Search Results

Search results 1-20 of 154.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrik ederim kardeşim. Başarılarıları nın devamını diliyorum güzel video

• Tebrik ederim nefesi kuvvetli kardeşim efsane bir video olmuş Tüm eksikliklere rağmen efsane damageler vurmuşsun lycanın hakkını veriyorsun kardeşim başarılarımız daim olsun

• Anadolu Resim Arşivi

lLazaR - - Anadolu

@Hoax @xAguilar @Wildl Şunuda şuraya bırakalım...Yd2Moj.jpg

• Anadolu Resim Arşivi

lLazaR - - Anadolu

BaJk7p.jpg

• xAguilar - vs immortals :)))

lLazaR - - Anadolu

Boş konuşanlara aldırma kardeşim. Kendilerinin eksiklerini açıklarını bizlerde ve başkalarında arıyorlar. Herzamanki gibi güzel video ve damageler eline sağlık başarın daim olsun kardeşim

• xAguiler - Uzak dövüş ;)

lLazaR - - Diğer

Tebrik ederim kardeşim gayet güzel savaş ve güzel kareler yakalamışsın. Bundan sonra umarım ilk önce kendilerini geliştirirler sonra bizi eleştirirler

• Tebrik ederim tartışmasız en iyi karabüyü Karanlık küre değil ruh atıyor mübarek

• ILucenzo Anadolu Fragman

lLazaR - - Diğer

Quote from Wildl: “A.s kardeşim,öncelikle video için tebrik ederim seni güzel bir fragmandı daha simyaları takmadan bu görüntüler çıkıyorsa simya sonrasını hep beraber göreceğiz.Son sahnedeki arkadaşa gelecek olursak atalarımızın bir sözü vardır,''Bin düşün bir söyle'' bu sözü tekrar hatırladık sayende umarım arkadaşta bundan sonrası için böyle yapar ” Teşekkür ederim kardeşim simyalı halini bende merak ediyorum bundan sonra düşünmeden yazmazlar umarım :)) Quote from llDaRpEder: “Güzel video olm…

lLazaR - - Diğer

Quote from xAguilar: “İlk tebriğin benden olsun kardeşim 2 savunma itemler ile gezen arkadaşları iyi avlamışsın eksikleri tamamlayınca şov yapacaksın emeğine sağlık :))) @Charisma Sakın ha çarı fln sileyim deme hakan yoksa kimi keseriz sonra :))))))) ” Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun ve düşüncen için Quote from RichMaN: “Tebrikler, eksiklerin tamamlandığında daha güzel videolar göreceğimize inanıyorum ” Teşekkür ederim daha güzel videolar yakındır Quote from HesapVakt!: “Tebrikler Cano ha…

lLazaR - - Diğer

S.a henüz simyasını hazırlayamadığım karakterimle savaş esnasında ekranıma yansıyan görüntüleri paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz. Bu arada videonun sonundaki arkadaşı ciddiye almanıza gerek yok. Dipnot:Silahımda sura taşı yoktur,zaten gerekte yokmuş. Video tık

• Giden gider kalan sağlar bizimdir :))

lLazaR - - Diğer

Dayak nedir nasıl atılır ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi tebrik ederim kardeşim

• lLazaR Anadolu lBlazingSTAR içerir

lLazaR - - Diğer

Quote from xAguilar: “Tekrardan tebrikler kardeşim ” Teşekkür ederim kardeşim. Quote from Intestina: “Tebrik ederim güzel video olmuş. Başarılar.” Teşekkür ederim sağolun.

• Kardeşim canı gönülden tebrik ediyorum güzel bir video olmuş. Eminim bu tür konulardan sonra boş yapmamak gerektiğini öğrenmişlerdir. Onlar giderken biz dönüyorduk

• Quote from KRATOS: “@xAguilar Hepinize cevap bak izleyinde 88 level çarda vslik yapınca karşımda 2 sn duramadığını gör vs yi bıraktık diye ağzınız açılır olmuş. Ayrıca o gün sizede söyledim itemler yanımda değil diye mutlu olacaksan yine itemsiz gelirim ” Buda size cevap kardeşim

• Bırakın sevinsin biraz 6 ayda bir eğlenmek onunda hakkı

lLazaR - - Diğer

Quote from lMAKEDON: “Tebrikler ,eline sağlık . Lycanın hakkını veriyorsun. ” Teşekkür ederim kardeşim sağolasın. Quote from ULUTURK.: “Tebrikler hacım eline sağlık. ” Teşekkürler hacım sağolasın. Quote from fvz..: “Tebrik Ederim.(Simya ve İtemlerin)Biryere Kadar Asıl Olanın Playerlerlikte Olduğunun Önemli Olduğunu Açıklar Bir Video Olmuş İyi Forumlar... ” Teşekkür ederim güzel görüşünüz ve yorumunuz için. İyi forumlar

• Veda Bilgilendirme Başlığı

lLazaR - - Anadolu

LordARS nickli 120 Lw zihinsel karakteri 28.03.2019 tarihince tarafımca devir alınmıştır.

lLazaR - - Diğer

Quote from Oaa: “tebrikler güzel dizmisşin brom ” Teşekkür ederim kardeşim. Quote from Volki3321: “Tebrik ederim.. ” Teşekkürler. Quote from Justice: “Tebrikler güzel ve net bir kesim olmuş o simyalarla ” Teşekkür ederim.

lLazaR - - Diğer

Quote from x1cebLuee: “Eline sağlık uzun uzun yazmaya gerek yok herşey ortada başarılar ” Teşekkür ederim sağolun Quote from Warfield: “Mat mitsi simyalar ile gayet iyi sonuçlar elde etmişsiniz Tebrik ederim” Teşekkür ederim.

lLazaR - - Diğer

Quote from AlpAsi066: “Quote from lMinal: “Tebrik ederim başarılarınız daim olsun lakin 2 gün sonra kesildiğini inkar eder eminim her zaman yaptığı gibi o kadar yaşam showdan sonra kesilmesi komik geldi ” öncelikle video süper olmuş eline saglık kardeş.yaşam konusu dikkatimi çektide cevap vermek istedim belki kıyamıyo belki bitecek diye korkuyo biterse yaşam videosu paylaşamaz haksızmıyım. o yüzden ful kusursuz mitsi seti dizip video paylaşıp sonrasında bir güzel kesilmekmiş amaç bol envanter do…