Search Results

Search results 1-20 of 41.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Miyashita Avrasya Savaş Performansı

IIARCEUS - - Diğer

Quote from HuNTeRHEAD: “Tebrik ederim savunmanı düzeltirsen çoğu kişi düz kesilcek sanırım ” Tesekkür ederiz en kisa sürede oda olucak.

• Avrasya Resim Arşivi

IIARCEUS - - Avrasya

P1RdEQ.png">

• Quote from HuNTeRHEAD: “Tebrik ederim güzel görüntüler 7 8 k space yiyorsun dıyenler göruyorumkı penceden düz kesılmiş kimide düz kesılmemek korkusu ıle köyü turlamış ” Quote from KANKUDAY: “tebrikler efe abi topkuda hep ortadasın , senin gibi ortada duracak daha cok arkadaş olsa atak itemlere geçebilsen bu vurduklarından cok daha fazlasını vuracağına süphem yok... benim için sw nin reisi sensin ” Güzel yorumlarınız ve düşünceleriniz için tesekkürler herşey ortada elimizden geleni yapmaya çalışt…

IIARCEUS - - Diğer

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim hepimizin başarıları daim olsun tüm savaşların eğlenceli ve seviyeli gecmesi dileğiyle.

• Quote from lCARLO: “Tebrik ederim,başarılarınız daim olsun ” Tesekkür ederim sizin de

IIARCEUS - - Diğer

Merhaba Arkadaslar Miyashita´nin forum hesabi yeni oldugundan ekranina yansiyan görüntüleri benim paylasmami rica etti. Öncelikle simya eksigi olan karakter´den bu sekilde bi performasn beklemiyordum video izledikten snra acikcasi sasirdim gercekten basarili bir calisma olmus sizde izlediginizde görüceksniz kendisini tebrik ediyorum basarilarinin devamini diliyorum en kisa sürede eksiklerini tamamlar ve damagelerini ikiye katlar diye düsünüyorum. iyi seyirler. youtube.com/watch?v=LgbQIfm-V1I&t=9…

• Quote from SnipsJe: “Tebrik ederim abi. ” Quote from IVareste: “Tebrik ederim emmi süper görüntüler tam bir tanksın yahu emeğine sağlık ” Teşekkür Ederim Eyvallah

• Quote from Heidegger: “mavilere gelen desteği göz önüne alırsak o kalabalığa karşı hem savunma hem de atak olarak oldukça iyi görüntüler başkan, emeğine sağlık tebrikler ” Quote from IFury: “Tebrik Ederim efe. Emeğine Sağlık. Gayet Güzel Başarılı Atak Ve Savunma. Başarın Daim oLSun. ” Quote from llKriyoss: “Tebrik ederim güzel video olmuş uçanı kaçanı mı ararsın miss vuranımı ararsın hepsi var ” Teşekkür ederim güzel yorumlarınız icin eyvallah

• Quote from IYISungur: “Avrasya da ki ender çarlardansın başarılı olmuş … Reklamcıları bozmuşsun tebrikler ” Quote from veba55: “rakipte lycan ve beceri ve pençe savunması en üst seviyedeki oyunculara gayet iyi kesimler elde etmişsin baştan aşağı kalite kokuyor tebrik ederim emeğine sağlık ” Güzel yorumlariniz icin teşekkür ederim

• Quote from Yakuzaa: “5-6 kişi ile köy basanların tanıtımı için mi uğraşıp bu video yu yaptın anlamadım ama neticede emek verip max. 6k vuruşları izlettiğin için tebrikler.. ” Oyundan geri kaldığını bu cümlelerinle göstermiş oldun damage istiyosan carini 5 6 kisiye katılarak bayraga gelebilir performansınızı birde orda görmek isterim. Nickte belirtirseniz sizin icinde o günkü etkiligimizi erteler karşınıza cıkar savasırız yorum icin tesekkürker.

