Search Results

Search results 1-20 of 62.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 4 SAVUNMA 2000 HP SUVARİ

xChukie - - Ticaret

20 t verebilirim özel mesaj ve profilin kapalı, satmaya niyetiniz varsa onlara bi el atın derim.

• tebrik ederim vuruşları çok beğendim, sadece şu intro ve ekrandaki yazılar dikkat dağıtıyor, onun dışında başarılı

• adaş tebrik ederim güzel bi şaman çıkarmışsın, düz vuruşlara biraz daha asılsan fena olmaz, senden daha yüksek hasarlar bekliyorum

• Verilen Söz tutulmalı.

xChukie - - Diğer

Öncelikle tebrik ederim, güzel damage. Özay isimli arkadaş bu oyunu savaşmanın dışına taşıyan, çok fazla konuşan, minyon bir oyuncu arkadaşımızdır, kendisini aspendosdan beri tanırım, uzun yıllar karşılıklı savaştım, bu kişi eğer karşısındaki kişiyi kesemiyosa farklı yerlerden saldırmayı seven, değişik hayal ürünleriyle senaryo çizip, iftiralar atmaktanda keyif alır, gereksiz konuşan bi oyuncudur. Demem şuki ikili diyaloglara girmeden savaşmanız senin adına en güzeli olacaktır, ayrıca MrFrankın …

• ;)

xChukie - - Çöp

Teşekkür ederim arkadaşlar savaş videoları yakında

• Teşekkür ederim arkadaşlar savaş videoları yakında

• 2 adet +9 kral kemeri denemesi :)

xChukie - - Diğer

Dün geceden beri uğraştığımız kemerlerimiz +8 de kalmıştı, son kez basalım dedik, ikiside tek seferde +9a geçti, iyi seyirler youtube.com/watch?v=fh5O2orr6BU

• i.hizliresim.com/kbJngm.jpg 10 yarı 8 zeka 3 delici ejder dişi i.hizliresim.com/LyE1E1.jpg 10 büyü 10 delici 1000 hp grena bilezik i.hizliresim.com/nR2L2l.jpg 15 kılıç 15 çiftel 10 bıçak deri çizme i.hizliresim.com/7qPMPW.jpg 15 kılıç 15 çiftel 10 bıçak cennet kolye i.hizliresim.com/7qPMXW.jpg 15kılıç 15 çiftel 10 bıçak kemik plaka Teklif alınır iyi forumlar..

• i.hizliresim.com/vbgl3p.jpg i.hizliresim.com/017a3o.jpg Fazlalık olan 2 eşyamı satıyorum, teklifinizi özelime yazabilirsiniz

• Teşekkür ederim arkadaşlar darısı sizlere inş

• i.hizliresim.com/ZZWZW0.jpg

• Herkese selamlar, Tanıyanlar bilir uzun süre xChukie isimli zihinseli oynadım. Bu oyuna Yıllar önce başladığımda zihinselle birlikte sempatim olan bir diğer karakter karabüyü sura' yıda açmıştım, bu karakteri geliştirip, hep kenarda beklettim. Sebebi zihinselle iyi işler yaptığımdan dolayı bi türlü oynama fırsatım olamadı, Kısmet bugüneymiş, Oyuna geri dönüşümü çok seri şekilde, 8 günde 120 kasarak yaptık, yaptık diyorum çünkü 120 lwle tek başınıza kasamazsınız,Tatako' yu beraber kastığım, değer…

• Herkese selamlar, Tanıyanlar bilir uzun süre xChukie isimli zihinsel karakterini oynadım. Bu oyuna Yıllar önce başladığımda zihinselimin yanına, sempatim olduğundan dolayı bitane de karabüyü açmıştım, bu karakteri geliştirip, hep kenarda beklettim. Sebebi zihinselle iyi işler yaptığımdan dolayı bi türlü sura oynama fırsatım olmayışıydı. Uzun lafın kısası oyuna dönüşü Tatako ile yapıyorum, ayağımızın tozuyla 120 ye kastık. Haliyle 120 lwl kasılma işleri tek başına olmuyor, ciddi emek sabır sahibi…

• başlıkta belirttiğim eşyaları arıyorum

• ALGOS...........

xChukie - - Diğer

Tebrik ederim onur kardeşim, gereksiz kişileri dikkate almamalısın. Ne güzel Tek başına gidip eğlenmişsin, Dahada iyi olacağına inanıyorum, Ayrıca Lonca olarak tekrar kurulum aşamasındayız, Bazı arkadaşlara Ufak bir ip ucu verelim, dakika 1:38'de şeytan ayrıntıda, sağ üstte gizli iyi forumlar dilerim

• Sonuç olarak 10 yıl boyu çöple eşdeğer bir ödül almışsınız, Flamaya verdiğiniz emeğe üzüldüm. Söylemeden geçemiycem, pastacı kız 10 flamaya 1 kek verirken, Tüccarda 50 flamaya 1 kek satmak neyin kafasıdır. biz eleştirmekten bıktık siz düşüncesizliklerinizden vazgeçmediniz.

• Kolye satıldı, İblisin satışı yarına kadar devam ediyor. Bakım günü dodurgada olacaktır.

• sersem 20 exp bonus kalkan arıyorum

xChukie - - Ticaret

item bulundu kilit

• sersem 20 exp bonus kalkan arıyorum

xChukie - - Ticaret

Başlıkta belirttiğim itemi arıyorum yang ile alacağım.

• i.hizliresim.com/X9Q625.jpg i.hizliresim.com/qjov3q.jpg Yelpaze 1T - KOLYE 350M dir