Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kesimler,damageler,çara olan hakimiyetin her zamanki gibi çok güzel kanka. Çarda zırh,kuşak ve silah dışında hiç bir itemin istediğin gibi değilken böyle bir videoyu bize sunman da ayrıca güzel.Serverimizdeki çoğu düşman sen bıçakçı karakterini devr edince bıçakları rafa kaldırmış anlaşılan.Bundan sonra senin olduğun savaşta o raftakileri yanlarına alacaklarından eminim.Böyle güzel bir videoyu bize izlettiğin için TEBRİKLER.

• Level Up :)

/LastWOLF/ - - Diğer

Hediye için teşekkürler Refik.Güzel bir hediye olmuş.Tebrik ederim

• Asyra Byben'i Yakalarsa!!!

/LastWOLF/ - - Diğer

He kemal ilk defa doğru bir şey yap da cevap verme işine bak.Ne atlıyon sen ? Gerçi atlaman bazı şeyleri gösteriyor ama.Git yemek yap sen...Konuşturma beni. İkinci olarak;kıvırma falan yapmıyorum yapmam.İstediğiniz saçma belgeleride,istediğiniz ıd'yide burada yazmakta özgürsünüz.Bize ait olmayan ıd umrumda olmaz.Herkesin rahat rahat oyun oynaması için iftira atılmaması,çene yapılmaması yeterli buda çok zor bir şey değil en azından DÜRÜST kişiler için... Gerekli cevapları konu içinde fazlasıyla v…

/LastWOLF/ - - Diğer

Benim bu oyunda dostumdan çok düşmanım var.Ve bu kadar düşmanım varken burada milletin önünde partnerimin hesaba giriş Id'sini forumdan herkese sunucam öyle mi ? Şifrede vereyim mi ? Neyin kafası sizdeki ? Başka türlü saçma bir teklifle gelemediniz mi ? Misal şifresinide açık açık göstererek girin gibi ? Burada hangi kişi kendi giriş ıd'sini paylaşıyor ki ben paylaşcam ? Biz paylaşcaz ? Sen özelini ulu orta herkesle paylaşıyor reklam ediyor olabilirsin ama ben etmem.Ve kimseye bir şey kanıtlamak…

/LastWOLF/ - - Diğer

Senin içine sinen şey 3-4aylık 5 aylık bug yapıp anlık kesimleri video atmaksa senin oyunculuk anlayışını kendi içinde sorgulaman gerekir.Senin metin çarının yediği damageler ise ortada,partnerimin orada olma nedeni ise bossu daha rahat kesebilmem Burada millete kesiyorum ediyorum,yapma boşuna.Bedenselimle kılıç ile surana bir kılıç çevirmeyi 7k vuruyorum ardından 4e dşüyor,çiftel takıyorum 7kya çıkıyor Üzerine oradaki slotlara vurup can dolduruyorsun,yine binekte sağa sola gidiyorsun. İkinci ol…

/LastWOLF/ - - Diğer

Quote from İBLİSS: “ utanmadan şunları yazan insana bak kendinede mi yüzün kızarmıyor ” Neye yüzüm kızarsın selo ? Karıma çocuğuma Küfür yiyip kemalcim mi dedim ? Yoksa beraber ekmek yediğim insanın karısına çocuğuna küfür mü ettim ? Küfür edipte skypeda karşısına gelince ' yok öyle demek istememiştim ' mi dedim ? Yada yalancı dediğim kişilere yalakalık mı yaptım ? Benim neye yüzüm kızarsın selo ? Allaha şükür yüz kızartıcı şeyler yapan biri değilim.Yapanlarıda Allah ıslah etsin.

