Search Results

Search results 1-20 of 251.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Brayn Anadolu Savaşları

D4rK-KRoM - - Diğer

Tebrikler Eser'im Eline Sağlık.Kalabalık Olmanın Avantajına Sığınarak Saklanan Saklanarak Savaşan Arkadaşların Savaş Esnasında Bire Bir Kaldığıklarında Düşmüş Oldukları Durumu Hepimiz Görmüş Olduk. Millete Pazarcı Diye Her Türlü Lafı Söyleyip Dalga Geçen Arkadaşlar Daha Kılıç ve Çiftel Savunmasını Dizmekten Acizler. Yıl Olmuş 2019 Kılıç ve Çift El Dizemeyip Damage Yiyenler Var. Videonun Özellikle En Keyif Aldığım Sahnesi 120 Level Olan Çok Konuşan Şamanın 17-18K Yeyip Ağacın Bir Dalı, Bir Parças…

• Veda Bilgilendirme Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

IDarKKRoM Karekterim İle Herhangi Bir Bağım Yoktur. Kimseden'de Alıp Vereceğim Yoktur.Herkese İyi Oyunlar Dilerim.

• Avrasya Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Avrasya

Selamlar Avrasya Keyifli Forumlar. 24.5 Suikast Yiyen Bir Lycan Gördüm Sanki! Evet Evet 24.5 Yemiş. Yıl Olmuş 2019 Hala Bıçak Savunması Dizemeyenler Var. Sancaktan O Kadar Yolu Damage Yemek İçin Tepmiş.Ee Bizede Hayırlı Olsun Demek Düşer. Artık Atarlı Giderli,İddialı Konuşmayı Bırakırsın. Keyifli Forumlar. Sanada Hayırlı Olsun Kurt 24.5 Çok Yakışmış. 24.5 Kere Maşallah.

• Tebrikler Kardeşim Resmen 20 Dakikalık Resital Sunmuşsun. Oyunculuğuna Ve Çara Hakimiyetine Diyecek Birşey Yok Kusursuz.Karşı Bayrağı Resmen Oyunculuğun İle Bezdirmişsin. Rakip Bayrağın Bir Çoğunu Üstüne Almışsın Ama Sanki Biraz Daha Savunman Yükseltilebilr Gibi.Savunmani Birkaç Tık Daha Yükseltirsen Beceri Savunmanı Biraz Daha Yükseltirsen Çok Daha Rahatlarsın.(Kombinini Bilmiyorum) Ayrıca Senin Gibi Sürekli Düz Giren Düz Space Çalışan Birine de Kesinlikle Bir Kyanit Lazım. Kyanit Bıçak İle Duz…

• Avrasya Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Avrasya

Yine Mi Hüsran,Yine Mi Hezimet,Yine mi Gurbet Hüsmen Ağam. Dayağı Yiyince Köyüne Işınlananlara Selam Olsun.Avrasya Savaşları İlk Günden Sonra Bitmiştir. Keyifli Forumlar..

• Brayn & Bars Anadolu Savaşları

D4rK-KRoM - - Diğer

Eser Tebrik Ederim Kardeşim Video 19 Dakika Olmasına Rağmen Gerçekten Sıkıcı Değildi. Sıkılmadan Keyifle İzledim. Video'nun Tek Kötü Yani Dediğim Gibi Burak Kardeşimin Bars Karekterinin Olduğu Sahneler Biraz Sıkıntılıydı Onun Harici Herşeyi İle On Numara Bir Video Olmuş. Ayrıca Dakika 10'da da Mitsel Simyaları İle Efsanevi Simyalar Karşısında Zor Duruma Düşen Bir Zihinsel Gördüm Sanki. Hep Diyorum Mitsel Simyalar Ona Yaramadı 11-12 K Yemiş Atağa Geçecem Derken Savunmadan Acı Bir Çığlık Sesi Geli…

• Avrasya Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Avrasya

Quote from DanzanGF: “Sen gibi server server gezmiyorum.ben . Benim.yerim.yurdum belli ağzından düşürmediğin kişilerde dikkat et güme gitmesin sen gibi sana son postumdur iyi forumlar. ” Bencede Gereksiz Yere Gereksiz Kişilerle Tartışmalara Girmeyin Ban Yemeyin. Oyun Eşin İle Birlikteliğiniz Daim Olsun. Her İkinizi'de Keyifli Forumlar Dilerim.

• Avrasya Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Avrasya

Selamlar Avrasya. Bazı Şeyleri ve Bazı Kişileri Ciddiye Almayın. Şu Kendini En Gören Lycan' ile Beni Muhattap Etme @DanzanGF Volkan Sonra Laf Dokundurduğum Zaman Ağlıyor. Yeni Bir Okçu Karekter Dizecem Farmlık.Geyik Boynuzu Yay Arıyorum İşimi Görür Şimdilik. Artık Farm'a Başlıyorm. Boş Durmaktansa Farm Yapmak İyidir.

• O Muhteşem Atmosferi İle,Huzur Veren Mimarisi ve Tarihi İle Şanlıurfa İlk Tercihim. Aynı Sorudan Devam.

• Harun Kanka Sen İstersen Tr'nin En İyi Karabüyüsü Ol,İstersen Alayına Meydan Oku 50 Kişi 100 Kişiye Karşı Savaş Sarı Bayrak Olup Onların Yanında Savaşmadıkça O Birkaç Kişiden Hep Olumsuz Yorum Alacaksın. O Yukarıda Bahsettiğin Arkadaşa Gelince Daha Birkaç Yıl Önce Aynısını Banada Yapıyordu Öve Öve Bitiremiyordu Şimdi Bir Anda Düşman Oldu. O'nun Huyu O! O Bunu Hep Yapıyor Aldırma! Kes Geç Eğlencene Bak... Keyifli Forumlar.

