Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Msj atarsan söylerim nedenini

• Steam hesabı olan varsa mesaj atabilir mi?

• Quote from Impactra: “Aynen biz de kilo kilo erik getirdik koyden suyunu yapmak icin visne pazarda var zaten kaynatiyoruz. Kusburnu ve hibiskus karistiralim bu guzel olur diyorum anneme ama daha denemedik nasil olcagini. Buzlu meyveleri yemek de harika bisey kistan portakal koymustuk portakal suyu icin cikardik ve donmus portakal o kadarrrrr lezzetli ki algidanin buz kalemleri var ya ayni onun gibi tadi vardi limon dondurcam simdi o da harika olur eminim donmus visne, uzum ve mandalina yemek de …

• Quote from Impactra: “limonata ve cappynin ramazan serbeti vardi bi aralar onu cok seviyorum ondan da guzel meybuz oluyo @KoreanTürk evde biseyler yapmayi denedim kek pasta gibi kabartma tozu koymayi unuttum her seferinde zirvede biraktim pankek yapiyorum sadece kgdjfjfnfnf ” bizim evde pek kola fanta alınmaz ya misafirler getiriyor bazen ya da akrabalar isterse biz tüketmiyoruz bende açıkcası erik ekşisini kendimiz yapıyoruz komşu erik getiriyor onlardan yada bahçemizde 2 ufak vişne ağacı var o…

• Quote from Fak: “bulursun bulursun,dert değil hiçbiri allah can sağlığı versin yeter. valla tamda bir sigara içip yatmayı planlıyordum, haydin allaha emanet cümleten. kendinize has bakın. @KoreanTürk ” eyvallah ben de öyle düşünüyorum hayırlısı zamanla olacaktır inşallah afiyet olsun allaha emanet ol kendine iyi bak görüşürüz iyi geceler ben de yatacak gibiyim

• Quote from Fak: “hayli yoğunsun desene,allah kolaylıklar versin. bende iyiyim ya çok şükür,geçiyor iste günler. @KoreanTürk ” valla bu aralar öyle bakalım bu haftayı atlatalım bir işe başlayıp rutine bağlayacağım hayatı ama iş ne kadar sürede bulunur bilemiyorum amin hepimize kolaylıklar versin teşekkürler Baran. günler geçiiip gidiyor valla benim için sıkıntı yokta ne bileyim çevre faktörü elalem faktörü falan ben önemsemesem de aile işte uğraş dur sen neler yapıyorsun

• Quote from Keyf-i: “Hayırlı olsun Sinan, benim bir KEYFI duruyor. Dönersem bakalım yapılacak illaki bir şey buluruz. Bu yıl biraz fazla çalışasım var o yüzden kasım ayını da aşarım gibi görünüyor @KoreanTürk Sağ olasın sen de kendine iyi bakasın. ” tabi orda sıkıntı yok Aziz valla ben de bu aralar steam takılıyorum oradan bir şeyler oynuyorum metin2 sıktı elimde biraz altıntop var piyasasi düzelsin satıp item alıcam biyo at falan geliştiriyorum çar kuleye hazır olunca heralde biraz etp kasarım g…

• Quote from Keyf-i: “Quote from KoreanTürk: “Aziz başkan neler yapıyorsun nasıl gidiyor giriyor musun oyuna ” Kasım ayına kadar girmemeyi düşünüyorum sonrası Allah büyük gam küçük İşler yolunda giderse gelirim ara ara oynamak boş zamanımı can çekiştirmek yerine daha hızlı öldürebildikçe daha iyi oluyorum çünkü. Ben ufaktan gideyim, geceniz güzel olsun. Keyifli sohbetler. ” ben de şu aralar hiç girmiyorum bu arada yeni bi çar yaptım 55 ettim haberleşiriz valla yaparız birşeyler oynarız problem yok…

• Quote from Impactra: “Uludag limonatayi bardaklara doldurup buzluga koyuyorum ve iste meybuz :DD @KoreanTürk ” benimde değişik denemelerim oldu böyle evde ne varsa tatlı güzel olan fındık ceviz cikolata dondurma kek vs birleştirip birşeyler yapmayı denedim ama güzel mesela petibör bisküvi yada ekmek üste bol çikolaya süreceksin ama kaliteli olacak fındık ezmeli falan üstüne fındık ve ceviz o makinalar varya ismini hatırlayamadım orada ufaltacaksın üste sepeleyeceksin biraz reçel falan vişne dene…

• Quote from Impactra: “Evet stix cilekli bildigin limonlu bizim burda efsane bi dondurmaci var. Oyle dondurmayi bi bodrumda bi cundada bi de bizim dondurmacida yiyebilirsiniz:D acik dondurmayi daha cok seviyorum kapali marka dondurmalardan ama kaliteli olcak bazilari sadece buz ve aroma. Misiri da her haliyle seviyorum soslu patlamis haslanmis kozlenmis zararliysa zararli of bidaha mi gelcez dunyaya banane @KoreanTürk ” evet biraz öyle ama tadı güzel geçen de golf sanırım muzlu çikolatalı yedim a…

• Quote from Keyf-i: “ Nick o Sinan bahsetmiştim senden o da sormuştu sen askere gitmeden önce, o zamanlar başka serverdaydın askıda kaldı öyle. Görünce yaz bakalım. @KoreanTürk ” tamamdır süper oldu hemen not ediyorum nicki gördüğüm an mesaj atacam saol süper oldu Aziz bu arada bi kt girip kontrol edeyim dedim yeni bölümü attılar mı diye running man bu hafta tom cruise gelecek geldi de bölüm gelmedi işte girim bakim dedim şimdi bir önceki bölüm silinmiş ve çok istediğim bir bölümdü neyse ki görür…

