Search Results

Search results 1-20 of 828.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler kanka doğramışsın

• ANKA-BLACKMAMBA Kısa Film Tadında

Lilii - - Diğer

Tebrikler Levent abi Yedikleri damagelere rağmen hala kafa tutmaya devam eder bunlar

• toplu savaş çarı :)

Lilii - - Diğer

Onlar işlerine geleni anlayıp işlerine gelmeyeni anlamıyorlar abi Konuyu 180 derece döndürüyorlar napcan bunlarda böyle

• toplu savaş çarı :)

Lilii - - Diğer

Şu insanlıktan nasip almamış çocukla muhattab olmayın lütfen. Dün kendisinin nasıl rezil olduğunu, nasıl acısı oldugunu lonca arkadaşları dahi gördü. Adam yerine koyulup cevap verilecek birisi degil

• llALPARSLAN dan Yakut Bilezik

Lilii - - Diğer

Damageleri yedikten sonra bilezik bassan ne olur Güle güle kullan

• Betada Şaman Damage Düşmesi

Lilii - - Feedbacks: Şaman

Quote from INisekoi: “konuyu dahada fazla dagitmamak adina sana yaw he he diyorum guncelemedn sonra carlarimiz raslasir ins ” Yazacak bisey bulamayinca boyle 180 derece döndürürler adami afferim sana wink.png

Quote from INisekoi: “lili peki farz edelm bn buraya kurt haric diger karakterlerimn videosunu atayim sen atabilecek msn buyu bozmann olmadigi zamanlarda bi ninja bi savasci videosu ? Bir ithamda bulunuyosan ispat et suan oyunda kilicdan cok pence sav oldu ve ben son 7 aydir kurt oynuyorum:)fisler geldkten sonra basladm ” Youtube kanalimdaki eski videolari acta izle. Senin kurt karakterin, simya, kusak yokken saman oynuyordum ben. 4 yil oncede oynuyordum simdi de. Yeter mi? Anlayacagin senin gib…

Quote from INisekoi: “ben kurt oyuncusuym herkesn petinde safirinde kostmnde silah fisinde pence var 1 k yirtmaylada savastigim oluyor benm icin sıkıntı degil oynadigim karakteri zevk alarak oynuyorum ama kalkipta bana tas getirin rakibin pence savunmasini silsn yazmiyorum eminim samani hakkiyla oynayan kimsede sitem etmiycek ” Sen büyü bozmalı şamanlara laf edip kurt mu oynuyorsun Diğer karakterlerde hiç bir şeyi beceremeyip, kurt karaktere mi sığındın sen Birde şamanlara laf ediyor Şimdi iyice…

• Beta sunucu günlüğü

Lilii - - Genel konular

Quote from ADL: “Delici vuruşun bu kadar uçuk olması yanlış. Nedeni bu bedensele ve keskinlik suraya ve de lycana yarar çünkü onların yakabildikleri hava , keskinlik vs skilleri var. Diğer karakterler düz vuruşla kolayca yatabilecek bu oyundan soğutmaz mı? ” Ayni zamanda samanlara yarayacak. Cunku büyü bozmanın etkisi kalktıktan sonra İşini bilen playerlar düz vuruşa yönelecek. Kimsede de can ve yelpaze savunması bulunmuyor. 2 gün sonra şamanlar düz çok fazla vuruyor diye buralarda yazılar, konu…

• Beta sunucu günlüğü

Lilii - - Genel konular

Quote from INisekoi: “Quote from Lilii: “Ben daha karşımdaki zihinselden şaman taşı, şaman saçı, safirinde şaman güç olduğunuda sanmıyorum, bunlara rağmen 55 çift el savunmam ve safirimdeki savaşçı savunma ile 8-9k damage yiyorum. Şimdi bu damage daha da artıp, bunun adı "dengeleme" mi olacak? Artık o bana 12 13k vururken bende düşürülmüş büyü bozma ile 3-4k skil ata ata kesmeye çalışırım! Komik. ” evet o adam saglam simyasiyla sana 8 9 k atarken senn ona mat simyayla6 7k atman komik degildi dem…

• Beta sunucu günlüğü

Lilii - - Genel konular

Ben daha karşımdaki zihinselden şaman taşı, şaman saçı, safirinde şaman güç olduğunuda sanmıyorum, bunlara rağmen 55 çift el savunmam ve safirimdeki savaşçı savunma ile 8-9k damage yiyorum. Şimdi bu damage daha da artıp, bunun adı "dengeleme" mi olacak? Artık o bana 12 13k vururken bende düşürülmüş büyü bozma ile 3-4k skil ata ata kesmeye çalışırım! Komik.

