Search Results

Search results 1-20 of 294.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Avrasya

İyi günler Avrasya. Nuri başkan neden bizim konular ağlama duvarı oluyor? Akşam ts de söle yeni konu açılacağı zaman başlık belirtmeyin özel, ağlama duvarı1-2-3 die seriye bağlayın kafi

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Avrasya

Günaydın hayırlı günler hayırlı cumalar gençler ve genç kalmaya direnenler

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Avrasya

İyi akşamlar başkan naber Quote from -Zangetsu-: “Quote from ShiniGami!: “Herkese iyi forumlar. Animeci arkadaslarin sayilari artinca sevindim ” Anime İyidir ”

• Kawaki Mavi Kesimleri asdasd :))

BaLRoG - - Arşiv

Quote from llDopeALEN: “ - @nejihuyuga Virtus ve ekibine laf atmışsın o kişide ben oldugum için yani 3 çarın sahibide benim buna açıklık getirelim. ARENA konusuna gelirsek KARABÜYÜM Her daim seni arena için hazır ve nazır bekliyor ne zaman istersen atabiliriz. Ha yok ben karabüyünle arena atamam diyorsan boş polemik yapmayalım. Kule işide öyle 3 kişiyi 20 25 kişi kesmekle olmuyor @zarakii neyse fazla uzatmanın alemi yok efendi gibi savaş olduğu zaman savaşsanız kafi böyle laf ebeliklerine gerek …

• Kawaki Keskin sirke küpüne zarar...

BaLRoG - - Arşiv

Tebrikler abi korunmasız bir tank yaratmışsın Ben yokken bineğe binen olmaz bizde göz yaşı dökmeyin boşa

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Avrasya

İyi sabahlar sarı dostlar ve geride kalanlar

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Avrasya

İyi geceler avrasyanın sarıları ve dierleri

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Diğer

Günaydın millet soğuk izmirden selam olsun

BaLRoG - - Arşiv

Quote from zarakii: “Quote from F1R4TT: “Cüneyt stabil bir durum mevcut, geçen de yardım istediler başka svlerden gelenler 1 hafta dayandı kaçtı bunlar da geldiklerine pişman olacaklar kaçmak için savaşa çıkamayıp bilet bekleyecekler tabi gelirseeee ” Ferhat onlar baya iyi be en azından kule çıkıyorlardı ” Ne diyorsun yani bunlarda cesaret mi yok

BaLRoG - - Arşiv

O değilde abi bunlara bu kadar yüklenme sonra dier sw dekilere haber uçuyor sonra onlarda payına düşeni alıp geri dönüyor aynı vaka yaşancak gibi

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Diğer

Aleyküm selam hayırlı cumalar. Fırat geçit bileti geldiğinde belki destek isterler kanka

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Diğer

Quote from zarakii: “as işteyim ya çalışıyom @BaLRoG ” Bende kanki ne olcak bu sw nin hali

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Diğer

Selam zarraki burdamısın kanki

• Bizden de bir tadımlık video gelsin

BaLRoG - - Arşiv

Tebrik et geç ne göz yaşı bu sizdeki Sizlerin konularına yorum atmıyoruz kirletmeyin konumuzu kendi konularınızda bir birinizi şişirmeye devam edin

• Bizden de bir tadımlık video gelsin

BaLRoG - - Arşiv

Tebrikler Abi bol yaşamları var harcat acık

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Diğer

Selam gençler ve dierleri Dün gece ne dövdük be bi köy de bi kulede

• eleştirilere bakıyoru da bi söz var elin çarının vurdukları değil kendi vurduklarınla övün AmeD adam 4.5 vurmuş kesmiş 4.5 ölüyorsa o zaman hp siz çarmış deriz bizde bunla mı alay edek tebrikler kardeş

• Karamurat Avrasya Darbe part 3

BaLRoG - - Arşiv

Tebrik ederim. Envanteri görenlere sözüm dier videolarda envanterler gözden mi kaçıyor ne

• Avrasya Sohbet Başlığı

BaLRoG - - Diğer

Quote from IIKARABEY: “yiğidi öldür hakkını yeme diye bi laf var siz geldiğiniz dönemde salman oldugu sürece ne ben nede loncamızdan kimse savaşa çıkmadı ama hakkınızı yiyemem videoları izledim uhra pars dragonking felan köylerinde hepsini oyundan çıkarttılar misilleme olsun diye zarakimidir nedir o müptezel bir video attı oda 90 level healcileri felan kesiyodu yada karabüyülerin peşine çözmeci takıyolardı hangisinin koruması giderse ondan video alabilmek için ona odaklanıyodu o yüzden boş tripl…

• ® VEBA Avrasya Chunjo part 1 ®

BaLRoG - - Arşiv

Tebrikler Veba herkes kendini hint kumaşı sanar ama bi 105 zihinsel çıkar hp li kemeri tecrube yüzüğü basılı rezil eder