• Quote from ViRTUS61: “Selamun Aleyküm Tebrikler Elinize Sağlık... ” Ve aleyküm selam Tesekkür ederim.

• Quote from llGreTeL: “güzel görüntüler başkan sen ve senin gibi birkaç kişi daha olmasa swde savaş olmıyacak başarılar ” Quote from xAguilar: “Tebrikler savunma ve atak olarak gerçekten başarılı başarılarınızın devamını dilerim iyi savaşlar ” Quote from escobarr: “Tebrik ederim emeğine sağlık çarına yakışır bir video daha hazırlamışsın ” Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

• Quote from 1CBERk: “eline sağlık keşke sohbet satırını gizleseydin tebrikler ” Quote from IDeWRaNI: “Tebrik ederim emegine saglik basarin daim olsun. ” Quote from Literaryy: “Sizin düşüncelerinizi taşıyan insan sayısı ne yazık ki çok ama çok az. Söylenecek Daha bir çok şey var fakat anlayabilecek insan sayısı yine çok az... Onun içinde oyun karakterinden ziyade insanlar kendi karakterini yansıtır, altı üstü bir oyun için değmez kırıcı olmaya diyorum ve tebrik ediyorum. Başarınız daim olsun ” Güz…

• Quote from Miyashita: “Sen şaka yapma @RagnarRon lüzumu yok Efe tebrik ederim arkadaşların gelmesiyle server epey canlandı hatta üstünlüğün onlarda olması nedeniyle boyundan büyük konuşan bile oldu Yukarıdaki dediklerine katılıyorum. Başarın Daim olsun bu gibi iyi düşmanların arasında iyi işler çıkarmış olman gayet güzel Rica ederim her zaman buralardayım ” Güzel yorumun ve yardımların icin tekrar tesekkür ederim biliyosun bizin kimse ile sorunumuz yok cünkü savastığımız kimseleri tanımıyoruz ge…

• Quote from DEVRA: “Tebrikler efe güzel görüntüler yakalamışsın Başarıların daim olsun... ” Quote from RichMaN: “Elinize Sağlık gayet başarılı görüntüler ” Quote from RagnarRon: “Tebrik ederim eline sağlık (*Kardeşim bizim Sv'ye gelebilir misiniz? Sarıları kesemiyoruz biraz yardım edip gidersiniz geri...) Şaka yapıyorum tabii ki de iyi ki geldiler Sv'yi canlandırdılar. Savaşan herkesi tebrik ediyorum. ” Teşekkürler Arkadaşlar

• Quote from Literaryy: “Kısa ve öz olmuş, başarınız daim olsun... ” Quote from BynBrodie: “Tebrikler. Emeğinize sağlık. ” Teşekkür Ederim Güzel Yorumlarinız icin

• Selamun Aleyküm Ekranima Yansiyan Savas Görüntülerini Sizlerle Paylamak iStedim Bir cok tanimadigimiz kisiler geliyor farkli svlerden ama gelriken bi öfke ve bi snirle geliyolar bunu cok merak etmisimdir . acaba kim nediyorda bu sekilde tavir aliniyo bu bir oyun elektirik giderse net giderse ne yapabilirsin öylece baka kalirsin, onun icin kendinizi bukadar kaptirmayin tanimadiginiz kisilere cari icin savastigi icin kötü kelimeler sarf etmeyin saglicakla kalin. Sari da savasan gerek simyasi gerek…

• Quote from Reisha: “Tebrik Ederim Efe Güzel Kareler Yakalamışsın Gerçekten Kaliteli Bir Karakterin Var Başarıların Daim Olsun ” Tesekkür Ederim Eyvallah Abi Birlikte Olsun

• MaystiqU Yeni Dönem Savaşları

IIARCEUS - - Dandanakan

Tebrik Ederim Keyifle izledim Başarılarınız Daim Olsun.

• Quote from F1R4TTx: “Avrasyanın en iyi lycanı sensin diyebilirim, emeğine sağlık ” Teşekkür Ederim Güzel Yorumun için Eyvallah.