Search Results

Search results 1-20 of 94.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Asena Resim Arşivi

puslu - - Asena

bLue Bu server o kadar sessiz ki yG81ZN.png

• MaystiqU Yeni Dönem Savaşları

puslu - - Dandanakan

Tebrik ederim cimcime, istikrarlı ve kaliteli mücadeleye devam seviliyorsunuz.

• Yeni Sunucu Duyurusu

puslu - - Genel Tartışma

Daha güzeli de kimse çakmanızı açamaz Güzel güzel ben sevdim Asena serverını Klas bir server oldu şahsım adına teşekkür ederim.

• Lonca Simgeleri Gözükmüyor.

puslu - - Teknik Sorunlar

Avrasya serverından Asena serverına geçtim lonca simge sorunum ortadan kalktı. Demek ki kullandığımız sistem ile alakalı bir durum değil tamamen oyunun sistemi ile alakalı bir problem. YQYLr6.png

• Asena Resim Arşivi

puslu - - Asena

Karşılamaya gelmiş bi'tanesi 168rYj.png

• Asena sunucusunun ıssızlığı

puslu - - Asena

Çok teşekkür ederim ablacım harikasınız siz +76 lv bir char ayarlayın hiç değilse ziyaret charı, benim kalbim de sizlerle iyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizleri

puslu - - Asena

Çakmalar yok hileciler yok botlar yok bence güzel

puslu - - Asena

inş epey gelen olur ben 9 hesap ile geldim

puslu - - Asena

Ufak ufak ıssızlığı bitiyordur belki belli mi olur

• Avrasya Resim Arşivi

puslu - - Avrasya

Elveda - Ergenekon - Germiyan - Avrasya k9V24A.png

• Yeni Sunucu Duyurusu

puslu - - Genel Tartışma

İşte zaten en büyük sorunumuz bu değil mi bir problem yaşadığımız da karşımızda muhattab bulamamak. Webzen bir yenilik yapıyor sürpriz hadi oyunda öğrenin 11 yıldır değişmeyen tek şey bu şansımıza ne çıkarsa durumu İce ;Bu arada @puslu daha dövmeye var ya smile.png Bak hala hala

• Yeni Sunucu Duyurusu

puslu - - Genel Tartışma

Quote from /NaRTeR/: “Quote from puslu: “:) anladığım kadarı ile geçen yan charlar ile seçim yapmak mümkün olmayacak o server da bulunan hesap direk geçiş yapacak hangi çarın geçeceğine sistem mi karar verecek? ” Hocam ilk bileti aldınız bakımda çarınız geçti ve kilit açıldı daha sonra o hesaba ait olan karakterlerden hangısıne bilet alırsanız onlar da geçer bilet almadığınız karakter geçmez mevzu bu umarım anlaşıl ” Eksper arkadaşım peki emin miyiz seçim hakkımız olduğundan? siz geçirdiyseniz t…

• Yeni Sunucu Duyurusu

puslu - - Genel Tartışma

Quote from /NaRTeR/: “Quote from puslu: “Asena sunucusu hakkında açıklamayı yetersiz buluyorum, yetkili ağızdan öğrenmek istediğim şu an avrasya oyuncusuyum hesabımda 15 karakter mevcut ana karakteri geçirdim diyelim diğer 14 char geçecek mi? Hayır max 5 karakter diyorsanız sistem seçimi nasıl yapıcak yan charlarım +70 önemle bilgi rica ediyorum. @DeRiNDaRBe ” Hocam ilk +76 yı geçirdiğinizde kilit açılır ve level farkına bakmaksızın aynı hesaba kayıtlı 4 adet karakteri daha geçirebilirsiniz hang…

• Yeni Sunucu Duyurusu

puslu - - Genel Tartışma

Asena sunucusu hakkında açıklamayı yetersiz buluyorum, yetkili ağızdan öğrenmek istediğim şu an avrasya oyuncusuyum hesabımda 15 karakter mevcut ana karakteri geçirdim diyelim diğer 14 char geçecek mi? Hayır max 5 karakter diyorsanız sistem seçimi nasıl yapıcak yan charlarım +70 önemle bilgi rica ediyorum. @DeRiNDaRBe

• Server birleşmesinden sonra Windows 8.1 de lonca logoları görünür oldu windows 10 olan pc de görünmüyor,10 olan da oyunu tekrar indirdim değişen bişey yok. Bu konuda ivedikle yardımlarınızı bekliyoruz.

• Bitki Tohumları

puslu - - Diğer

Bu bir etkinlik yani sandık depolanamıyor atılamıyor satılamıyor diğer sandıklar? Görev yapmazsınız tamam diğer sandıkları başka char da açarsınız tamam fakat etkinlik söz konusu ise bu tamamen yanlış! Ya depolanmalı veya satılmalı olmadıysa gelen exp i yüzük engellemeli mantık böyle söylüyor.

• Bitki Tohumları

puslu - - Diğer

12 Lv etkinlik charım ile zambak çiçeğinden oluşan sandığı açtım sırlar yüzüğü olmasına rağmen charım lv aldı! Sanırım büyük bir sorun benim charım düşük lv olabilir fakat yüksel lv charlar için de aynı sorun geçerli. Böyle bir risk varsa sırlar yüzüğü almamızın anlamı ne? oX5PP9.png

Bugün windows 8.1 de görünür oldu windows 10 olan pc de yine görünmüyor,10 olan da oyunu tekrar indirdim değişen bişey yok. Dün tamamen görünmüyordu [Avrasya]

Kesin olan tek şey bizlerden kaynaklı değil.

Sizden diyorlar ama serverın yarısında var yarısında yok,server birleştiğin de vardı ilk bakım da kayboldu maalesef. Bizden kaynaklı olsaydı zaten hiç olmazdı. (avrasya)