Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sancak Sohbet Başlığı

CgrnziBlrm - - Diğer

Selam emanetçi ne tarafta montumu astiracaktim da.. Suyunuz isinmis bakıyorum cigerinizi biliyorum cigersiz halinizide merak etmeyin

• Kaçan kovalanir misali eğer ki o copar mıdır nedir onada bir plaka çıkarmaz isen sana sararım bilmiş olasın seninde cigerini bilirim

• lHayalKabusl

CgrnziBlrm - - Diğer

Tebrikler masissin çaresizliği off gulesim

• Truva Sohbet Başlığı

CgrnziBlrm - - Diğer

Google.com /ozlu.kapak.sozler

• Truva Sohbet Başlığı

CgrnziBlrm - - Diğer

- Şimdi bir frekans verirdimde sizin kırmızı bayrak ta alıcılar baya iyi anten gibi oyuncular var mesela neyse ben sizin tahmin ettiğiniz veya edebileceğiniz biri degilim boşa demiyorum ya CİGERİNİZİBİLİRİM diye önce kimin hangi karakter de olduğunu öğrenin bi. Senin gilliboz dediğin aşık atmaya calistigin kişinin 15 buyulu kaskina ihtiyacı olmadığını bir bil öncede sonra pençe savunması yap sonra kafani kulağını kasima

• bu 46k 2. Sefermi? Hey maşallah 14 kamyon hafriyat yapilacak kamyon kepçe kazma kürek hazir

• Rakip şapkadan çıkan tavsan gibi sürpriz geldi sürpriz gitti

• lMyke Ekranından Ufak Dokunuşlar

CgrnziBlrm - - Diğer

Vasatın altında bir videoydu oyunu bilmeyenler için (Veletler) alkislanacak bir video. Tebrik etmişler zaten Ninja savunmasi yeterli olana tukurup videoyu koymussun hanı nerede delici? Nerede suikast hızlı saldı çevirme ?

• Siz Hepiniz Biz Tek :D HOKKABAZ

CgrnziBlrm - - Diğer

Anlamadim gitti yahu siz dodurga ya gittiğinizde Rönesans kırmızı bayrakti bir video atıyordu eline dümeni verdiğiniz peynir gemisi kaptaniniz(12) Postlarinda ağzından 5 kilo salyayi yere dökerek yaziyordu ne oldu simdi dandik car konumunami geçti? Ama bir gerçek var hokko sen pembe bayrağa gecsen yine vasatsin yine vasatsin 1 saniye mause tutukluk yapsa çarın yerde sende biliyorsun. Hayırlı isler dilerim bu arada Tarlabaşı canlı olur bu saatlerde siyah giyin beyaz Gömlekliler el ense etmesin:D

• Truva Sohbet Başlığı

CgrnziBlrm - - Diğer

Boşversenize mezhebi olmuş kauçuk biri diyor onun donu bende biri diyor polisten kacirdim hotele gidelim biri 9000 lik pırlanta kimin eli kimin cebinde belli değil ben bunların ciğerini bilirim

• Bir videoda benden gelsin

CgrnziBlrm - - Diğer

Tebrikler emanetçi montumuzu bırakalım as bir köşeye

• Truva Sohbet Başlığı

CgrnziBlrm - - Diğer

MaaşAllah Allah işlerinizi bozmasın ama dikkat ediyorum savaşlar kızışıyor sizde iş yoğunluğu bir koşuşturma bir telaş arkadaş anlamadım gitti mavi bayraktaki oyuncular şezlonga uzanıp yanında portakal suları akşama kadar oyunda takılıyor zaten hic kimsenin iş güç gibi bir telaşı yok para onlara musluktan akıyor ayrıca Kumarbaz okcumuza bir soru ileteyim senin cara giren biri vardı her emanet karakterden safir küpe karakter kolyeleriyle video çıkaran muameleci kardeşiniz o giremiyormu? Yoksa kır…

• Truva Sohbet Başlığı

CgrnziBlrm - - Diğer

Cigerinizi bilirim sahibi olmadığı karakteri arkadaşına verip birde arkadaşına kendi nicki koy oyna demeleri var 50 wonluk carlar 130 wonluk tribe giriyor ya beni benden alıyorlar boyle uslu uslu durun çok ses etmeyin buraya zırhını çıkarıp efsunlarini gösteren şamanlar var tabiri caizse çıkma lastikler

• Truva Berth Fragman :)

CgrnziBlrm - - Diğer

Tebrikler seninde ciğerini bilirim sanada sıra gelecek

• Tebrik ederim geçenlerde bir Yıldız gördüm dandanakana doğru kayıyordu gören oldumu?

• Tebrikler bence boyle bir video yapman rakibe can sıkacak bir video olmaya yetmiş. Master skıl var daha girmizilar

• ---floxi truva-----

CgrnziBlrm - - Diğer

Oyunun dışına çıkmadan oynayan kimseyi kırıp üzmek istemeyen biri olduğunu biliyorum hemde çok iyi sizinde CİGERİNİZİ BİLİRİM Video bence gayet başarılıydı ve özellikle dikkat ediyorum her video daha daha basarili

• lMyke den lNice Vs Daveti

CgrnziBlrm - - Diğer

Bir zarf atmıştım tüm mavi bayrak olarak güldük geçtik (ailecek gülmedik) o kadarda geniş lık yok yani Sorumuzun cevabını aldık Kırmızı bayrağın 1 adet saman kemeri yokmuş. Teşekkürler ben oltayi atarim sizde ağa takılırsınız. CİGERİNİZİ BİLİRİM

• lMyke den lNice Vs Daveti

CgrnziBlrm - - Diğer

Pardon? Sizin bayrakta şaman kemeri olanmı var kaç Kul'un itemi girecek o karaktere vallahi merak etmiyor değilim açıkçası ben sizin CİGERİNİZİ BİLİRİM ws ye davet edilen karaktere bak birde davet edene hadi razadora ws teklifi yolla kg.

• Oyundan zevk alan aynı zamanda bir amaç için savasanlardan biridir GİLLİBOZ. Asıl tebrik edilmesi gerekem hareketler bunlar iste. GİLLİBOZ'dan kendini berber, hükümdar, tuzluk sanan su bidonlarilın kulaklarına küpe olmuş. Pardon zaten varmış o zaman kulakları delmeye gerek yok bu konuyu bir masaya yatıralım düşünelim en iyisi. Sesi gür çıkan biri bir bağırabilirmi? Benim 5 kilo pudra şekeri siparişimin ödemesini ne zaman yapayım acaba