Search Results

Search results 1-20 of 60.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler güzel savunma ve atak

• Quote from D4NGERCLAW: “Savaşlarda çarını konuştur forumda çene yarıştırma çarın konuşsun çarınla savaşlarda birşey yapamayıp buralarda yazıp cizme. ” Zaten savaşıyoruz dün gördün ve Eksiklere rağmen zaten ben anlaıyorum savaşsan damageler konuşulur savaşmasan neden çıkamıyor olur Ayrıca senınle oyuda konuşup bı sekılde anlaştığımızı düşüyordum ama sen laf atıyorsun sonrada forumdan yazıp cizme dıyorsun anlamıyorum yani Benim için fark etmez Nasıl davranırsan gerek oyundan gerek forumdan aynı mu…

• Quote from D4NGERCLAW: “Genele baktığın zaman sadece afk dil diger savaşan her çardan damage yiyorsunuz. Tartışmaya gerek yok savaşta herkes çarının kuvvetini gösteriyor ve bunu herkes görüyor. ” Yeri geliyor sende damage yiyorsun Öyle bi konusuyon sankı damage yıyen bi tek benm çarım ben afk ıken 23 k yemısım itemler çıkık simya kapalı. Sen baska bi çardan hatta savaşırken 24 k suıkast gördük afk kesersek hoş olmamış dıyen sen burdakını onaylaman garip hamza Su wpdan beni enese sikayet etmeyi b…

• Tebrikler ortada bir emek var sonuç olarak Ama ben afk iken itemleri çıkartıyorum (kostum hariç) cevher için simyada kapalı oluyor yani afk iken damage atıp neden videoya koymuş Veba kardesm afk iken birini kestiğinde bir sürü söz söylenıldi oysa

• Quote from Jaxeriz: “Tebrikler çarının belliki eksikleri var ve bu eksiklerine rağmen güzel ses getırıyorsun buda arada avrasyada hemen hemen bütün savaslarda varsın eksıklere ragmen katılıyorsun eksiklerini kapatman dileğiyle ” Evet eksikleri kapatılacak ama istediğim ve aradığım itemlerı ve sımayları bulamıyorum pek tşk ederim yorumun ıcın

• Avrasya Sohbet Başlığı

xEKSELANS - - Avrasya

Selamun aleykum avrasyaa Maviler ne olmuş öyle ya savaşlarda adam başına 5 mavi düşüyor

• başarın daim olsun kanka

• Quote from Waffle: “Tebrikler,şu parçavakti ne zaman diline hakim olucak şarkı yaramadı iyice bozdu ayarları ” Parça vaktine güzel videolar yapıcam bakalım ne kadar konuscak artık Teşekkür ederim . Quote from Literaryy: “Tebrikler, başarılar... ” Teşekkür ederim sizede başarılar .

• Avrasya Sohbet Başlığı

xEKSELANS - - Avrasya

Quote from lIBeyZAD3: “mami nasıl dövdüysen bunları hala titriyolar hele bütün gün forumda kendine malzeme arayanlara ne demeli biri çıksada laf dalaşına girsem diye sürekli forum sayfasını güncelleyen forumda malzeme çıkmayınca güvenli bölgede millete laf yetiştirmeye çalışan bi kurt gördüm desem yalan olurnu ki oyun yeni karaktermi çıkardı kediye benziyo biraz ” yazık buna ya :))

• Avrasya Sohbet Başlığı

xEKSELANS - - Avrasya

Quote from escobarr: “Hayırlı geceler avrasya foruma bi sakinlik gelmiş niye acaba ” o zaman hayde horona cant time yutubırım ban yedı parça ondan sanırım

• Avrasya Sohbet Başlığı

xEKSELANS - - Avrasya

Quote from JnTime': “Mısırımı aldım sizi izliyorum Kolay gelsin Avrasya ” afiyet olsun cant time tşkler demek için acele etme gelince dersin yutubırım

• Quote from leqgsa: “Videoyu tebrik ediyorum güzel görüntüler ” Teşekkürler Quote from IIPinyin: “tebrık ederım başarıların daim olsun ” Teşekkür ederim kardeşim Quote from Class: “Merhaba Avrasya; İnceleme için kilitliyorum, bu süre zarfında da tarayıcınızı kapatıp biraz sakinleşmenizi rica ediyorum, oynadığımız oyunun oyun olduğunu unutmayalım, oyunu kapatınca her şey bitiyor. başlık açıldığında bilgilendirme yapılacaktır. iyi forumlar dileriz.. ” Bilgilendirme için teşekkürler modum

• HesapWakti Hayde Horona

xEKSELANS - - Diğer

Quote from escobarr: “beni kesecek cara sahip olana kadar ” Cok güvenme bu kadar kendini kulede denk getirim özellikle beceri savunma kemigin biterse sıkıntı

xEKSELANS - - Diğer

Quote from escobarr: “Şu hala zihinselden 41 k ruh yiyen pazar carları lütfen konudan uzak dursun taki beni kesecek çara sahip olacağın güne kadar hadi şimdi sağdan sağdan uzaklaş konumdan burası ağlama yeri değil ” Sen anlamıyorsun galıba bana 41 k atan kişi razodor kapısı önünde benm petim porkim simyam acık degılken yanı ben afk ıken attıgı video zaten gözukuyor ama kulede çarını kaldırıp 28 k kurt nefesi yemende ne bileyim Bu arada bana attıgın damageyı söylermısın bi çıldırayım yada dur ben…

• Bu arada tebrikler güzel hasarlar yay ilede güzel spaceler cıkmıs ortaya @IBeastLys Kanka senın zodyak yayı karakter tasımı eklesek ne yapsak acaba

• Quote from escobarr: “orada birde kurtçuk gördüm okla kesilen seni görünce kulede turlayan çok gitme üstüne ” O kurtçuk dediğin en son videosunda seni düz kesiyordu ama yinede sen bilirsin hani nerde bana 7 k diyorsun ve 8 k yiyorsun hatta bazı sahnelerde 13 k nefes Parça vakti sende olmasan çekilmez bu oyun kime gülecektik

xEKSELANS - - Diğer

Quote from leqgsa: “fakat atağı geliştirseniz ıceberk i geçersiniz ” Ya bak yine yanlış konuşmussun arkadaş 300 900 arası yelpaze ve çan ile space atıyor daha ne istiyon Vede herkeste 70 çan yelpaze savunması var yaw lütfen amaaa

• Avrasya Sohbet Başlığı

xEKSELANS - - Avrasya

O zaman hayde horona :((( Parça vakti