Search Results

Search results 1-20 of 683.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Anksiyete: “koruma kapalı 700 küre 200 yada 0 ruh sondada hoş bir kapanış olmuş Tebrik ediyorum efenim onların üslubuna düşmeyin ama size yakışmaz ” Teşekkür ederim harekete cevap bizimkisi Quote from -Seyri37-: “Eline sağlık ” Eyvallah yeğen

• Sancak JavierS - Shinsoo ziyareti

XOXO - - Sancak

Quote from Luiken: “Bir daha ki video başlığınız shinsoo ya bodoslama çarptım challange olsun. Tekrar tebrik ederim sizi. ” Teşekkür ederim artık tiktok çekeriz

• Quote from KALIBRE: “Tebrik ederim kanka hasar kemiği takıp 2 k küre atan suracıklarda vardı serverde ” Eyvallah kardeşim

• Quote from KALIBRE: “Tebrik ederim kardeşim çar değiştirtmeye klavye kırdırmaya devam ” Teşekkür ederim aynı konuları öne çekmek için 2'şer 3'er defa tebrik etmeye devam etsinler

• Sancak JavierS - Yargı dağıtıyoruz

XOXO - - Sancak

Quote from alismalis: “Eğlenceli olmuş elinize sağlık. tebrikler ” Teşekkür ederim

• Desteksiz Meley çarı ile space şenliği

XOXO - - Sancak

Quote from alismalis: “Komik olmuş tebrik ederim çok üstlerine gidiyorsunuz karşı tarafın ruh sağlığı yerinde görünmüyor saten ” Teşekkür ederim

• Sancak JavierS Dayanıklılık 3

XOXO - - Sancak

Quote from alismalis: “Güzel görüntüler tebriker, isimler kapalı olsada kimin kim olduğu belli bence ” Teşekkür ederim bilen bilir kim olduklarını mühim değil

• Sa foruma atmaya gerek duymamıştım atayım bari youtu.be/lZItdxHfsNs

• Quote from Luiken: “@MrGray Çar piyasası bu video dan sonra alt üst. Mat simyalı çarların havası bir başka diyim. Tekrar tebrik ederim sizi @Sauron7. ” Quote from MrGray: “800 won güzel düdüklemiş kankasını bunlarda sanırım arkadaşlık da böyle ilerliyor, kim kime hesabı Tebrik ederim kardeşim benim onlar rakam hesabı yapadursun noktayı koymuşsun ” Kusursuz Antika falan varsa 800 eder öyle demeyin

• Quote from HeLBesT: “teprikler yine efsane olmuş ellerine sağlik ” Teşekkürler ben efsane değilim onlar çapsız

• Quote from HeLBesT: “serhat yine dağitmişsin izlerken çok eylendim valahi o nasil kaçiş ya ” Mesele de bu zaten bu kadar atarlıysan neden kaçıyorsun değil mi İnsanları kendilerince rencide etme peşindeler ama biz ne kendimizi ne sevdiklerimizi ezdiririz aranmadığı sürece kimseyi de ezmeyiz! Yorum için teşekkürler

• youtu.be/XQDRlOvFVeY

• youtu.be/l0VK260mIos Yeri ayrıdır

XOXO - - Sancak

Quote from Hestia: “Oyunun hakkini verenlerdensiniz. Tebrikler! ” Teşekkür ederim beğenmenize sevindim

• Sancak Sohbet Başlığı

XOXO - - Sancak

Tartışmaya yönelik bir post atayım Hayırlı geceler iyi oyunlar

• Tekrar part 1

XOXO - - Sancak

Tebrik ederim kardeşim bir de bize klavye delikanlısı diyorlar ahahahahah atıp tutan bizmişiz gibi ama delikanlı olduğumuz doğrudur sinirden klavye kırdırmaya devam

• JavierS her zaman ki gibi

XOXO - - Sancak

Quote from HeLBesT: “kara büyüylen yapma bari bazilari üzülür kesilince isim degişenler sonra çarda başkasi varmiş gibi görünenler süper olmuş eline sağlik ” Teşekkür ederim

• Desteksiz Meley çarı ile space şenliği

XOXO - - Sancak

Quote from MrGray: “Tebrik ederim kardeşim, ağızlara pelesenk olan ok sav zannettikleri kemer bilezik savunmalarının bile yetmediği nokta budur Farmlık hesaplar onlara fazla bile ” Eyvallah kardeşim Quote from Hestia: “Tebrik ederim. İyi savaş ” Teşekkür ederim

XOXO - - Sancak

Quote from Sauron7: “oynuyosun bu oyunu eline sağlık ” eyvallah kardeşim

• Quote from MrGray: “adama nasıl bi korku saldıysa artık mavi oluvermiş ya soyledim cok defa fazla vurma diye sana, teşekkür ederim kardeşim benim güzel yorumun için ” Hazır olunca daha iyi görüntüler alıver kızarım sonra bak Ufo gören masum köylü gibi şaşırmaları beni benden alıyor