Çan savunmalarını hazırlayın. Basınız buyuk belada (Bundan sonra kostüme büyü savunması getirmek yerine Çan Yelpaze kombinasyonu getirmeye uğraşırsınız) Gerçi şimdi düz kesilince de laf eder bunlar. Can savunmam yok ezik falan derler Çan savunmasınana kurtlara dediğiniz gibi pençeyi bıçak savunması yapalım? diyip ağlarsınız

Safirlerinize petlerinize savaşçı lycan savunma getireceğinize şaman getirin o zaman! Hem düz vuruş hemde beceri hasarında büyük ölçüde düşüş olur. Üstüne okyanus ayakkabı ile titan kalkan kullanınca toplu savaşta hangi şaman damage atabilecek bakalım! Bunu yapan charlar var. Kendilerinide belli ediyorlar. Bunun üstüne birde full büyü savunması yapanlar var. Beta sw da 2k vuruyoruz işte onlarada. Şimdi diyecekelr titanı nasıl yapayım okyanusu nasıl yapayım? Onları yaparsan zaten iyi oluyorsun. B…

Arkadaş şu şaman düşmanları arkadaşlar, beta servera yardımcı şamanları geçirip orda şamanlarına porki kusursuz simya silah lolipop yapıp bir duello yapabilir mi? Bilmiyorum ben mi sorun var full yarı insan lolipop marka ile 2-3-4k damage vurduğum charlar var. 55 çift el savunma + bec sav kemiği + %20savaşçı savunma yüzüğü marka şahinle adam bana düz 10 11k vuruyor. Benim büyü bozma taşım olmasa 1k falan vuracağım herhalde. Gerçekte olanlar için diyorum, ben full kusursuz simya dizmişim lolipop …

• PbC video çalışması

Lilii - - Diğer

Büyülü silahların gururu Çok güzel bir iş çıkartmışsın Ömer. Ellerine sağlık Sondaki ninja 1-2k mı vuruyordu ben mi yanlış gördüm

Beta sv da kusursuz safir 5/5 atak, kusursuz elmas 5/5 + 80 den fazla yarı insan + marka + kemik ile 1.5k 2k damageler attığımı gördüm. 2-3 farklı kişiye. Başka oyunculara ise 15 20 25 30 35k ya kadar damage artıyor. 1.5 2k damage yiyenden ne eksiğiniz var. Adam yapmış savunmasını 2k damage yiyor, sizlerde buralarda yazı yazın şamanlar çok güçlü büyü bozma kalksın diye.

Bıktırdınız artık şaman düşmanları

• Yaşam nedir nasıl basılır :)

Lilii - - Diğer

Şu Onur denen çocuğu artık kaale almasanız. Yeteri kadar üstümüzden prim yapıp 2 kuruşluk charı ile kendini kendince göklere çıkarttı. Videoya gelince söylenecek tek söz gerçek başarıdır. Başarılarının devamını dilerim Levent abicim. Tebrikler..

• Quote from Jöhhh: “biriside tutturmus m5 skıl m6 skıl çıkma savaşma kardeşim ozaman m6 m7 skıl diyede burda ağlamayın kesilince ” Pardonda kim kesmiş beni bu mu Ben sadece eclipsenin ezikliğini vurguluyorum burda 3-4k vurduğu için sürekli pazar savunması diye laf atar durur ama sürekli damage yiyen, yumrukla kesilen o Az öncede kulede sopaladım köyüne kaçtı

• Dün köseye sıkıştırıp abartmıyorum 10 dk ws attık. 2k skil atıp kesmeye çalışıyor, benim m5 skillerim onunkinden fazla vuruyor Tebrikler Alı