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

Quote from DanzanGF: “Benle alakası yok bana Trip atıyorlar Allah'ım ” Sanırım Beklenen İhtar Gelmiş Gibi.)))) İhtar mı Diyeyim Ultimatom'mu Bilemedim.

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

Yok Senle Bir Alakası Yok.O Kendini Biliyor Diyelim.

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

Quote from DanzanGF: “Quote from D4rK-KRoM: “Selamlar Anadolu.Keyifli Sabahlar. Ne Yapsam Bende mi Oyunu Bırakıp Silah Fişimi Satsam? Safir Küpemde Vardı.Safir Küpe'yi de Satardım Ama Çok Sevdiğim Hattını Kiramadığım Birine Sattım. ” kim o gecenki olaydaki mi ? ” Yok Bu Başkası Volkan. Birazdan Gelip Sana İhtar Çeker.

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

Selamlar Anadolu.Keyifli Sabahlar. Ne Yapsam Bende mi Oyunu Bırakıp Silah Fişimi Satsam? Safir Küpemde Vardı.Safir Küpe'yi de Satardım Ama Çok Sevdiğim Hattını Kiramadığım Birine Sattım.

• Tebrik Ederim Harun'um Çok Güzel Video Olmuş. Top'u Yiyen Bizans Surları Gibi Yıkılmaya Başlamış. Kendini Yere Salıvermiş Bence Gayet Eğlenceli Ve Güzel Videoydu Özellikle Elinde Kyanit Silah Olmamasına Rağmen Düz 10k Dan Aşşağı Hasarın Hemen Hemen Yok Nerdeyse. Ayrıca Şu Olumsuz Yorum Yapan Arkadaşları Niye Ciddiye Alıp Cevap Veriyorsun Harun! Küçüklükten Beri Kahramanları Olan Abilerini Bu Kadar Yer Verip Zor Duruma Sokman Onlar Açısından Üzücü Olmuş,Ondan Böyle Hırs Yapıp Kızmışlar.Ciddiye Bi…

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

Quote from Adramis: “Quote from HesapVakt!: “Hoşbuldum modum nasılsınız görmeyeli sizde pek yoksunuz İyisiniz inşallah. ” teşekkür ederim iyiyim sizlerde iyisinizdir umarım. Ben hep buradayım ama gizli modda takılmak zorunda kaldım bazı sebeplerden dolayı. ” Gizli Gizli Bizi mi Takip Ediyorsunuz @Adramis Modum Hiç Yakıştıramadım Modum Açık Açık Takip Edin.En Azından Ban Yerken Göz Göre Göre Ban Yiyelim

• lLazaR Anadolu lBlazingSTAR içerir

D4rK-KRoM - - Diğer

Tebrik Ederim Kardeşim Eline Sağlık.Full Kusursuz Mitsel Simyalı Çar Mat Mitsel Simyalı Lycan'dan 12K Yemiş. Simyaları Sağlam Bir Lycan Olsa Demekki 4.5 5 K Space İle Birlikte 20 K Nefesi Gömecekmiş. Artık Bu Arkadaş Dayak Arsızı Oldu Önüne Gelen Dayağını Atıp Gönderiyor.  Korkudan Sura Savunmalı Safir Taktığını Belli Etmemek İçin Safiri Gösteremiyor. Sanki Biz Bilmiyoruz.(Sura Sav,Savaşcı Atak,Lycan Atak)Bilmiyoruz Bilmiyoruz Merak Etme.Sadece Tahmin Yürütüyoruz Biz Burada. Bildiğimizden Değil…

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

Quote from llDaRpEder: “Quote from D4rK-KRoM: “İyi Valla Kardeşim Ya En Güzelini Yapmışsın Valla.Kafayı Sıfırlayıp Gelmişsin. Keşke Bizde Öyle Birşey Yapsak Ama Kaçıp Uzaklaşmaya Fırsat Olmuyor Pek İşlerden. Hamd Olsun Şahin'im Napalım Bizde Hiçbirşey Yapmıyoruz Tek Yaptığımız Afk Takılıp Boş Boş Beklemek. Simyalar Geldi Oyun Gibi Bizde Durakladık.Hayırlsı Bakalım Yaza Birşeyler Yaparız Artık İnşallah ALLAH Nasip Ederse. ” Valla şart tatlı kafa dinlemek dağıtmak iyi geliyor sen istersen en iyisi…

• Yanımdan Ayırmadığım Bilgisayarım Diyebilirim. Annenizin Yaptığı Ve En Çok Beğendiğiniz Yemek Nedir?

• Anadolu Sohbet Başlığı

D4rK-KRoM - - Anadolu

İyi Valla Kardeşim Ya En Güzelini Yapmışsın Valla.Kafayı Sıfırlayıp Gelmişsin. Keşke Bizde Öyle Birşey Yapsak Ama Kaçıp Uzaklaşmaya Fırsat Olmuyor Pek İşlerden. Hamd Olsun Şahin'im Napalım Bizde Hiçbirşey Yapmıyoruz Tek Yaptığımız Afk Takılıp Boş Boş Beklemek. Simyalar Geldi Oyun Gibi Bizde Durakladık.Hayırlsı Bakalım Yaza Birşeyler Yaparız Artık İnşallah ALLAH Nasip Ederse.