Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Oyunun en güzel zamanında cok güzel bir şekilde keyif alarak oynadığınız ortadaydı birliktelikle uyumlu bir sekilde aldığınız levelleri hatırladım tekrar kanalınızdan izledim gerçekten helal olsun yıllar sonra tekrardan görmek güzel nicklerinizde eskisi gibi çok güzel parçalarda çok güzel Allah birlikteliğinizi daim etsin mutluluklar dilerim. es selamun aleyküm

• Nisa Dandanakan Savaşları 3

3xman. - - Dandanakan

Tebrik ederim abla 2 sağlam şaman yanyana gelince güzel iş çıkarıyorsunuz kaliteli temiz kesim olmuş sizden ricam üstlerine gitmeyin kaale de almayın derim kesin geçin tekrardan eline sağlık

• Tebrik ederim kardeşim eline sağlık keşke elde ettiğin diger görüntüleride videoya dahil etseydin daha iyilerini başarıcağından şüphem yok gerçi zaten hem en iyi lycan player ve en iyi lycan karaktere sahipsin herşey gönlünce olsun

• Berthilda Dandanakan 5

3xman. - - Dandanakan

Tebrikler eline sağlık canım temiz kesimler olmuş bayrak basanımı dersin çar dizdiripte ayakta duramayanlaramı dersin komik duruma düşürmüşsün ders niteliğinde bir video olmuş en iyi şaman playeri olduğunu videolarla kanıtlıyorsun başarılarının devamını dilerim nice beraber savaşlara

• DAD’dan Hacılara Hocalara.

3xman. - - Diğer

İlhan abi ve burhan iyi iş çıkartmışsınız tebrik ederim elinize sağlık kaale almak yok

• Dandanakan Resim Arşivi

3xman. - - Dandanakan

Atak 4pqVRG.png

• AlemdaR Dandanakan Part 5

3xman. - - Dandanakan

Ve aleyküm selam öncelikle tebrik eder başarının devamını dilerim kardeşim gerek playerlık olarak gerek damage olarak düşmanlarını kudurtucak videolardan biri eline su dökecek lycan yok olamayacakta simya panelin tamamlandıktan sonra Emanet hesaplara ve pokemonlara selam dayağa devam diyoruz o halde gerekli ayarı vermişsin kardeş herşeyin en güzeline layıksın azmin ve sabrın sonucu ilerleyen zamanda daha iyi görüntüler göreceğiz beraber nice savaşlara

• Tebrikler recep eline sağlık güzel açık yakalayıp temiz kesim ve damage elde etmişsin tekrardan tebrik ediyorum beraber nice savaşlara

• Berthilda Dandanakan Part 4

3xman. - - Dandanakan

Quote from eskiyasulo: “tebrikler.... zincirleri kırdık artık nice güzel savaşlara omerim.... ” Teşekkür ederim abi nice savaslara Quote from fvz..: “Tebrik Ederim Havada Dolunay Yok Ama Kurt Geçinen Kurtcuğu İyi Avlamışsınız .İyi Forumlar... ” Teşekkür ederim Quote from MeLiKSaH: “İyi eğlenceler kardeşler; Ceren tebrik ederim güzel video , başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun. ” Teşekkür ederiz abi beğenmene sevindim özlendin baştacısın

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim güzel yorumun ve dileklerin için

• Tebrikler eline sağlık dostum şarkının damagelerle ve rakibin çırpınışıyla çok uyumlu olmuş bu zamanda zihinselle tertemiz kesimler elde etmişsin güncelleme sonrası daha sağlam damageler elde edeceğinden hiç şüphemiz yok tekrardan başarılar dilerim beraber nice savaşlara

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim dostum beraber nice savaşlara

3xman. - - Dandanakan

Quote from Ginyy: “Tebrik ediyorum Ceren & Ömer … Çarın kalitesi, playırlık her zamanki gibi tartışılmaz… Saçma sapan oyun ilişkilerinden fenalık geldiği bu zamanda, sevginizi,insanların gözüne sokmadan, dilde değil yürekte yaşattığınız, seviyeli birlikteliğiniz için ayrıca tebrik ederim… Başarınız, birlikteliğiniz daim olsun… ” Teşekkür ederim güzel yorum ve dileklerin için beraber nice savaşlara Quote from _Mharisma_: “Ömer ve ceren kardeşlerim bi elmanın iki yarısı gibisiniz güzel hasarlar ve…

3xman. - - Dandanakan

Quote from Cakirbeyy: “Tebrikler atağınız ve savunmanız oldukça güzel hiç sıkılmadan izledim şaman karakterlerindensin film tadında olmuş ömerim bu güzel video bizle paylaştın icin sanada tşkrler kardeşim birliktiliğiniz ve başarılarınız daim olsun ” Teşekkür ederim güzel yorum ve dileklerin için Quote from Chiron: “Tebrikler şamanın sadece spaceden itibaren olmadığını gösteren bir video gayet başarılı ” Teşekkür ederim abi

3xman. - - Dandanakan

Quote from IMUHAFIZ: “Tebrikler Kardo Eline Sağlık. ” Teşekkür ederim özgür nice savaşlara Quote from lNs: “Tebrik ederim Ceren Ömer başarılarınız daim olsun ellerinize sağlık güzel görüntüler devamının gelmesi dileği ile başarılar. ” Teşekkür ederim abla güzel dileklerin için beraber nice savaşlara

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim güzel yorumun için bıçakcıya kısa bir ara verdik hayırlısı bakalım

3xman. - - Dandanakan

Teşekkür ederim video seyri açısından bu sekilde daha güzel olduğunu düşünüyorum