Search Results

Search results 1-20 of 239.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aşırı CPU (İşlemci) Kullanımı

ClarKing - - Diğer

cheat blockerden önce hiç kasma sorunu yoktu 4 çarımla kendi kulemi çıkıyordum (sizin işlemcilere göre benimki ölü sayılır) cheat blockerden sonra ben 1 oyun açamıyorum karakter düz yolda koşamıyor, siz cheat blocker geldiğinde 12 çar açıyordunuz, şuan 12 den 7 e 5 e düştüğü için şikayet ediyorsunuz ben zaten 1 oyun açamıyordum siz tepenin başındasınız, biz suyun altında kalmışız, şimdi sizin ayağınıza su değdiği için sesiniz çıkmaya başladı...

• Aşırı CPU (İşlemci) Kullanımı

ClarKing - - Diğer

son 2 gündür mü? cheat blocker geldiğinden beri 5 aydır yazıyorum aşırı cpu yediği için hiç oyuna giremiyorum diye

• Her lw için yapılamaz sonuçta şeytan kulesine bile +60 lw sınırı var, bazı lwlerin ayrıcalıkları olmalı

• Oyun durmadan şaşırtıyor, 12 yılda ilk kez bunu gördüm an1dd2.jpg

• Olması gereken Metin2 sunucusu

ClarKing - - Öneriler

kuzey kore vatandaşlık başvuru bildirgesi mi bu? o kalksın bu kalksın

• ne güzel wayne geldi yararlanamıyorum 2 çarı sürgüne salardım, cheat blocker bitirdin oyun zevkimi

• Quote from QFelsefe: “Yeni güncelleme Tanrısal zamanlar diyorsunuz, Etkinlik takviminde " Diğer Sunucular "ın Event Takvimine bakar mısınız, bu mu tanrısal zamanlar yapmayın lütfen ? Sayın Metin2 yöneticileri anlıyorum yeni sunuculara çok oyuncu çekmek için yapıyorsunuz ama Metin2 bir moba oyun değil. Her yeni sunucuda yeniden başlayamayız. Yeni sunucularda elbette etkinlikler olsun ama eski sunucularınızı da öldürmeye çalışmaktan vazgeçin artık. Umarım bu diğer sunucuların etkinlik takvimine bi…

• Quote from Roxette: “oyunu pek takip etmiyorum ama önceden beta sürümler açılırdı şimdi açılmıyor gibi bu oyuncular yeniliği nası denieycek ben bunda art niyet ararım oyuncunun bilgisi olmasınki daha çok harcasın,kimse neyin ne olduğunu bilmiyor sürekli harcıyor şirket hatalı değil asıl suçlu oyuncularda çünkü gelen şeyin ne olduğunu bilmeden harcıyor ” onların bile bilgisi yok ki, aura geldi hiç kimse + basma eşyalarını nasıl elde edeceğini hangi eşyaları istediğini auranın ne için geldiğini bi…

• bir de tarih vermişler veda edercesine oynayın, metin2 deki potansiyeli görseler yatırım yaparlardı( ilgilenip hataları düzeltip) 12 yıl yat, son 1 ay sosyal medyaya reklam ver, yeni server açınca yeni oyuncu gelmiyor bunu halen anlamıyorlar, diğer serverdaki adamların geneli denemek için geliyor, kalanı da diğer serverdaki eşyalarını satıp oraya geçiyor, steam e yatırım yapılsa güzel olurdu. steamda girişte telefona-maile kod yolluyorsun anaçarını bağlarsan hesap güvenliğin artar , bunun da köt…

• metin2 nin sitesi çöktü, biz halen hatalardan bahsedelim deveye sormuşlar neren eğri diye nerem doğru ki demiş