• Quote from Impactra: “Ben de yemekleri asiri tuzlu yiyyorum yememeye calisiyorum ama yine yiyyorum yapma tehlikeli dediler etme dediler bisey olmaz be dedim sonra ne oldu tuza ve kolestrole bagli safra kesesi taşları :DDD Cayi cekirdekle cok severim bi de patlamis misirla ama yaz geldigi icin yiyemiyorum dondurma yiyorum sadece @KoreanTürk ” ya şimdi şöyle birşey var tehlikeli olmayan birşey yok yani ne yersen su hariç kalorisi var şekeri var hangisi lif içeriyorsa şeker kalori oranı düşükse gün…

• Quote from Impactra: “Beyazinin tadini bilsem belki yerdim beyaziyla yuzume maske yapiyorum yine ziyan oluyo sayilmaz hahah çaylar da yurtdisindaki akrabalar sagolsun yabanci çay hep acik icerim cok da lezzetli aslinda ama 3 kasik seker koyuyodum birden sifira inince cayi birakmis oldum @KoreanTürk ” beyazının bir tadı yok bence önceden yumurtayı da bol tuzlu yerdim artık tuz da atmıyorum böyle daha lezzetli geliyor ama yemeklerde genel olarak bol tuzlu yerim harici tat alamıyorum beyazı sarıyla…

• Quote from Impactra: “Kendimize sivastan tatli minik bi daire bakiyim tatli ve minik olsun ki temizlemesi kolay hahahaa. Yumurtalar da hep köyden organik ama beyazini yemiyorum ziyan oluyo çayi da seviyorum ama sekeri biraktigim icin cay icmiyorum artik @KoreanTürk ” sivas çok soğuk inanılmaz soğuk 1 ay kaldım güzel ama soğuk organik en iyisi beyazını kardeşim de yemez kaynamışta olsa pişirme de olsa yemez ben sadece beyaz yemem ama beyaz+sarı her türlüsünü yerim 1 tane kaynanmış yumurta sabah 9…

• Quote from Impactra: “Elektrik yok yumurta kirdik onu yedik hayaller hayatlar :DDD ” iyi gazınızı kesmemişler yumurtada iyidir ben de çay demlesem iyi olacak . afiyet olsun . yumurta deyip geçmemek lazım yanında soğan tabi soğan bu aralar palı ama onsuz bilemedim şimdi

• Quote from Keyf-i: “Sağ olasın Sinan, teşekkürler. Sen de kıymetlisin, her zaman karşılaşmak dileğiyle. İyi geceler. ” sen de sağ olasın Aziz , teşekkür ederim umarım her zaman karşılaşırız iyi geceler

• Quote from celiko: “@KoreanTürk başkan bu taraf esmiyoooo oralar nasıl ” başkan inan çok sıkıntı sabahtan beri 2 defa değiştirdim üstümü gün aşırı duşa giriyoruz ya coook sıcak bizde vantilatör fan klima yok oturdugum yerden hareketsiz şekilde bile sürekli terliyorum inanılmaz problem var hava çok sıcak bayadır iyi seyrediyordu bu sene iyi gibiydi şu aralar sıkıntı var yağmur bekliyorum artık bu arada başkan kendine iyi bak görüşürüz ben de kaçtım zaten telefondan yazıyorsun ne kadar zor olduğun…

• Quote from celiko: “@KoreanTürk Balikesir Plevneden selamlar ” eyvallah reis Balikesir 2. gündoğan üstü kapatılan yeni cuma pazarı civarından selamlar yada altıntaş otel civari nasıl istersen Quote from Keyf-i: “Uyku da taladı ufaktan gideyim ufaktan ufaktan, keyifli sohbetler iyi geceler. İyi bak kendine @KoreanTürk yakında başlayacak dediğin program başlasa da unutma arada uğra. Şimdiden hayırlı olsun. ” iyi geceler iyi uykular reis kendine iyi bak sağlıcakla kal sen de iyi bak reis metin2 ger…

• Quote from Keyf-i: “Yinede güzel zamanlardı hızlı geçen her zamanı seviyorum @KoreanTürk O planlar dediğin gibi hep öyle küçükken kızıyla evlendirmek isteyen komşudan tut işte tezkere aldıktan sonra 3 ay kadar arayıp sonrasında unutan tertiplere kadar ve daha nicelerini yaşayacağız bilinmez. Ben pek uyuyamıyorum uyumak için çadır kurup onda kalıyorum birkaç haftadır onda da böcük cücük illaki vicirdeyip gıcırdıyor, biraz da böyle sürelim ömrü. ” benim için fark eden bir şey yok nefes aldığım her…

• Quote from Keyf-i: “Güzel oluyor ben de seviyorum da @KoreanTürk herkesin saati uygun olmuyor mesela şu an kafamdan ateş çıkıyor uyursam 6 da uyanacağım uyumasam da 6 da uyanacağım bir de karşımdaki böyle ise illallah ettirmek istemem. Lise yıllarımdan pek bir şey hatırlamıyorum geçen yıl sağ olsunlar derste çektikleri videoları saklayanlar olmuş. Birkaçını birleştirip göndermişlerdi geri kalanını da birleştirip hatırlayayım diye bi arkadaşın evde izleteceklerdi de o planlar lisedekiler gibi hav…