz???? Bravo her anlamda elinizi attığınız her işi mahvediyorsunuz gerçekten bravo.

• Sonra döndüm ve dedim ki ...

quelin12 - - Diğer

Karşınızdaki insan " siz " diye hitap ederek konuşuyorsa, bu " sizin " saygınlığınızdan değil, kişinin kendine olan özsaygısından ve kendisi de aynı mesafeyi ve resmiyeti talep ettiğindendir. Öğrenelim, öğretelim.

• Simyalarımızın yok edilmesinden sebep 3 15 kostüm hala satılık. Teklifler yetersiz.

• Yapamıyorsan bırak.

• Kayıp Simya vakaları

Quote from [SGA]Alwuhush: “Sevgili Topluluk, 2089 adet kayip ejderha taşınin iadeleri tamamlanmıştır. Taşları nesne market depolarınızdan teslim alabilirsiniz. Saygilarimizla Metin2 Takımınız ” Sayın Alwuhush zannedersem forum kullanmayan kullanıcıların taşları bunlar, zira forumda olup da simyam geldi diyen 1 kişi yok? 12 adet simyamız hala yok. @DeRiNDaRBe hiçbir oyuncumuzu mağdur etmeyeceğiz dediniz, artık kendi insiyatifinizi kullanma zamanınız geldi de geçiyor. 1,5 aydır oyaladınız her biri…

• Anadolu Resim Arşivi

quelin12 - - Anadolu

Kedi kedidir! Büyüğü de küçüğü de kedidir!! v6VvBR.jpg Bi de beni tek çek. QLNoj3.jpg

• Kayıp Simya vakaları

2065 simyayı elle yazsanız daha çabuk sonuca ulaşırdı. Zaten çöpe çıktılar, verisine ulaşamadığınız 3 5 kişiye ellerindekinden azcık daha iyi simya verseniz kimse de isyan etmezdi. Kusursuz simyalar bile önemsiz durumda şuan zaten. Hiçbi şey yapmıyorsunuz günlük yang yollayın bari, pot paramız kalmadı şaka gibi.

Quote from iqRaa: “Şuan yönetime güven sorulsa sanırım içlerinde Adramis mod dan başkası çıkmayacak.Siz bir daha söz vermeyin. Bugün diye umud edip sabrettik ee hani simyalarımız.Siz bizimle dalgamı geçiyosunuz yeter artık.Azcık ses çıkartanı banlıyosunuz kimse hakkını arayamaz oldu resmen sindirme politikası yaptığınız.Yazık koskoca şirketi yüzlerce insanı 1.5 aydır bukadar sıkıntıya soktunuz.Rezaletten başka bişey değil. ” Shhh isyan etme mod onayına düşürüyorlar anında. El vurup harikasınız d…