Search Results

Search results 1-20 of 52.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• youtube.com/watch?v=pHqzPLycgE8 .. ..

• Quote from Vilusa: “Quote from Kagura: “Müzikleri özellikle mi bu kadar kötü seçiyorsun? ” size göre kötü olabilir zevkler tartışılmaz müzik öneriniz varsa alabilirim Quote from Miiyashta: “Demek ki neymiş sarı bayrakta iyi bir zihinsel olsa mavi bayrak çoğu oyuncu bayaa sıkıntı yaşarmış Tebrik ederim gayet güzel görüntülerdi sıkılmadan izlediğim nadir savaşçı videolarından biriydi başarıların daim olsun ” tşk ederim güzel dilekleriniz için beğenmenize sevindim sizinde birlik beraberliğiniz ve b…

• Müzikleri özellikle mi bu kadar kötü seçiyorsun?

• Avrasya Sohbet Başlığı

Kagura - - Diğer

Napıyosunuz ya. :D

• Farmlık Abanoz Küpe Vb.

Kagura - - Ticaret

Cennet kolye satılmıştır. Diğerleri için konu güncel.

• Avrasya Sohbet Başlığı

Kagura - - Diğer

Selamlar. Nasılsınız?

• Çok hoş bir video olmuş. Dmgleriniz de harika. Eğlenceli bir savaştı.

Kagura - - Ticaret

Konu güncel.

Kagura - - Ticaret

Z3aEPV.jpg Fiyat: 16 Won. j6aWGL.jpg Fiyat: 8 Won. 2aR9V2.jpg Fiyat: 4 Won. Bz1A5M.jpg Fiyat: 2 Won. oVakR9.jpg Fiyat: 7 Won. lZ8W6r.jpg Fiyat: 8.5 Won. VDGM1v.jpg Fiyat: 6 Won. Oyun içi Kagurina'ya ulaşabilirsiniz. İndirim yapabilirim.

• Öncelikle tebrik ederim. Düz vuruşlarınız zaten oldukça güzel; skill hasarlarınız keza öyle. Savunmanız da yerinde. Ama bir şey sormak istiyorum. Videodaki kişiyi bahsettiğiniz gibi "ciddiye almıyorsanız", neden diğer çoğu Avrasya oyuncusu gibi videosunu atarak bu kişiye prim veriyorsunuz? Ne gereği var ki uğraşmaya?

• Levelinize göre hoş damageler. Muhtemelen full ataksınız. Full atak oynayacaksanız biraz daha vurkaç oynamanızı öneririm. Hoş videoydu.

• Envanter hatası

Kagura - - Diğer

Evet bu durumdan ben de hoşnut değilim; aynı tür eşyaları pazara kurarken sıkıntı yaratıyor.

• Avrasya Sohbet Başlığı

Kagura - - Diğer

Quote from lCarmen: “Ehehehehe legend is back Nasılsınnn ” Alıntılayarak yaz.... Ben bi kere böyle ban yedim. sdlkjgslkdgj İyiyim Egemen, takılıyorum öyle. Döndün mü tatilinden? ^^

• Avrasya Sohbet Başlığı

Kagura - - Diğer

Quote from lCarmen: “Selamlar Avrasya ” Biri demiş kral öldü... klsjdgklsdjg Selam.

• Quote from Equfy: “Tebrikler Umut güzel düz vuruş hasarları başarıların devamını dilerim. ” Bu ne resmiyet LEN Tebrik ederim Umut, ilk konunuz neden kaldırıldı acaba...

• Metin Güncellemesi

Kagura - - Öneriler

Aslında olay metin içeriğinde falan değil sadece. Oyundaki eşya-ticaret dengesi iyi ayarlanamıyor. Yine de bazı değişiklikler yapılarak düşünülebilecek bir öneri.

• Taşların yetersizliği

Kagura - - Diğer

Kısmen yerinde bir öneri. Sadece oyunun değil, dünyanın en gereksiz şeylerinden biri olan Sihir Taşına bir değişim gelmeli özellikle. +5 taş olmasın ama zaten mevcut olan taşlara bir güncelleme getirilsin. +4 yaşam taşı 750hp kadar vermeli mesela. Zırha ekliyoruz, 300hp için gerçekten değmiyor. +4 savunma da keza öyle. Oranlar artırılmalı.

• Geçenlerde toplu bir + basma videosuna hiçbir sebep yokken kötü yorum yapan siz değil miydiniz? Quote from Pleb: “polemiğe girmek değil bu da insanlar yanacaksa kaliteli şeylerin yakımını izlesin , ayın 8'inde ben de atacağım bir tane :)) ” Bahsettiğiniz video geldi sanırım. Haber niteliği de, yorumlanmaya açıklık niteliği de taşımayan bu muazzam videoyu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

• Başlıkta değindiğin şeylere kesinlikle katılıyorum Egemen. Özellikle büyü savunması dizmek bu kadar kolayken (En basitinden sadece şebnemle bile %20 büyü savunmasını cebinize koyuyorsunuz.) iyileştirme şaman kadar skill spam yapamayan Ejderha Gücü Şamanların savaşlarda oldukça etkisiz kaldığını düşünüyorum. Gelen çan bonusuna da bir anlam verebilmiş değilim hala. Sonuç olarak yelpazelerin büyülü saldırı değerleri çanlara kıyasla daha fazla; haliyle çan tercih edilse dahi aradaki hasar farkı çok …