Search Results

Search results 1-20 of 389.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Güncelle falan yapmayın. Her güncelleme sonrası sıkıntı mı olur arkadaş? - Şu güncellemeleri savaş ortamı yapmak ve teknik sorunlar için yapın bir seferde...)

• Asena sunucusu ve akıbeti

Neyoo - - Genel Tartışma

Serverda elit bos kesenlerin sayısı arttıkça piyasada yang sorunu azda olsa giderilebilir. Sabırlı olalım

• Yeni güncelleme beraberinde bakalım hangi sorunları getirecek. Bu arada boş bir güncelleme gibi geldi.

Neyoo - - Genel Tartışma

Quote from PReNCiBe: “ Quote from Neyoo: “Genel olarak 1 2 server dışında metin2 sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Player azlığı, ticaretin dönmemesinin yanında oyundaki sürekli ve çözülemeyen teknik sorunlarda insanları oyundan soğuttuğu aşikar. ” nerden haberin olacak bir haftadır oyuna girmiyorsun murat, kırmızı sanduka, ay taşı, simya hepsi aranıyor para hazır. şuan teknik sorun yok CPU kullanımı normale döndü, gel seni de bekliyoruz feyz alman için elimden geleni yaparım :)) ” Sorma ya köydey…

Neyoo - - Genel Tartışma

Genel olarak 1 2 server dışında metin2 sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Player azlığı, ticaretin dönmemesinin yanında oyundaki sürekli ve çözülemeyen teknik sorunlarda insanları oyundan soğuttuğu aşikar.

Neyoo - - Genel Tartışma

Quote from google151: “Quote from Neyoo: “Yıl sonuna kadar pek bişe beklemeyin arkadaşlar. Planınızı ona göre yapın. ” Destan ve Rubinum ile birleştirirler seneye.Keşke çarlarınızı geçirmeden önce fikir alsaydınız oyunu bilen birilerinden.Bu sunucunun tutmayacağı çok belliydi.6-7 yıl önce açılsa tutabilirdi çünkü oyunu savaşmak için oynayan kitle çoktu.Şuan amaçlar başka. ” Bilerek ve isteyerek geçtim. Bir kaç durum dışında memnunum. Fikir alınacak bir durum göremiyorum. Konuya sadece gitmek ist…

Neyoo - - Genel Tartışma

Yıl sonuna kadar pek bişe beklemeyin arkadaşlar. Planınızı ona göre yapın.

Neyoo - - Genel Tartışma

Quote from Met33: “Canavar üçlüsü etkinliğinde iyi bir süre nasıl yapılır. Taktiği olan var mı ? Her yaptığım bronz geliyor. ” Eline kağıt alacaksın o tablodan yapacaksın. Benzer olanlara rakam vs vereceksin. Neyin nerde olduğu bu şekilde bilirsin ama bende hiç denemedim :))

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

Quote from yumir8: “Aga bende serveri canlandırmak için geçiyorum malzeme bulsun oyuncular eğlensin diye alan olmazsa kalır bende Hepsini p6 dan topladım yani Kalsın bende bana çok zararı dokunmaz para kasan çarım ı geçirmicem pazar kurmak için asenaya malzeme getirmek için geçitorum ” Yanında başka oyuncularda getir

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

Gümüş okey serverda var bol bol. Önemli eksik olanlar simya, kiyanit silahlar, pet yumurtaları serverda bunlar eksik.

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

Quote from yumir8: “Yaklasık 1 ay sonra gelmeyi planlıyorum süresi gecmezse kargo ucreti ile satarım Sonuçta o kadar yol grliyoruz ” 1 ay çok değil mi? Baya bir bavulla geliyorsun sanırım

Neyoo - - Genel Tartışma

Quote from PReNCiBe: “canavarlı kart etkinliğinde dikkatli olun çok yank gidiyor. ben 7 set biriktirip oynadım 5 gümüş, 2 bronz için 120m nakit gitti. belki iyi oynayamadım ama siz yine de ödül seçeneğinde fazla cömert davranmayın derim :)) uzun bir ara veriyorum ve konuyu belki uzaktan da olsa takip edeceğim, şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun.. ” Nesine parasına gidiyor erdem. Biraz anlatır mısın? Değer mi?

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

@yumir8 adam açık açık piyasa üstü fiyatlarımız olacaktır diyor. Dürüst satıcı bu olsa gerek. 100 ep kuponu 3wondan satarsan alırım bu arada

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

Quote from NuKeCTS: “Ayrıca farklı serverlardan gecırebılıyorsun ) avrasyadan 76 gecırdın dıyelım dıger yan charları farklı serverlardan getırebılıyorsun... Bılmeyenlere detay olsun). Ozellıkle farklı serverda Ep kuponu satıp ıtem getırmek ıcın cok guzel sıstem) ” Kesinlikle. Bu şekilde bile güzel ticaret yapılabilir

• Asenaya bir el atan yokmu ?

Neyoo - - Asena

Şuan en pahalı razador sandığı asenada olsa gerek ve satılıyorda. Bende avrasyadan gelme oyuncuyum orda satamadığım bir çok şeyi asenada daha pahalı sattım hatta. Piyasada uçak fiyatlar var. Herkes iteminin hakkını neyse o fiyata koysa server ticaret konusunda daha iyi olabilir. İkinci olarak serverda şuan yang sıkıntı olduğuda aşikar. Meley kesen serverda lonca var mı bilmiyorum. Servera yang artınca ticaret bir nebze de olsa düzelecektir.

Neyoo - - Genel Tartışma

Asena için yapılması gerekli durumlar ; 1-) geçiş biletleri gelmeli 2-) server tam oturana kadar ayda 1-2 güzel event yapılmalı 3-)+76 seviye +70 düşürülebilir 4-) +76 seviye bir karakteri geçirince aynı ID üzerinden karakter serverda oluşturulabilmeli 5-)yeni server açılmamalı en az 1 sene boyunca.

• Yeni sunucu RUBINIUM

Neyoo - - Genel Tartışma

Quote from Pagka: “valla uzun zamandır girmiyorum sorunlar yüzünden oyuna arkadaşlar dan duyduğum kadarı ile emin değilim sadece. ” Bedeva biletler devam ediyor reis

Neyoo - - Genel Tartışma

Quote from Ahbeasena: “Buraya gelen insanlar 1-2 ay durunca hiç bir şey yapamadan duruyorlar sonrasında ise adamlar itemlerini yang'a çevirip ordanda TL ye çevirip oyunu bırakıyorlar. Benim gibi oyunu seven 3-5 kişi var oynuyoruz. Oyun sonu yazan pazarlar nerdeyse pazarların yarısı şimdi bu adam oyunu bırakıyorsa neden itemlerini yanga çevirsin ki mantıklı Bi nedeni var mı? Şimdi gelgelelim duruma e bunu bile bile neden hiç bir şey yapılmıyor onu anlamıyorum sonrada youtube da ismi lazım değil b…

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

Quote from h56fhjklm: “geçme asenaya dansöz olursunn ” Servere kötüle kardeş bu şekilde kimse geleceği varsada gelmez

• Asena Sohbet Başlığı

Neyoo - - Asena

@yumir8 asenaya geçebilmen için herhangi bir çarının en az 76 seviye ve üstü olması gerek. O geçince aynı ID üzerinden 4 adet daha level farketmeksizin geçirebilirsin hepsine bedeva bilet alarak.