Search Results

Search results 1-20 of 586.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tüm karakter hesaplara güncelleme geldi. 1.Büyülü silah karakteri parmak darbesi güçlendirmesi açılmış olsa dahi bir farkı gözükmemektedir. bu düzelecekmi? 2.Büyülü silah karakterine geliştirme gelmesi gerekiyor. Hiç bir savaşta iş yapamayan sadece çözmeci olmasından kaynaklı kullanılıyor. 3. Büyülü Silah dehset skili eskiden blok ile daha fazla etki yaratırken şuanda maalesefki beceri savunması getirildiği için eskisi kadar etkili olamıyor. 4. Kılıç savunması her karakter yaptığı için parmak da…

• RoJaMeD dandanakan parti3

Destekhosting - - Diğer

Said Öncelikle kardeşim eline sağlık bundan 4 sene önce adaşında bunlara çok şeyler yaptı idi velioğlu (MeyhaMemat) ekibi anıları zatelensin.

• Canavarlı ninja zırhı alını

Destekhosting - - Ticaret

merhaba basabilirim fiyat öğrenebilirsem tatmin edici bir fiyat öğrenirsem +0 ninja canavarlı hangisini istiyorsan basip teslim ederim.

• Truva ilk kahraman pet :)

Destekhosting - - Diğer

Merhaba resim video içeriği yok?

• Mükmmel Safir

Destekhosting - - Diğer

Merhaba arkadaşlar Safir Arıyorum. Safirde olması gereken; Savaşcı savunma,sura savunma lycan savunma veya savaşcı atak sura savunma lycan savunma savaşcı savunma lycan savunma sura atak kısacası 2 atak ve 1 savunma yada full savunma yada full saldırılı safir arıyorum. Ayrıca Mükmemel Yeşim 5/5 yada 5/4 arıyorum. Lütfen PM yada Oyundan JamesArven'a ulaşabilirsiniz. Pilot satıcılar uzak dursun ederi neyse onun üzerinden konuşuruz.

• Her GECE CANLI YAYIN

Destekhosting - - Diğer

Merhaba Arkadaşlar, Dandanakan Serveri için, Her gece canlı yayın yapmaktayım. Hem Youtube Hem Twitch üzerinden.. Takip Edebilmeniz için Saat 20:00'de başlar gece 00:00'a kadar 4 saat boyunca her gün hafta içi yayın vardır. Bunun haricinde hafta sonları cumartesi günleri sabahlıyoruz. Sizde bizi izleyerek hem sohbet hemde oyun hakkında deneyim bilgilerinizi bizimle paylaşmak için Yapmanız gereken tek şey ! Youtube JamesArven : youtube.com/JamesArven Twitch JamesArwen : twitch.tv/JamesArwen Tıkla…

• İstediğiniz zırhı basarak teslim edebilirim. fiyat iletiniz Oyun içinden bana ulaşabilirsiniz. JamesArven yada Redteam loncasından birine ulaşırsanız teslim ederiz.

• +0 +4 arası kutup

İstediğiniz zırhı basarak teslim edebilirim. fiyat iletiniz Oyun içinden bana ulaşabilirsiniz. JamesArven yada Redteam loncasından birine ulaşırsanız teslim ederiz.

• Merhaba 12 güç 33 orta +9 zehir verebilirim teklifinizi alayım. (Oyundan Apsuva61 yada JamesArven Yada RedTeam Loncasından birine ulaşırsanız ticareti gerçekleştirebiliriz.)

• Merhaba Zodyak Kılıcı satarım ne veriyorsun ?

• %20 Exp item Alınır.

düşük level 20 exli itemler mevcut kalkan ve kolye önceliğim simya takasıdır.

• +9 sura kaskı yakın dövüş aklındaki fiyati iletebilirmisin ?

• ateş tılsımı

merhaba elimizde 4 adet fazla vardır. elinizde buz tılsımı varsa takas edebiliriz.

• tekken kacan kurt

Destekhosting - - Diğer

Biz Buna "HALÜSİNASYON" Diyoruz =) Bu Arada kesen arkadaş eline sağlık. Rüzgar susmuş neden bir cevap verememiş mi =)

• Merhaba, Şimdi bazı arkadaşlar hiç yüksek level büyülü silah sıfırdan kasarak oynamamışlardır. ya devir almışlar yada 75 level oynamışlardır. Bilemezler.. ben 1-120 level arasında oynayan senelerdir de aktif olarak oynayan biri olarak Büyülü Silah artık iş yapmıyor. delici imiş falanmış filanmış geçin bunları ben skill ile 5 k 3 k vurabiliyorsam gidipde slota 25 40 k parmak atıyorsam pvpde tırt derim.Böyle giderse büyülü bozup karabüyü yapacağım. yakındır..

• razo keselim bari

Destekhosting - - Diğer

Tebrikler :)))

• +0 DÜZ OKYANUS

+0 düz canavar zırhı arıyorum. (sura) alınmıştır. Diğerleri güncel.

• +0 DÜZ OKYANUS

Merhaba +0 düz okyanus ve +0 düz canavar ayakkabısı arıyorum. +0 düz canavar zırhı arıyorum. (sura)

• Elimde 32 orta 12 güç yan efsunları iyi bir zehir var satmayı düşünüyorum. almak istersen ulaşabilirsin.

• Arkadaşlar Suralarda Büyü bozma Sınırı kaldırıldı. "Suralar için AMR (Anti Büyü Savunması) sınırı kaldırıldı." Büyülü sura için değişen bir şey var mı varsa nedir? Açıklayabilir misiniz?