Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Herkese iyi günler iyi forumlar dilerim. Candar'da almış olduğum son görüntüleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Videomuz kısa ve kişiye özel bir video oldu.Hakkımda atıp tutup kendini çar sanan arkadaşı el birliği ile meşhur etmeye karar verdik. Her şey bir video ile başladı... Radar.Nam-ı diğer Candar'daki adıyla Ankaraefesi. Dandanakan'da vurmuş olduğu 5 K ile IDarKKRoM'u radarına aldığını sanıp meşhur olmak isteyen arkadaşın Dandakan'daki gerçek halleri..Gerçekte olanlar. IDarKKRoM. Dandanakan…

• Tebrik ederim Numan eline sağlık tek başına loncayı dağıtmışsın resmen güzel görüntülendi. Senin videoları izleyince binek olayını kimin başlattığını bilemem de kimin devam ettirdiğini çok iyi anladık.Her sıkıştıklsrında bineğe baş vuruyorlar galiba,bineğe binip sağa sola kaçıyorlar anlaşılan. Yakın bir zamanda bizde Germiyan'da yerimizi alacağız en kısa zamanda.Biraz dengeleri eşitleyelim. Keyifli savaşlar dilerim.

• PROBYTE eretna 1

DARKKROM - - Diğer

Tebrik ederim kardeşim eline sağlık başarılar dilerim

• Tebrik ederim kardeşim harika damageler.Günhan'da takip ettiğim ve en beğendiğim Karektersiniz bir kez daha yanılmadığımı anladım yine harika damageler ortaya çıkmış. Bu videoyu izleyince insanın bıçakcı oynayasım geliyor ama bir türlü beceremiyorum. Bıçakcı nasıl olmalı denince aklıma ilk gelen atak yönü iyi olmalı derdim bunu da siz başarmışsınız.Örnek gösterebileceğim bir çarsınız. Tebrik ederim başarılar dilerim.Devamı gelsin dostum.

• Tebrik ederim kaliteli bir Karekteriniz var çarınızı da oldukça seri kullanıyorsunuz. Rakamları gayet iyiydi. Elinize sağlık başarılar dilerim.

• IDarKKRoM-Güç

DARKKROM - - Diğer

Teşekkür ederim kardeşim sağol.

• KanRevan Online

DARKKROM - - Diğer

Tebrik ederim basarılar dilerim.

• Hanred Part-1

DARKKROM - - Diğer

Tebrikler başarın daim olsun.

• Geçmiş olsun dostum.Bende bir aşşa yukarı 15 bn ep yükledim 9 bin epe bir tane 365 lik zırh çıktı geri kalanını başlık çıkartmaya çalıştım ama şans mı talih midir 2 tane 365 lik başlık çıktı ikiside bonussuz geldi. Sanırım ben Biraz daha şanslıymışım neyse ki önemli olanı zırh kostümünü çıkarabildim. Tekrardan geçmiş olsun kardeşim.

• Garou Part 3

DARKKROM - - Diğer

Aynen neden az vurduğu şimdi anlaşıldı simyaları mat ise vurulan değerler normal. Başarılar dilerim dostum.

• Garou Part 3

DARKKROM - - Diğer

Tebrik ederim kardeşim eline sağlık. Yalnız dikkat ettiğim nokta simyaların mı düşük rakiplerin mi full pençe savunmalı rakamları bir hayli düşük buldum 95 level çara bile 5-10 K vurmuşsun yüksek rakam diyebileceğim bir rakam göremedim. Başarılar dilerim.

• IDarKKRoM-Güç

DARKKROM - - Diğer

Quote from /azaraks/: “Tebrik ederim basarin daim olsun. ” Çok teşekkür ederim kardeşim sağolasın. Quote from Olimpuss: “Video için tebrikler her zamanki gibi kalite kokuyor Yalnız disturbede atılan damagede adamın peti porkı-khanı yada simyasının açık olduğunu düşünmüyorum baya izledim orayı ama sanki elindede zehir var tam çözemedim ” Teşekkürler dostum beğenmenize sevindim. Mesele kesip kesmemekte yada atıp yemekte değil. Videonun son sahnelerinde bakarsan üstüme kaç kişinin daldığıni görmüşs…

• Tebrikler kardeşim keyifli video olmuş gerçekten zevkle izledim.)))) Anlaşılan eline geçen ne varsa artı basmışsın.)))) Başarılar dilerim.

• Tebrik ederim Mehmet ustam yine güzel video izlettin bizlere eline sağlık. Bu çarın düz Space vuruşlarına bayılıyorum yine konuşturmuşsun Çarını. Eline sağlık tkrrdan Başarılar dilerim.

• Tebrik ederim kardeşim videoyu keyifle izledim güzel kesimler mevcut. Kahramanlık madalyasını bahane eden arkadaşa da gerçekten gülüyorum sadece sanki kendileri madalyasız savaşıyorlar. 1 günlük kahramanlık madalyası için pazardan hala balık yapbozu çekip çıkartmaya uğraşanlar var. Bunlardan birisi sende olabilirsin yada en yakın arkadaşın da olablir.Oyunun içinde olan ve oyuncuların yararlanması için çıkarılmış bir nesne diyelim.Napsın kullanmasın mı? Bir zamanlar lolipop geldiği zaman açığını …

• Truva Sohbet Başlığı

DARKKROM - - Diğer

H.bulduk kardeşim Teşekkürler..

• lMyke İle Kule Önü Kıyımları

DARKKROM - - Diğer

Tebrik ederim dostum eline sağlık keyifli video olmuş. Başarılar dilerim.

• IDarKKRoM-Güç

DARKKROM - - Diğer

Quote from Clay: “Tebrikler güzel rakamlar kabusa özellikle yazık olmuş radara yakalanmislar:) fena kesmissin cezaları tek bir kusurun var onuda söylerim sonra ” Teşekkür ettim volkanım saolasın.Beğenmene sevindim. Quote from harrison: “cıks beğenmedim hiç bi damageyi ayrıca benim sana attığım 300 k dan sonra hala video atabiliyorsun ne diyim sana şaka şaka tebrikler kardeşim ama çok fena damageler gördüm ama sen duuuurrr bak görürsün hele bi karşıma çık ben sana ne damageler atacağım bekle sen …

• Tebrik ederim dostum keyifli bir bıçakcı videosu izledim eline sağlık. Germiyan'da beğendiğim ve gözüme batan bıçakcısın. Yalnız çarın eksikleri gözlerden kaçmıyor bir çok eksiğin var onları da tamamlarsan ortaya çok daha iyi bir karekter çıkacağından eminim.Bazı itemlerinin gelişip iyileştirilmesi lazım örneğin kemer,kask,zırh,bileklık gibi. Bunları dikkate alırsan senin açından çok daha iyi olacaktır eminim. Başarılar dilerim.

• Aynen net olarak kıvılcım vuruşu çift olarak vurmuş rolex arkadaşın bahanesi gibi oyun lagından dolayı felan değil.