Search Results

Search results 1-20 of 23.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dandanakan Sohbet Başlığı

Zamasiz58 - - Dandanakan

V.as umarım majede bilet almamıştır 2 bayrağada yazık olur yoksa

• Bütün oyun hatalarını biliyorum sanıyordum bilmediklerimde varmış iyiki farm yapmıyorum diyerek içimi rahatlatıyorum şuan arkadaşlar çok iyi biliyorumki biz oyuncuların kesinlikle metin2 takımıyla bir sorunu yok ama bazı yetkililer böyle bir algıya kapılıyor eleştirmekde çok haklıyız 1 senedir devam eden oyun hataları var ve bu hiç normal değil artık şöyle bir düşüncedeyim hiçbir şey düzeltilmeye çalışılmıyor bizi sadece anlık geçiştirip böyle devam etmemizi bekliyorlar onun haricinde kendimiz y…

• İmza İstek Başlığı

Zamasiz58 - - Fan Çalışmaları

imza koleksiyonu yapan arkadaşlar var sanırım 5 günde bir imza isteği yapıyorlar

• Alti üstü 5 metreydi, dertlerinin birikimi Belki biter dedin ama sen kaparsan gözlerini Bertaraf et her şeyini kiymetini kismetini Belki yarin gelir ama bugün seni sevmedi ki vooooooooooaaaöööğ voooooooööö vaaaaaa bööööööh haaaak tüüüh

• Şampiyonlar Kupasını Kim Kazanır?

Zamasiz58 - - Diğer

nzmn oynanıyo maç depoda bin tane top var donusecek 6 aydir duruyor

• Şampiyonlar Kupasını Kim Kazanır?

Zamasiz58 - - Diğer

4-2 liverpool alır

• Torrent Güncellemesinde Hata

Zamasiz58 - - Diğer

tam 30 dakikadır depoyu aciyorum oyun kapaniyor inat ettim iftardan once acacam depoyu

• Saat 3 den beri oyunda mutis bir lag var ustune birde konuyu acan arkasimizin hata listesindeki hatalarda eklenince hem lag hem oyun hatalari muhtesem zevk verici bir hal aldi oyun yaklasik 4 saattir hayatimda hic zevk almadigim kadar oyundan zevk aliyorum hata listesinde ne kadar hata varsa hepsini 20 30 kere yasadim bugün yönetim ve takıma ayrıca tesekkur ediyorum oyunla ve oyun hatalarıyla bu kadar alakadar oldukları için şimdi beni uslubunuzu bozmayın diyerek susturmak için banlayabilirsiniz…

• Bırakın beyler yıllardır aynı kanser olmaya devam

• Etp görevi

Zamasiz58 - - Diğer

Quote from Cyhnmhsn: “Quote from Zamasiz58: “Vlla beyler onu bunu bilmemde etp dropları çok garip sürekli kasıyorsanız sizde farketmissinizdir kasacağım mekana gidip süre tutuyorum sürekli bugün 20 dakikada kastıysam 50 etpyi ertesi gün 30 35 dakikaya çıkıyor degişen birşey yok slotu kesme hızım aynı mekan aynı ama dün iyi düşen etp ertesi gün neden az düşüyor anlamış değilim dropla oynanıyormu aceba die düşünüyor insan ” - aynı olay bu gece basima geldi katakombda normal de 25 dk +-3 dk da bite…

• Etp görevi

Zamasiz58 - - Diğer

Vlla beyler onu bunu bilmemde etp dropları çok garip sürekli kasıyorsanız sizde farketmissinizdir kasacağım mekana gidip süre tutuyorum sürekli bugün 20 dakikada kastıysam 50 etpyi ertesi gün 30 35 dakikaya çıkıyor degişen birşey yok slotu kesme hızım aynı mekan aynı ama dün iyi düşen etp ertesi gün neden az düşüyor anlamış değilim dropla oynanıyormu aceba die düşünüyor insan

• Quote from Adramis: “bu hatanın genelde win8 kullananlarda olduğu yönünde bir genelleme var. Diğer işletim sistemlerinde çok az bu hatanın alındığı görülüyor. Ancak halen bir çözüm yolu bulunamadı. ” modum yanlış anlamayın ama size bir sorum olacak sizce bu program işe yarıyormu biz bir işlevini göremedik zararından başka bir işlevi yok çözüm gayet basit bizce kökten çözum programın kaldırılması tabi sizin elinizde değildir o ayrı mesele ama işe yaramayan bir programda neden bu kadar ısrarcı dav…

• Depo açınca oyunun kapanması

Zamasiz58 - - Diğer

Merhaba arkadaşlar depo açınca oyunun kapanması hakkında neler düşünüyorsunuz günde başınıza kaç kere geliyor bildiğiniz üzere bu sorun 6 7 aydır belkide daha fazla zamandır devam ediyor elimden geldiğince açılan bazı konulara yorum yaparken belirtiyorum ve görülmüyor bende konu açmaya karar verdim sizinde yorum ve düşüncelerinizle belkide bir yetkili görür ve bu sorun ortadan kalkar iyi forumlar

• Depo açınca oyunun kapanması

Zamasiz58 - - Diğer

Merhaba değerli arkadaşlarım bu konuyu açma gereği duydum çünkü artık sıkıldım bıktım daraldım yani nasıl bir açıklama yapabilirim bilmiyorum artık katlanılmaz bir hal aldı bazı açılan konularda yorum yaparken depoyu açarken oluşan sıkıntıdan bahsediyorum ama görülmüyor belki konu açarsam biri görür düzeltir dedim arkadaşlar sizlerdende bu oyun hatası hakkında yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar

• Birader ne istiyorsan doğru düzgun tarif et adam yapsın ne istediğin belli değil adama suç buluyon burada imzayla genellikle en çok keyfi kardesimiz ilgileniyor ona yapılan saygısızlık bizede yapılmıs sayılır arka sayfalarıda kontrol et keyfi kardesimiz kadar bu isle alakadar olan varmı keyfi kimsenin kadrolu elemanı degildir haddini bil istek uzerine insanlari mutlu etmeye calisiyor bayan saman oynayan erkek oldugunu belirtmemissin karakterin kac lvl yazmamissin nasil bsy istedigini yazmamissin…

• AlemdaR Dandanakan Part 3

Zamasiz58 - - Dandanakan

Derleeeer derleeer montaj derler

• Şu oyunu bir kere kaliteli hatasiz oynadigimi hatirlamiyom yeni geldim giriyim oyuna dedim 1. pack oyuna girerken komple kapandi 2. pack karakteri sectim dondu kaldi 3.packda girmeyi basardim depoyu actm gene gitti simdi ben bunu yazdim die burdanda banlalar beni banlayin caniniz saolsun alistik zaten

• Köçek zili çalıp hurdacıya sattı Dalı kırılan ağaç ormanı yaktı...

• işe yarasa içim yanmayacak

• Sen benden ben de Senden farksız, derken ben senden erken kalktım Bırak benden gelen Rap aksın, kalem yazsın sen sus bakiyim Hop!