Search Results

Search results 1-20 of 145.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

benim olmam için kesilmiş olmam lazım eger kestigini idda ediyorsan video atarsın atacak video yoksa forumda böyle laf yarıştırısın bilsem bu kadar zopa atmazdım sana acıdım valla nasılda zoruna gitmiş garibin aklında olsun ben bu swde oldukça sen zopa yemeye mahkumsun ve tek gezemicen hep başkalarına muhtaç kalacaksın bugün kaldıgın gibi hadi şimdi etrafındakiler seni teselli etsin nasıl farm çarı sana zopa atar diye

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

dövdüysen video atarsın millet izler hem eglence olur dimi yani bak ben ne güzel atıyom 3. videoda başroldesin ben 3. videoyu atcam kamil hala lafla gemi yürütmeye çalışıyor

• +9 zodyak yayve pençe basımı :)

lIBeyZAD3 - - Diğer

Quote from KaSeM: “Hayirli olsun... ” teşekkürler. Quote from Antepli: “Bu ne şanstır maşallah şansın daim olsun ” amin inşallah daha iyi bir şans sizden yana olur.

• 2019 Paskalya Hasılatı

lIBeyZAD3 - - Diğer

emeginize saglık güzel hasılat

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

selamün aleyküm emekçi kardeşlerim 1 mayıs işçi bayramınız kutlu olsun.

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

@DEVRA Körler sagırlar birbirini agırlar tamda böyle bişey Hani şu ilk okulda laf dalaşına girdiginde olayla alakası olmadıgı halde hebele hubele diye agız dolusu laflarla bagırıp karşı tarafı haksız çıkarma çabasına giren zavallılar gibisin eger destek çıkmazsan bir dahaki sefere hedef sen olursun kaygısıyla ve korkusuyla mecbur kalmış desteklemeye çalışıyosun hakkını yememek lazım Şimdi arka topluyo ki video atarsam sizde bana destek verin diye kalabalık gözükmeye çalışma sadece kendini harcar…

• Quote from RichMaN: “Öncelikle elinize sağlık, Ancak benim şahsi fikrim, "farm" çarı bahanesinin arkasına saklanılmamalıdır. Eğer farm çarıysan savaşma git farmını yap, ha illa savaşacaksan da bunu bahane olarak kullanmamak gerektiğini düşünüyorum. Amacım seni kötülemek değil yanlış anlama, sürekli forumda "farm çarı ile savaş görüntüleri" başlıkları altında konular açılmaya başladı. Demek istediğim o savaş alanına gittiğinde herkes ws liktir kestiğinde yada kesildiğinde ben farmlığım diyemezsin…

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

tam devranın kafadan zaten Devranında agzı kulaklarına varıyo garibim nasıl bi yokluktaysa

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

@DEVRA sanırım yeni videoya bahane vardır ne dersin bu sefer itemleride savaş esnasında çektim item degişmeden zopayı yedin bakalım bu sefer ne dicen

• +9 zodyak yayve pençe basımı :)

lIBeyZAD3 - - Diğer

Quote from Volki3321: “Hayırlı Olsun Reis.. ” teşekkürler kardeşim. Quote from sezer0612: “Hayırlı olsun.... z03WVR.png” teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

@DEVRA seni döverken başkası yoktu yanımda iyi izle videoyu yada çok ısrara edersen videonun devamını atimde kim kime nasıl güvenmiş çıksın ne dersin tıpkı vebaya el açtıgın gibi

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

ben bi yerde videomu atmayın diye bişeymi yazdım ki böyle bi açıklama geregi duydun bende herşey relaxxx istedigini atabilirsin ben sen degilim soruma gitsin video aldıysan atıcaksın tabi ama bişeyi itiraf ediyorum hakkkını yememek lazım güzel zopaa yiyon vesselam bundan sonra canım sıkıldıkça seni dövücem

