Search Results

Search results 1-20 of 569.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TEKİLLA Truva Part 2

SLayeR ! - - Diğer

Fazla kesme kangurular üzülür, Veysel şamanlar çok çekmiş elinden eline saglık

• iLoRiN | Enlere Düz Vuruş

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim Apocan, egolar sönmüş

• Truva Sohbet Başlığı

SLayeR ! - - Diğer

10 yaşında çocuk muhabbetine dönmüş iş, klavyeler ateş ediyor

• PROBYTE Truva 8

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim, en az %80 hasar eksigi olmasına ragmen damageler çok çok iyi eline koluna saglık Erdem, ha unutmadan bir sonraki video için güzel müzikler önerebilirim

• İmza İstek Başlığı

SLayeR ! - - Fan Çalışmaları

Teşekkürler @Keyf-i eline saglık yine döktürmüşsün iyi çalışmalar diliyorum

• Tebrik ederim knk okçu eline çok yakışmış, aglayan zırlayanlarıda görüyorum kıyıda köşede

• İmza İstek Başlığı

Merhaba @Keyf-i Öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Aşşagıda paylaşacagım fotografa güzel bir imza yaparsan sevinirim, detay olarak Osmanlı tarihini anlatan bir kaç figürle süslersen sevinirim, '' 3 hilal '' son olarak havada süzülen 1 kaç yaprak tanesi ve arkada güzel bir sonsuzluk işareti ile TozKoParaN ismi koyu siyah dış hatları açık mavi ile yazılmış şekilde olursa çok güzel olacagından eminim, şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar diliyorum. Doysu4.png fotografın linki; resmim.net/f/Doysu…

• lLoRiN Düz Kesim'e Devam

SLayeR ! - - Diğer

Eline saglık Apocan, düz kesimler harikaydı

• xSebepsiz Truva Savaş Görüntüleri

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim, space tuşundan kaydettigin hasarlara imrendim

• Tebrik ederim Mahmut

• TEKİLLA Truva Başlangıç

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim Veysel, kesimlerde videoda 10 numara olmuş, büyük lokma yemek yerine büyük konuşmak iyi olmuyormuş demekki

• İmza İstek Başlığı

Teşekkürler @Keyf-i

• LeLoucH savaş görüntüleri 2

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim dostum, keyifle izledim ve eretnanın mavi bayragı hala bıraktıgımız gibi degişen birşey olmamış, çeneler hep perfect.

• İmza İstek Başlığı

Merhabalar @Keyf-i öncelikle iyi çalışmalar diliyorum. Karekterimi 95ten 105e kasmış bulunmaktayım, Rica etsem elimdeki silahı hükümdar pençesi ile degiştirip güncellermisin ya da hükümdar ve baş komutan zırhı şeklinde yenileme yaparsan çok memnun olurum şuanki imzanın arkasındaki sonsuzluk imlecini kaldırmadan yaparsan süper olur, şimdiden teşekkür ediyorum verecegin emek ve zaman için iyi çalışmalar dilerim.

• xScavia Laf Değil İcraat.

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim anladıgım kadarıyla rakibin şaman savunması oldukça yüksek, dayanıklıklık yelpaze ve çanda mevcut, zaten dün gördük beraber yan yana savaşarak hasarlar kesimler oldukça güzel elinize saglık.

• DEVRA WS lHuayRa kesintisiz video ;)

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim bıçakçının ne kadar seri düz vuruş yaptıgını tekrar hatırlattın bu arada hilal satılır

• Beta Konudışı/Spam

SLayeR ! - - Genel konular

yaw adam video atmış 60 savunmaya kalkansız petsiz vurdugu belli, hala lycan çok vuruyor diye vız vız yapıyorsunuz ayıp yav köyde burda klavuzda yeter artık aglamaktan vazgeçip, biraz simya ve lycan savunmalı item yapın.

• Quote from BLacK: “@SARCASTIC 60 savunma ile bir bıçakçının karşisina çıktınızmı? vuracağı max suikas kamu varken 5k? 60 savunma ile lycanın karşisinda çöp hiç bir etkisi yok 60 savunmanın sağlam bir lycan @BarbaR Gibi videolarında sağlam damageler görüyorum. Tek atar buyursun söylesin. ” bıçakçı zaten düz vurup, zehirli bulut atmıyordu zaten degil mi?

• S1HIRBAZ Önüne Gelene :D

SLayeR ! - - Diğer

Tebrik ederim kardeşim, kuyruk acısı olanlara bak kedinin erişemedigi cigere mundar der rolüne bürünmüş, yazık ya insan kıskanırda bu kadarmı belli eder

• İmza İstek Başlığı

Quote from Keyf-i: “Quote from SLayeR !: “Merhaba @Keyf-i öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Bir zihinsel karekteri koyu siyah renk ile belirgin hatlar ile yazılmış Fury ismi arkasında sonsuzluk işareti ve bir kaç küçük detay olabilir, yanında ise 120 lw zihinsel karektere uygun bir fotograf kül yagmuru zırh runik kılıc tarzı bir imza yaparsanız çok memnun olurum, iyi çalışmalar diliyorum. ” Merhaba, teşekkür ederim.Umarım beğenirsiniz. GypoLv.png h ttps://i.hizliresim.com/GypoLv.png (Bağlantıyı …