• Aldığımız bazı kararlardan dolayı bizim savaşmadığımız bir dönemde ilk göz ağrın olan RepTiLe karakteri ile yine coşmuşsun kanka.Hem de +9 ruhsuz ile Bir kaç gün sonra beş elementi taktığında ve 2 mükemmel simya ile neler olacağını tahmin edemiyorum.Ama onlarıda izleyeceğimden eminim.TEBRİKLER

/LastWOLF/ - - Diğer

Quote from -M2Turkey-: “ Sizdeki düşmanlığı anlayabilmiş değilim. Sürekli bir laf sokma çabasındasınız iki taraf içinde söylüyorum. Bunun bir oyun olduğunu hatırlatmak isterim. Güç savaşı yerine laf sokma çabalarına girmeyin lütfen. Bazan çok çirkin yazışmalara denk geldiğimide belirtmek isterim. İyi forumlar ” Partnerime yazılan şeyler hoş değil...Bu düşmanlığı ben bile anlayabilmiş değilim,sizin anlayamamanıza şaşırmıyorum o yüzden. Durduk yere kimseye cümle kurmam oyunda,kurarsamda kesinlikle…

• Günhan Sohbet Başlığı

/LastWOLF/ - - Diğer

Günaydın,herkese iyi hafta sonları diliyorum ve işe gidiyorum.İyi sohbetler herkese

• İmza İstek Başlığı

/LastWOLF/ - - Fan Çalışmaları

Quote from Ł ί ε в ε: “ ” Teşekkür ederim.Elinize sağlık

• Quote from /LastWOLF/: “Quote from /LastWOLF/: “]Merhaba. İmzamdaki imzaya benzer bir çalışma yapar mısınız ? Şimdiden teşekkürler. Yazılcak isimler ; TheLastWOLF & oAsyra.Keyifli çalışmalar” ” Defalarca kez yazmama rağmen ilgilenen yok sanırım zor bir imza istedim.Keyifli çalışmalar imza yapan arkadaşlara

• Günhan Sohbet Başlığı

/LastWOLF/ - - Diğer

Hoşbuldum sağolun. /Jawst imzandaki video çok hoş olmuş.İlk girişte adeta '' siz hepiniz ben tek '' demişsin

• Günhan Sohbet Başlığı

/LastWOLF/ - - Diğer

Yorucu bir günün ardından;Selamlar,hayırlı akşamlar.İyi sohbetler Günhan

• Günhan Sohbet Başlığı

/LastWOLF/ - - Diğer

Günhan sohbetin birazcık canlanması güzel.Biraz daha canlanırsa bende burda eski aktifliğimi gösteririm sanırım Hayırlı geceler Günhan..

• Quote from /LastWOLF/: “]Merhaba. İmzamdaki imzaya benzer bir çalışma yapar mısınız ? Şimdiden teşekkürler. Yazılcak isimler ; TheLastWOLF & oAsyra.Keyifli çalışmalar”

• R3ST 'tin sağlam karakterleri :) :)

/LastWOLF/ - - Diğer

Tebrik ederim Refik.Lonca arkadaşı ölürken yanından doğru kaçıp giden,sonra yakalanınca binekte takla atan '' sözde zihinsel'' karaktere ben de çok güldüm.Ve video sonundaki karaktere o kadar skil atmayarak daha fantastik ''NaviriouS'' usulü bir kesim deneseydin keşke Artık bir dahaki sefere beni kırmaz denersin heralde İyi forumlar.

• Quote from /LastWOLF/: “Quote from /LastWOLF/: “Merhaba. İmzamdaki imzaya benzer bir çalışma yapar mısınız ? Şimdiden teşekkürler. Yazılcak isimler ; TheLastWOLF & oAsyra.Keyifli çalışmalar” ”

• Quote from /LastWOLF/: “Merhaba. İmzamdaki imzaya benzer bir çalışma yapar mısınız ? Şimdiden teşekkürler. Yazılcak isimler ; TheLastWOLF & oAsyra.Keyifli çalışmalar”

• Son Harften Kelime (İngilizce)

/LastWOLF/ - - Çöp

November

• Son Harften Kelime (İngilizce)

/LastWOLF/ - - Çöp

Respect