Search Results

Search results 1-20 of 51.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Avrasya Sohbet Başlığı

ORMANTIC - - Avrasya

Quote from WHiTENiGHT: “Quote from ORMANTIC: “selamünaleyküm, keyifli forumlar dilerim herkese. oyun bakımda falan mı? sunucuya bağlanırken hata alıyorum da. ” oyun biraz önce bakıma girdi evet. yine her zamn ki gibi hiçbirşey söylenmeden alıştıkk ” anladım, teşekkür ettim bilgi için.

• Avrasya Sohbet Başlığı

ORMANTIC - - Avrasya

selamünaleyküm, keyifli forumlar dilerim herkese. oyun bakımda falan mı? sunucuya bağlanırken hata alıyorum da.

• Avrasya Sohbet Başlığı

ORMANTIC - - Avrasya

selamlar, bayramınız kutlu olsun gençler. -AZZON.

• Avrasya Sohbet Başlığı

ORMANTIC - - Avrasya

selamünaleyküm, hayırlı akşamlar dilerim herkese. -AZZON.

• valla bilgisayarım şu olayın içinden kazasız belasız bir şekilde çıksın da, rüzgar nereye esiyorsa essin efendim. ki size lafım yok. üzerinize düşeni yapıyorsunuz bir moderatör olarak. ama gameforge güven sarstı mis gibi ve kime daha yazık olduğunu çaktırmayalım lütfen. iyi forumlar.

• hata belli. ki o hata da son gelen güncellemenin ardından, metin2'nin "occamy.c" adındaki trojan içeriyor olmasından kaynaklanmaktadır. ama sakın bak; ben masumum ve de windows defender'ın yalancısıyım. da suçlu kim? suçluyu geç, çözüm nedir? çözüm windows defenderi kapatmak ya da virüse izin vermek midir? eğer öyleyse, böyle bir çözüme çözüm demek ne kadar doğru? ki çözüm; yarınki bakım ile birlikte, bu işin başındaki insanlardan kaynaklı işbu sorunun, yine aynı kişiler tarafınca giderilmesi de…

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

aynı fikirdeyim. ki daha önce de söylemiş olduğum gibi en başta ufak bir telaş ile karşıladım bu durumu ve benzeri sıkıntıyı diğerlerinin de yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istedim. öğrendim ve bir nebze de olsa avundum defender yine abartıyor hesabı. da kuşku düştü bir kere içime. araştırdıkça da okuduğum yazılar sayesinde ne avuntu kaldı, ne rahatlama. keza bilgisayarımın abartısız bir şekilde yavaşladığını gözlemledim bu olaydan sonra. internetten film falan izlerken de pc kitlenmeleri yaşadım …

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

peki işbu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz sayın adramis? LlzEGV.jpg ki son gelen güncellemeden sonra başımıza bela olan virüs olmayan virüscüğümüz tanımı bu şekildeymiş.. korkmalı mıyız?

• foruma yolum düşmüşken buraya da uğramasam olmazdı. eksik kalırdım. ki selam olsun hepinize ahali. en keyiflisinden bol sohbetler dilerim. çavv.

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

işini sağlama almak isteyenler oyunu komple silsin. bir de güzelce virüs taraması yapıp, "ccleaner" programı ile kayıt defterini temizledikten sonra yönetimden bir açıklama beklesin bu konu ile ilgili. ya da ticket yoluyla talep etsin. ona göre de oyunu tekrar yüklesin. veyahutta yüklemesin. öte yandan benim gibi ille de oyuna girmek isteyenler ise önerdiğim çözüm yollarını denesin. ki ben ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası. sadece ufak bir telaşa kapıldım ilk gördüğümde ve aynı sorunu…

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

Quote from absturz99: “Halloldu bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. ” rica ederim.

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

oyunu silip baştan yükleseniz de işe yaramıyor maalesef. tek çözüm virüse izin vermek ya da güvenlik duvarı vesaire kapatıp o şekilde oyunu açmak.

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

sorunu güvenlik duvarını devre dışı bırakarak çözdüm fakat ne kadar güvenlidir bu yaptığım bilemem. ki aldığım hatalar şu şekilde. 1. i.hizliresim.com/26dDQL.jpg 2. i.hizliresim.com/Banq9V.jpg umarım en kısa zamanda düzeltilir.

• metin2 trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

son gelen güncellemeden sonra launcheri başlatıp oyuna girmeye çalıştığımda, cheat blocker çalışmaya başlar başlamaz trojan uyarısı alıyorum. 1. i.hizliresim.com/26dDQL.jpg 2. i.hizliresim.com/Banq9V.jpg ki normal değil sanırım bu ve benzeri bir sıkıntı yaşayan var mı acaba benim dışımda?

• Trojan virüsü uyarısı

ORMANTIC - - Diğer

son gelen güncellemeden sonra launcheri başlatıp oyuna girmeye çalıştığımda, cheat blocker çalışmaya başlar başlamaz trojan uyarısı alıyorum. benzeri bir sıkıntı yaşayan var mı acaba benim dışımda?

• höayda. sizin hakkımda atıp tutma şekliniz hadsizlik değil, ama benim gerçekleri belirtme şeklim hadsizlik öyle mi? öyle adaleti seveler efendim. ki kim nasıl bakarsa öyle görür. akabinde çokta tın diyeceğim fakat, ben bu tarz muhabbetlere alışık değilim maalesef. ve erkek adamın sözü namusudur derler. ki "höşt" desem, söylediklerinizin arkasında duramayacak kadar dedikodu müptelasısınız. aman dikkat!

• iyi günlerinde kullan. güzel parça)

• nerede yahu o iddiam? bulmakta zorlanıyorum. ki bir kopyala yapıştır yaparsanız çok iyi olurdu.

• çünkü doğrular her zaman can sıkıcıdır. deal with it!

• illa ki da yalnız o "sende çok bilmişlik yapma lütfen" değil, "sen de çok bilmişlik yapma lütfen" olacak. ki sınıfta kaldın. pü sana)