Search Results

Search results 1-20 of 674.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KUSURSUZ ELMAS 5/5 !!!

Rayet - - Ticaret

Quote from Irchin: “Elmas satılmıştır konu kilit. ”

• 3 Skil 5 6 Artış Razador Arıyorum

Rayet - - Ticaret

Quote from Malibu: “aranan bulundu konu kilit ”

• Alakasız ve tartışma yarata bilecek postlar taşınmıştır. Devamı halinde cezai işlem uygulanıcaktır. Keyifli forumlar dilerim...

• SÜRGÜNLÜK SİYAH ÇELİK

Rayet - - Ticaret

10-) Satıyorum, Takas ve Değer Biçme ön ekleri kullanılarak açılan konularda ekran görüntüsü eklenmesi zorunludur. Eklenen ekran görüntüleri aşağıda ki maddelere uygun olmalıdır; - Ekran görüntüsü tam ekran olmalıdır. - Sağ üst köşede server adı görünmelidir. - Gösterilen item karakterin kendi envanterinde olmalıdır. Bu kurala uygun olmayan başlıklar kilitlenir.

• Quote from ASITRAITOR: “elmas alınmıstır konu kilitt ”

• 10-) Satıyorum, Takas ve Değer Biçme ön ekleri kullanılarak açılan konularda ekran görüntüsü eklenmesi zorunludur. Eklenen ekran görüntüleri aşağıda ki maddelere uygun olmalıdır; - Ekran görüntüsü tam ekran olmalıdır. - Sağ üst köşede server adı görünmelidir. - Gösterilen item karakterin kendi envanterinde olmalıdır. Bu kurala uygun olmayan başlıklar kilitlenir.

• 10-) Satıyorum, Takas ve Değer Biçme ön ekleri kullanılarak açılan konularda ekran görüntüsü eklenmesi zorunludur. Eklenen ekran görüntüleri aşağıda ki maddelere uygun olmalıdır; - Ekran görüntüsü tam ekran olmalıdır. - Sağ üst köşede server adı görünmelidir. - Gösterilen item karakterin kendi envanterinde olmalıdır. Bu kurala uygun olmayan başlıklar kilitlenir.

• KUSURSUZ ELMAS 5/5 !!!

Rayet - - Ticaret

9-) Açılan başlıklar, başlık sahibi tarafından 24 saatte bir defa güncellenebilir (bumplanabilir) 24 saatten önce baslığı güncelleyenler (bumplayanlar) cezai işlem görecektir.

• Saruhan Sohbet Başlığı

Rayet - - Saruhan

Hayırlı geceler herkese...

• Günhan Sohbet Başlığı

Rayet - - Günhan

Hayırlı geceler herkese...

• Quote from carpedieem: “konu kilit modum ”

• Tartışama içeren ve alakasız postlar taşınmıştır. Devamı halinde cezai işlem uygulanıcaktır. Keyifli forumlar dilerim...

• ELİT MELEY PETİ

Rayet - - Ticaret

10-) Satıyorum, Takas ve Değer Biçme ön ekleri kullanılarak açılan konularda ekran görüntüsü eklenmesi zorunludur. Eklenen ekran görüntüleri aşağıda ki maddelere uygun olmalıdır; - Ekran görüntüsü tam ekran olmalıdır. - Sağ üst köşede server adı görünmelidir. - Gösterilen item karakterin kendi envanterinde olmalıdır. Bu kurala uygun olmayan başlıklar kilitlenir.

• Elit İtemler

Rayet - - Ticaret

Satıyorum başlığı altında açılan tüm konularda fiyat belirtilmelidir. Konu kapatılmıştır... Keyifli forumlar dilerim...

• Ay Işığı Define Sandığı

Rayet - - Ticaret

Quote from Warfield: “Sandıklar alınmıştır Konu kilit sayın modum ”

• +8 CANAVARLI LYCAN ZIRHI

Rayet - - Ticaret

Quote from Y4ZITUR4: “bulundu konu kilit ”

• +9 Ejder Süvari ve +9 Beş Element

Rayet - - Ticaret

Quote from Ramms+ein: “Quote from Ramms+ein: “+9 Ejder Süvari alınmış, ticaret tamamlanmıştır. Modum konu kilit. ” @Rayet modum konu kilit. ”

• DrAgusto part1

Rayet - - Diğer

Tartışma içeren ve tartışma yaratabilecek tüm postlar taşınmıştır. Devamı halinde cezai işlem uygulanıcaktır. Keyifli forumlar dilerim...