• [Rehber] Pet Sistemi

ClarKing - - Genel Tartışma

Quote from Tuncay19: “Quote from ClarKing: “Quote from Tuncay19: “Arkadaşlar belki 1000 defa sorulmuştu önceki sayfalarda ancak çok aramamama rağmen göremedim. Petler ne kadar canlı şekilde beklemeli ki HP artışı yüksek olsun? Bir diğer soru, tip 6 olan pet maksimum oran mı veriyor kesin? ” 60.120.180 gün, her seferinde 0,1 daha fazla hp verir, meley al elleme günü gelince kas, 120 gün bekletip kastım 12 hpyi geçti, evet 0,6 hp verir bekletirsen 0,7-0,8-0,9 artar, videolar kısımda adamda 25 hpli…

• [Rehber] Pet Sistemi

ClarKing - - Genel Tartışma

Quote from Tuncay19: “Arkadaşlar belki 1000 defa sorulmuştu önceki sayfalarda ancak çok aramamama rağmen göremedim. Petler ne kadar canlı şekilde beklemeli ki HP artışı yüksek olsun? Bir diğer soru, tip 6 olan pet maksimum oran mı veriyor kesin? ” 60.120.180 gün, her seferinde 0,1 daha fazla hp verir, meley al elleme günü gelince kas, 120 gün bekletip kastım 12 hpyi geçti, evet 0,6 hp verir bekletirsen 0,7-0,8-0,9 artar, videolar kısımda adamda 25 hpli var çok uzun süre bekletip kasmış

• Quote from baklawa: “Sürgünde çar kasıyorum, bana hiç düşmedi. Razador ve nemere den de düşmedi henüz. ” Askerden geldiğimde pc i yenilicem tam kafamdaki para kasma yöntemi hem sürgüne çar salıcam hem de +100 lw 4 karakter var boos kesicem

• düşük lw metinlerden 10 dk lık hırsız eldiveni düşse güzel olurdu, 42 lw kule çarım var etp ticareti kapatıldıktan sonra müzeye kaldırdım çarı ara sıra metin kesmek için giriyorum eldiven sıkıntı gidip 85-90 lw metin kesmek zorunda kalıyorum, oyunun iyileşmesini isterken bile emek oyuncuları yerine önce hileciler açısından bakarak bir yenilik istiyoruz, hilecilere daha çabuk etp düşecek o yüzden böyle bir yenilik gelmez.

• 20 25 ep kalmıştı 2 çarda aurayı denedim kutsama çıktı zarardayım gitti epler epsiz kaldım

• Quote from Mient: “Sen git 5K 10K ep ile 1 tane ya çıkar ya da çıkartama sonra 479 EP'e markete gelsin Şu yan charlara girerken seçilene değilde başka karektere girme sorunu ne zaman çözülecek acaba ? Eşyaları yere düşürme olayını da kaldırdınız, kesin yan char silerken asıl hesap silinir sonra ticket'a da kendi eliniz ile sildiniz cevabı verilir değil mi ” müzayedeye 1k ep karşılığı gelir dedim daha ucuza geldi, wayne de böyleydi 129 epe getirdiler baktılar millet delirmiş sandıktan 1 yıl sonra…

• Bence Envanter penceresinin bir yerine bir çöp kutusu gibi bir eklenti koysunlar günlük satış limiti olsun mesela 5 veya 10, satıcıya çöp item sattığımız fiyattan alsın, oyunculara avantaj diyecen sürgündeki adam zaten envanteri dolunca aşağı inecek, avantajı günde 5 item satabilir, sevgi tüyleri 1 envanter birikti bunların da satışı açılsın, taaaaaaaaaaaaaa eski tombaladan kalan 15 lik madenler duruyor bunları yenileriyle birleştirelim, 9 yıldır yazıyorum halen yapılamadı , şebnem penceresi ger…

• Quote from Mient: “Çark çevirenlerin gözü yaşlı, Aura giysisi sandığı vardı client da; ne zaman geliyor ? ” ağustosta yaz eventi oluyordu sanırım o zaman gelir 1 ağustos iyidir acele edip çarkta +10k ep harcayanlar

• 105 e okeyim 4 çarım var 120 e atamam

• Quote from lMetess: “Çok güzel oranlar daha hayırlı olsun Bu arada daha iyisini varmış %26 hp veren Nemere ” var da banlandı maminin çarı deniliyor, Tr veya P bilinmiyor, şuan en yüksek hp adamdaki