Search Results

Search results 1-20 of 462.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LaStWortD

Lucello - - Diğer

Ver odunu Vedo

• Bayrak basacağız dedik ve BASTIK!

Lucello - - Diğer

Quote from ASHE: “Tebrikler Yasin abi eline sağlık Başarın daim olsun. ” Eyvallah Erhan Gel beraber olsun, hayırlı bayramlar Quote from lHappyEnd: “Tebrik ederim başarın daim olsun bayram günü üzme bari ” Eyvallah Hayırlı bayramlar öncelikle. Bu bayramda yine dağ başındayız. Uğraşacak zamanımız oluyor n'apalım Dağ başında olmamızı bile bir eksiklik sananlar var. Halbuki bilmiyor ki Milli Ekonomi dışa bağımlı olmasın, Türkiye'nin en büyük ithalatı enerjiye bir nebze olsa katkımız olsun diye vatan…

Lucello - - Diğer

Eyvallah Apo. Valla bizimkinden bir video bekliyorum açıkçası. Savaşta kamuda korumalı alandan çıkarak alınmış videolardan oluşan bir kuple video. Bende bugünkü videoları yapayım bakalım. Beş kişi birden çalışıp mayk rezaletini kurtarabilecekler mi

Lucello - - Diğer

Quote from Lilla: “seni kizdiranin vay haline ben haric ” Yok be kızdığımı nereden çıkardın, gülüp geçiyorum şu saatten sonra SEN sana ait hiç bir şeyi bunlarla kıyaslama bile Quote from SPORROW: “Bazıları oyunu oynar bazıları oyunu yaşar yani Allah akıl fikir versin bazı arkadaşlara...İnsanlığımızı kaybetmeden nice oyunlara.. ” Beklentimiz budur Erdem başkan

Lucello - - Diğer

Quote from SENORITA: “Sarkıda da dediği gibi "Doğru söz dururken yalan hoş degil" bagzılarının içine işlemis. Sizi tebrik ederim güzel goruntuler cıkarmıssınız. Başarınız daim olsun. ” Teşekkürler, şarkı gideceği yere gitmiştir bence de. Quote from SPORROW: “Tebrikler yasin..bazıları savaşmak için savaşır bazıları sadece video almak için savaşır..Ben artık bu arkadaşlarla pek fazla muhatap olmayı bile düşünmüyorum..1 envanter itemle çevir kazı yanmasın oynuyorlar işte... Biz bayrak bastıgımzıda …

• Truva | GILLIBOZ fotoğrafçılık

Lucello - - Diğer

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim. Quote from Sh11n: “Güzel olmuş nefesine kuvvet ” Eyvallah Sh11n Bir gün deneme yapayım ben en iyisi bir nefeste kaç kişi ölür diye Quote from CiLeeek: “Gerçekten komik bir paylaşım oldu bu 3 defa izledim. ” Eyvallah Başak, bizde hazırlarken eğlendik Quote from kimyager: “ahahahha valla kotum çok zekice tebrikler :d ” Eyvallah kimyager

Lucello - - Diğer

Sohbet bölümünü takip edenler zaten bilir neyin ne olduğunu, bilmeyenler için iki gönderiyi videoya koydum. Köy basacağız dedikten sonra savaşa 2:30 saat sonra katılan ninjanın dramını içerir. Savaşta ezilen ninja ve yandaşları yan karakterlerden hakaretlerde bulunduğu için sohbet satırı gizlenmiştir. youtube.com/watch?v=aUlNAcRD25A&t=159s

• Truva Sohbet Başlığı

Lucello - - Diğer

Tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını tebrik ederim. İnancı yüzünden ailesinden, evinden, şehrinden, vatanından ayrı düşmüş Müslüman kardeşlerimizin acıları son bulur inşallah.

• İleride mükemmelleri tokuşturmak nasip olması dileğiyle, tebrikler

• Evet, gene canımızı sıkan bir video yapmışsın 120 seviyede biz bunları göremezken sen 95 seviyeyle fantezi yap tabi. Tebrikler Halil

Lucello - - Diğer

Quote from _FLOKI_: “Cidden çok güzel olmuş, 3-4 defa izlememe ragmen gülümsemem halen devam ediyor Yasin emeğine sağlık ” Eyvallah Ali abi Bende bi' tekrar izleyeyim bakalım Quote from 3xman.: “Gülümse kesiyorum güzel görüntü her zamanki gibi benide gülümsettin ” Eyvallah Ömer Yarın bir ara ararım seni. Quote from CxBOZKURT: “hocam alemsin senin yerinde olsaydım nabeeeerrr derdim birde ” O zaman kahkahanın yerine hakaret ederlerdi herhalde Quote from -DeepBlue: “Yasin abi alem adamsın :).Bu tar…

