Search Results

Search results 1-20 of 416.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MARDIN Güç 30

**SeKo21* - - Diğer

Kenarda afk duran çara vurduğu damageyi çözmeciye vurduğu damageyi videosuna koyan vasıfsız çakma bir zihinselsin markaymış ahahah aklını alırım aklını 60k lık çar Bu gidişle bu svde kalıcı gibiyiz

• Sancak Resim Arşivi

**SeKo21* - - Sancak

Birisi düz kesim mi dedi ILyra görünce U dönüşü yapıp arkasını dönüp kaçanlara gelsin. Space keserim demekle olmuyor icraat lazım Sabuncu_5_k.png

• Tebrik ederim mustafa umarım emeğinin karşılığını alırsın kardeşim savaş videolarını sabırsızlıkla bekliyorum

• CiLeek Sancak Bölüm 4

**SeKo21* - - Diğer

Tebrik ederim muhteşem damageler gerek space gerek skil olsun kaliteni ortaya koymuşsun yine vurduğunun 2katını yiyen bir vasıfsız gördüm sanki Eline sağlık

• Son 1 Yılın en iyi Zihinseli

**SeKo21* - - Diğer

Selamın aleyküm. Ne tarafa gülüyoruz toplu savaş itemleri ile 60k yiyen arkadaş heralde kankilerin gibi seyyar atacklara geçsek 100k yerdin Benim görüşümce en sağlam zihinsel ILyra' dır TARTIŞILMAZ. Hem atack hem savunma açısından

• Sancak Sohbet Başlığı

**SeKo21* - - Diğer

Selamın aleyküm dostlar herkese hayırlı günler.

• Yine mi slaughter Efsane video olmuş kanka eline emeğine sağlık bak sürekli zihinselde takılınca playerliğin nasıl ortaya çıkıyor damageler fena olmuş video süper merak etme fazla bekletmicez

• Sancak Sohbet Başlığı

**SeKo21* - - Diğer

Yapana yapıyolar hayırdır senin sıkıntın ne

• Sancak Sohbet Başlığı

**SeKo21* - - Diğer

Selamın aleyküm hayırlı akşamlar akıyor maşallah bu akşam

• ShangLee-lLegrand Ortaya Karışık

**SeKo21* - - Diğer

Tebrik ederim kardeşim düz damageler olsun space kesimler olsun fena video çıkarmışsın zaten playerliğine diyecek yok bıçakçı elinde dile gelmiş maşallah Baya rencide etmişsin rakiplerini İçeri kaçan bir okçu gördüm sanki

• POKER' den Hastasına Damageler

**SeKo21* - - Diğer

Ben ağlamıyorum gerçekleri yazıyorum eğer savaşlarda 50 parça item değiştiğini inkar ediyorsan ben senin buraya 5dakkada yediğin 10farklı damagenin videosunu atarım ki atıcamda bekçide 19k düz dar boğaza kaçıp 6k nefes yiyen çar. Ben sana şuna bunu vuramazsın yapamazsın demedim dikkat edersen olanı söyledim. Neyse iyi forumlar konuyu dağıtmaya gerek yok benim videomda görücez yediğinin mi 2katını vurmuşsun vurduğunun mu 2katını yemişsin.

• POKER' den Hastasına Damageler

**SeKo21* - - Diğer

Müzik ve düzenlemeler berbat. Ayrıca Savaşlarda 50parça item değişen (KOSTÜM DAHİL) 1kişiyi kesmek için 10yaşam basan miletten 25k düz yiyip 23k kritik atınca kralın gelsin diyen bir okçu ne kadar dikkat çekebilir ki Köşede afk bekleyen veya hazırlık yapan çarlara damage almalar felan tam sizin tarzınız 1günde aldığım görüntüler demişsin 5gündür oyuna girmiyorum nasıl aldın o görüntüyü anlamış değilim Sen 1skil atıp 5 item değişmeye devam et iyi forumlar

• Tebrik ederim Lord ekibine ve Nice'ye yakışan bir damage olmuş rekor kırılırsa yine Nice tarafından kırılacaktır bence

• ShangLee Sancak Savaşları

**SeKo21* - - Diğer

Quote from lULASILMAZ: “Ne zamandır bekliyordum forum hesabının aktivasyonunu Helal olsun kardeşim Pazarın kralını görmüş oldu sancak ” Teşekkürler kardeşim

• Nice Sancak

**SeKo21* - - Diğer

Muhteşem video abi damageler fena eline sağlık devamını bekliyorum Müzik ayrı bir renk katmış

• Vay vay vay 42'lere gel Kralım diyen paspas olmuş be abi müzikler damageler süper space kesimler harika yeni skilden 21k yiyen mi dersin spaceye giden mi dersin takarsan full yarı video alcam diye safir küpeye kadar ruler yapıştırır damageleri affetmez 12k space muazzam bir video olmuş serinin en iyisi bu bence Nasıl ezdiysen ağlamaya gelmiş bak biriler Bir 36k bir 8k yiyen savaşda 90 parça item değişen (Kostüm Dahil)

• Quote from Saudade: “Tebrik ederim , güzel görüntüler ortaya çıkarmışınız ... ” Quote from llSaw: “Bende diyorum bu çocuk neden böyle simyasız gibisinden konu başlığı ile video atmış. Demek ki korkusu bu videoda gizliymiş Skilleri çak geç kardeşim. Bu çocuğun kemikli-markalı-hilalli ve 5/5 itemleriyle yapamadığını kemiksiz-hilalsiz-markasız 5/5 itemsiz yapıyorsun helal olsun.. Tebrik ederim güzel ezimler ”

• Quote from Saudade: “Tebrik ederim , güzel görüntüler ortaya çıkarmışınız ... ” Teşekkür ederim bro Quote from llSaw: “Bende diyorum bu çocuk neden böyle simyasız gibisinden konu başlığı ile video atmış. Demek ki korkusu bu videoda gizliymiş Skilleri çak geç kardeşim. Bu çocuğun kemikli-markalı-hilalli ve 5/5 itemleriyle yapamadığını kemiksiz-hilalsiz-markasız 5/5 itemsiz yapıyorsun helal olsun.. Tebrik ederim güzel ezimler ” Teşekkür ederim beğenmene sevindim mert Atasözüdür; İt ürür kervan yür…

• IZDIRAP Tadımlık

**SeKo21* - - Diğer

Tebrik ederim düz damageler fena

• lLoRiN'den Ufak Görüntüler

**SeKo21* - - Diğer

Tebrik ederim abi keyifli kaliteli bir video hazırlamışsın fena yaşamlamışlar karşında ama dayanamamışlar