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

dayagı yiyenin çenesine vuruyo sende haklısın ben olsam benimde zoruma gider farm çarından dayak yemek başkasının konusuna kendini iliştirip arka toplamak neyin nesi boş bi çarın var forumda doldurmaya çalışıyon ben bu swde oldukça sen dayak yicen kaçarın yok ninjacık ayrıca kimsenin dikkatine ihtiyacım yok ki sen ve senin gbileri boş konuşmasın yeter

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

Quote from Nemesis345: “Bir daha Sazan gibi bilmediğin konulara atlama umrunda olmadığımız için her yorumlarımıza atlıyosun okan kendinle çelişiyon neyse sen cevap aldıkça kendini hint kumaşı gibi görmeye başladın o yüzden yazmayacağım artık sen sen ol bir daha araştırma yapmadan sazanlık yapma ” kaybol kamil hala konuşuyonmu sen

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

Quote from Nemesis345: “Sende ciddi anlama güçlüğü var o sana gören bilen hesap vakti demiş bende bayrak atanların oldugunu söylüyorum hepside endilese baglı değilmi karşındakine edepli ol diyonya bende bi edepsizligini söyle diyom ters dönüp burda yazıyor diyorsun burası herkezin yazdıgı sohbet başlıgı üstelik yapılanlara karşı sessiz kalmayışı bakıyorumda sinirlerini bozmuş bu senin zamanında yaptığın edepsizklerle baglantılı olabilirmi hemde çok hesap açma çabası içersine giricek biri değil h…

• Quote from LeLoucHH: “Güzel video eline sağlık sonuna kadar izlencek kadar iyi olmus ” teşekkürler begendiginize sevindim Quote from KANKUDAY: “simdi okan bey farm çarı diyorsun envanter kapalı savasıyorsun ben cogu savaşımda envanter açık savaşıyorum 13 14 k parmak darbesi yediğin de oluyordu ne hikmetse 5-6 k yediğin de oluyrdu simyanı gösterdin benim simyamla aynı sekil mat simyan seninde umarım item değişmiyorsundur farm çarı madem envanter açık dövüş öyle bi dünya yok köyde item tanıtımı ya…

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

Quote from Nemesis345: “Okan daha edepli birini göster bu oyunda tek bir insana nokta dahi koymadıgını herkez bilir çamur atmak için debelenme gittigi yere döndü diyon sen nereye döndün diyince herkez gittgi yere dönebilirmi oluyor biz kırmızı ve mavi bayrakta bazı insanlara karşı bayrak attık o dönemde endiles loncasından 2 kişi daha sarı oldular o kişiye haddini bildirmek için bilmedigin her yere zıplama sen ne kadar edeplisinde karşındakine laf atıyon haddini aşma ” onun yazım hatalarını senm…

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

@Literaryy sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp durma her postta bi bayana laf ediliyor diye başlıyo bayansan edepli oldunda bizmi adabımızı bozduk millete haddini bildirmek içn bayrak attım diye yazmışsında hesapvakti hep mavi bayraktı kırmzıda kalsanda keserdin yani tabi kesebilirsen bu kapakları topla kampanya başlayınca kendine bedava gazoz alırsın insanlar sw atar geri gelir aynı swde oynar sıkıntı yok uluhan sw attı yanında seni getirdi özürü kabahatinden büyük

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

Quote from Mandaliin: “Quote from lIBeyZAD3: “@Literaryy varlık gücüne göre hareket etseydim sizin gibi bayrak atardım kendi yazdıgına böyle gömülürsün işte hadi şimdi kaybol boş bi çarın var hala kime begendirmeye çalışıyon ” Yalnız sizin gibi dediğin kişi server birleşiminden itibaren sarı bayrak oyuncusudur. Kimi kiminle karıştırıyorsun bilinmez ama artık saçmalamayın ” ben bunların ezelini biliyom germiyandan beri aynı havadalar dayak yemedikleri bi 55 lvller kaldı videolarıma bile koymuyodu…

• Avrasya Sohbet Başlığı

lIBeyZAD3 - - Avrasya

@Literaryy varlık gücüne göre hareket etseydim sizin gibi bayrak atardım kendi yazdıgına böyle gömülürsün işte hadi şimdi kaybol boş bi çarın var hala kime begendirmeye çalışıyon