Lucello - - Diğer

Quote from Lilla: “saka gibi ! gülümsettin ” SEN'i güldürdüysem ne mutlu bana Quote from darkdera: “Abi en azından peyniiirrr demelerini bekleyebilirdin. Tebrik ederim güzel bir görüntü ortaya çıkmış ” Eyvallah Emin Ansızın yakaladım valla sağolsun gönül de koymadılar Quote from GEOXX: “Hastayim sana abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ” O zaman, dans Eyvallah Mesut

Lucello - - Diğer

Quote from ASHE: “Rönesans tablosu gibi olmuş Yasin abi eline sağlık ” Eyvallah Erhan İlgi alanım Quote from ararat: “çok güzel bi anı olmuş abi :))))))))) ” Antin kuntin işleri bana sor Halil Quote from lHappyEnd: “Güzel bir anı olmuş eline sağlık ” Eyvallah, olayı güzelleştiren aslında oradaki arkadaşlarında eğlenceye katılmasıydı. Forum kurallarında ceza sebebi olduğu için bu kadarını paylaşabildik Quote from crhsyngk: “Ben olsam bu anı unutamazdım heralde. Çok yaratıcı olmuş. Tebrikler ” Teş…

Lucello - - Diğer

Quote from KabusDemon: “:DD::D:D:D:D:D:D:D 3-4 kere izledim çok yaratıcı ” Eyvallah Quote from SLayeR !: “çekmişsin ama gülümseyen olmamış abi ” Yok yahu! Orada bulunanlara karşı, onlarında bana karşı bir art niyeti yoktu. Güldük eğlendik Quote from lMrFrank: “Bayılıyorum senin bu videolarına üstad tebrikler ” Eyvallah dostum. N'apalım işte eğlencemiz bitmesin diye uğraşıyoruz Quote from Rondy: “Peynir filan deseydin yaaa ” Ekleme yapılabilirdi aslında, eyvallah

Lucello - - Diğer

Kırmızı köyde yakaladığımız bir ânı ölümsüzleştirmek istedim youtube.com/watch?v=SvqtPQd8QdA&feature=youtu.be

• Truva Sohbet Başlığı

Lucello - - Diğer

Quote from GhosTR: “Quote from Lucello: “Sorma, birde düzgün örnek alsa bari. Göz göre göre yanlış yapıyor Dur bir resimle süsleyim burayı. ” Güzel savaştı abi ne sebeptense arkadaşlar ninja dayanıklılıgını fullemişler iyi ders vermişiz demekki ” Dersine çalışır bu çocuk Verdiği "oyun sonu" ilanına baktım bir tane pençe savunmalı itemi yok . Burada iki seçenek var. 1. Oyunu bırakmayıp devam edecek pençe savunması her zaman lazım. Kurdun yırtması, kanatması ve atlamasından (kurt skilleri ve skill…

• PROBYTE Mayke Özel

Lucello - - Diğer

Bugün mü gelmiş o? Akşam zopayı yeyince uyuyamadı belli ki. Burada da "kimse yok mu?" sorusuna kapağı alınca normal tabiki. Çok üstüne gitmeyelim Erdem reis, devreleri yakacak. Bize her zaman lazım böyle eğlendirecek birileri

• Hayat sana güzel Böyle kesersin anında düşman olurlar sana. Oyundaki karakter geliştirmek ve kesmek amaçlı olay rekabet, kin besleyip laf sokmak amaçlı olaya düşmanlık diyorum.

• lRufy Topluda Denemeler

Lucello - - Diğer

Tebrikler Apo. Çapraz karakterlerden videolar gelmeyince atıp tutarlar. Güzel patlatmışsın. Asıl patlamayı Fermas isimli arkadaştan bekliyorum şahsen. Savaşları izlediğim kadar kırmızıda tek atmadığı savaşan karakter kalmadı onun.

• Tebrik ederim Erdem reis Aslında tebriği öncede yapacaktım, seninle beraber orada bir kurta daldığımız sahne vardı. Kaç yaşam harcanmış hesabını göstermek için. Tek bir kişi için uğraşmayım dedim sonradan.