Search Results

Search results 1-20 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

O zman peçete kolonya yı yanında tut ayılmam gereke bilir

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

Quote from llKriyoss: “Sen gel de bir hele ne çıkacaksın görelim çırpındırayım sonra seni ” bügünde kadar kaç kişi çırpındırdın bunu bana En son diyen arkadaş oyunu bırakmıştı hiç beklemedin anda ansızın çıkarım karşına son sen şok şok şok

• lRIN Dodurga Başlangıç

leqgsa - - Diğer

Enişte bey bacanak @DarK-KRoM ile aranız nasıl

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

O zman mavi olacam 2 gün çırpınışlarını görmek icin

• Dandanakan Sohbet Başlığı

leqgsa - - Dandanakan

Quote from AgahiEser: “Quote from leqgsa: “yok yok kesin karar verdim ben sen kesin avukatsın @AgahiEser ” Kardeşim varsa hesabın meleydede ws de bile seni 5 e katlayacak hesabım var yeterli oldu mu cevabım. ” bunu anlayan var mı ben ne diyorum bu ne diyor Çevirici var mı aranızda

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

Quote from llKriyoss: “Heyecanlandım bakalım ne çıkacak ” sen hangi bayraksın

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

Quote from llKriyoss: “Hala avrasyaya gelmedinmi sen ? ” bu bakımda gelicem şimdiden cok heycanlanmış gibisin

leqgsa - - Dandanakan

yok yok kesin karar verdim ben sen kesin avukatsın @AgahiEser

• Canım tebrikler eline sağlık güzel video olmuş kusursuz mük dizince Emin’im daha iyileri cıkacak

• Sasuke Dandanakan 3

leqgsa - - Diğer

Yanay ortaluk, ortaluk yanmazsaydı 7 duele yardım dıye haykırmazdınız varmı baska gelcek thumbsup.png ıtemelere gelınce burda rıv rıv yapacagına gıtde bıraz bos kes para yap sneınde olur Bunu yazan arkadaş sen savaşa çıkarken zaten item topluyorsun bunu herkes biliyor Siz derken ben oraya kişisel yorumu mu yaptım ne bu kadar zoruna gitti yoksa senin çağırdıkların gelmedi mi

leqgsa - - Dandanakan

Selam iyi akşamlar avukatlar buraya gelmiş

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

Selam ponciklerim ben geldim özlediniz mi beniiiiiii

• Bunun nesini tebrik ediyorlar Kalabalığın arkasına sığınan birini nede çok büyüttünüz yaşam olmadan savaşa çıkmayan üstünlük buna geçmeden karakterde bekleyen milletin arkasından konuşup yüzüne gülen milletin oyun eşine yazan daha saymakla bitmeyecek bir çok şey neden dandanakan değilde Dodurga ?? Dandanakana gitsen video veririm diye korkuyorsun demi gerçi kalabalık olmadan savaşa çıkmazsın sen

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

@Class modum benim gönderim neden kaldırılıyor madem kaldırıyorsun ceza ver yada şu sepebten kaldırıldı de ...

• J30S Kaldığı Yerden Devam ✔

leqgsa - - Diğer

Canım benim o işi ben az önce soda ile hallettim Sizinde haliniz bu olsa gerek youtu.be/bWYRFyZYdRA

• xIcebLue Saruhan Hükmediş !

leqgsa - - Diğer

Hükmediş mi kime ? Video başarılı başlık çok idaalı tebrikler güzel görüntüler

• Avrasya Sohbet Başlığı

leqgsa - - Avrasya

Bügün 1 Mayıs ellemeyin tadını çıkarsın emekçi modlarım gelince benle özel ilgilenecekler zaten

• GreTeL ortaya karışık görüntüler

leqgsa - - Avrasya

Quote from IDeWRaNI: “tebrik ederim murat herzamanki gibi kaliteni konusturmuşsun başarilarin daim olsun. ” geldi iki gözümün çiçeği nerelerdesin yaaa Avrasya geldimde senide bekliyorum

leqgsa - - Avrasya

Küfürleri yütmüşsunuz çok güzel eee insan geniş olunca böyle oluyor 21 27 ne fark eder sonuçta nick doğru sabah akşam oyundasın bide girmiyorum diyorsun aynen böyle devam edin işiniz gücünüz menfaat nasılsa

leqgsa - - Avrasya

Ya sen daha düne kadar barular ile birbirinize sövüp saymadınız mı Şimdi kardeş olmuşsunuz Beni kimse yollamdı bahsettin şahısları tanımam bile her kimse onlar ne diceğini şaşırdın demi kaçarsın böyle son postum diye sende birazcık efendilik olsa küfür edip yediğin kişilere kardeşim demezsin Oyunu bıraktım yalanları 3 hafta önce döndüm yalanları 21 lv mavi bayrak trucks Çarından çıknayıp oyunu bırakmış mı oluyorsun