Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from PoSW: “Quote from zorlubey: “dostum çok teşekkür ederim de bir sorum olacak mobil internetim de 2 gb kaldı yeterli olurmu sence? ” Önemli değil ufak bir dosya zaten kardeş merak etme hepsini bitirmez Yaklaşık 40 50 MB diye gördüm yanılmıyorsam eğer ” O dosya 9 MB, tüm güncelleme 255 MB.

• Lonca Simgeleri Gözükmüyor.

thoth - - Teknik Sorunlar

Quote from laubali74: “Yeni sunucu geldiğinden Anadolu'da simgeler yine gözükmemeye başladı. Ne yapmamız gerekiyor? ” mark klasöründeki "110_0" ve "110_1" adlı dosyaların isimlerini "120_0" ve "120_1" yapmanız lazım.

• Yeni sunucu RUBINIUM

thoth - - Genel Tartışma

Rubinum mu Rubinium mu nedir o Deuterium olsun deuo4ja5.jpg

Sunucularında ikon sıkıntısı olmayanlar "mark" klasörünü yedeklesin, "Hilal" sunucusu açılınca yine ufak bir kayma olacak.

• Quote from Escobar: “Paskalya eventıne 1haftadır katılıyorum. Son 3 günde 158 büyülü yumurta kastım 474 açım. 8 kostüm, 7 efsun, 1 arttırma çıktı hayırlı işler. ” o zaman geçmiş yılların aynısı, yaklaşık %1,5 (Kostüm Bonus Aktarma)

Quote from laubali74: “Son güncellemeden sonra Lonca simgeleri gözükmeme sorunu yine baş gösteren bir ben miyim? @SaVaGe abimin yönelttiği çözümü tekrar denememe rağmen çözülmedi. Hiç bir şekilde Lonca simgelerini göremiyorum.. ” "mark" klasöründeki 90_0 ve 90_1 tga dosyalarının ismini 110_0 ve 110_1 olarak değiştir. markg0j9a.jpg Anadolu 9.sıradaydı. İki yeni sunucu açıldıktan sonra iki sıra aşağı indi.

• Yeni Sunucu Duyurusu

thoth - - Genel Tartışma

Quote from noktaatisi: “Anlayan biri acıklayabilir mi 1 level 30 level 30 level 90 level 115 level dandakanda 1 hesabım var sadece 90 leveli gecirmek istiyorum Asenaya 90 levelde bilet alırsam sadece omu gececek yoksa hepsimi gececek ? ... ” 90'a bilet alırsan 90 geçecek. Diğerleri kalacak.

"%100" yazılmış ama malesef %100 çözüm değil. Bu yöntem zaten 10 ay önce denendi, bu başlığın eski mesajlarında görülebilir. Bu bizden kaynaklı sıkıntı değil. Sıfırdan kurduk. Mark klasörü boş. (Hidden Content) Destan'a sunucusuna giriş yaptık. Mark klasörüne 10_0.tga indi. İçeriğine bakınca lonca ikonları görünüyor. Oyuna da girince lonca ikonları görünüyor. (Hidden Content) Ordan çıkıp Dodurga sunucusuna girdik. Mark klasörüne 70_0 ve 70_1 tga dosyaları indi. Bunlara da bakınca ikonlar görünüy…

• Ürün Müdürüne sorularınız

thoth - - Genel Tartışma

Ürün müdürüne benim sorum şu ; bir sonraki soru-cevap olayında yanınıza Webzen'den bir yetkiliyi de eklemeniz mümkün mü? Size olduğu gibi onlara da sorularımız var.

• Quote from ice: “Bu kadar metini nasıl kesebiliyorsun ya, anlat biraz. ” Zaman tabi en önemlisi. Bol zaman. Sağlam çar. Yüksek konsantrasyon. Rakipleri analiz. Uygun harita. Ben mesela hep tapınakta iki çarla takılırdım. Bana göre bu etkinlikte en uygun harita. Bir çarla keserken, diğeriyle aramaya devam. Metin düşüş saatini mutlaka ama mutlaka bulmak lazım (ve rakiplere bu bitirici bilgiyi vermemek ) Rakiplere mümkün olduğunca bilgi vermemek, belki biraz yalan da olabilir (Rakip : kaç tane kest…

• Quote from ice: “Metin ve sandık eldiveni takılı üzerimde 5 tane kestim 70 ve 80lik boş, belli ki site eldiveni olmadan bu etkinlikten yararlanamayacağız. ” Değiştirmedilerse atma oranı yine aynıdır (%50) ve yine değiştirmedilerse eldivene gerek yok bu etkinlikte. En son 2017'de katılmıştım. O zaman 3300 civarı metinde 1700 civarı büyülü çıkarmıştım. 2016'da ise 3500 civarı metinde 1800 civarı büyülü çıkarmıştım. Yaklaşık %50-51 büyülü atma oranı vardı. Hem de eldivene gerek kalmadan. Tabi işte …

• Quote from -GROB-: “Oyun bi bendemi gitti ” bir güncelleme geldi sanırım

• Oyunculara yapılan at görevi eziyeti

thoth - - Diğer

Quote from berdo123: “...değişmese bile max 5 denemede başarı kesinliği getirilirse daha güzel olabilir. ” Ne 5 denemesi, 1 denemede başarı olması lazım. Seyis git "5 Chuong kes" diyor, kesip geliyorsun, olmadı diyor. Böyle saçmalık olur mu? Hangi oyunda var böyle saçmalık.

• Quote from ContraNnja: “kasma sorunu duzeldı. muhtemelen arada yama geldı. bılgınıze. oyunu tekrar sıfırdan acın ” öğlenki günceli geri aldılar sanırım, kasma gitti virüs uyarısı geri geldi : / (Hidden Content)

• Quote from poliposis: “...Avast ı bilgisayarınıza kurarak virüs uyarısı alıp almadığı... ” Ben de Avast kurulu, bugünkü güncelden önce uyarı veriyordu ama bugünkü güncelleme sonrası artık uyarı vermiyor.

• Cheat Blocker'a güncel geldi, yeniden deneyin güncel öncesi (Hidden Content) güncel sonrası (Hidden Content) hadi geçmiş olsun

• Cheat Blocker'a güncel geldi, yeniden deneyin

• nerdeyse 600MB iniyor bir an "en baştan mı iniyor oyun" dedim 600 mb bir balık için değildir herhalde Quote from ice: “Etkinlikler için -e- harfi gelecek denildi, göremedim haritanın etrafında. ” Etkinlik olunca görünecekmiş o.

• Metin2 oyuncusunun büyüklüğü ne iteminin büyüklüğü, ne levelinin büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte‚ adı konamaz.

Diğer ülkelerin toplam server sayıları ve problemli olanları. Hepsine tek tek girip kontrol ettim. AE - 1 CZ - 1 - ikon problemli DE - 3 DK - 1 EN - 1 ES - 3 - 2'sinde ikon problemi FR - 1 GR - 1 HU - 1 IT - 1 NL - 1 PL - 3 - 1'inde ikon problemi PT - 1 RO - 4 - 1'inde ikon problemi RU - 1 Yani diğer bazı ülkelerde de aynı problem var. Yine problemli ülkelerin forumlarına bakınca mutlaka bir lonca ikon problemi başlığı bulunuyor. CZ forumunda 38525, ES'de 41702, PL'de 130890 ve 132896, RO'da ise…