Search Results

Search results 1-20 of 327.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Yansın geceler pelinsu eceler niye sakin buralar

• 15buyu 10 yarı savascı berserker kask

ECHO7- - - Ticaret

Konu güncel...

• Aranan kemer koştum Bilezikler

ECHO7- - - Ticaret

15 ok 15 bıcak 15 pençe kostüm var

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “Günaydınlar Anadolu , Gününüz iyi olsun Dayak cennetden çıkmadır ” Günaydın...iyi biliyorsun çok yedin galiba Not: Göçmenlik varmı sende cennetden derken d kulanıyorsun o bakımdan sordum..Normalde cennetten olur

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “Aboo o kadar varmı ya Ver ver kesin çözüm olur hasta tekrar ayağa kalkar ” Köz olur anca mangal yapacaksan işe yarar Kendi haline bırakıp evrenin cezalandırmasını bekleyelim bence Neyse bana müsade Hayırlı geceler... Trafolara 32 bin volt gelir ve 380 volta çevrilir..Büyük demir direkler vardır,elektrik tellerinde kırmzıı beyaz topa benzer bişey olan o tellere dokun dene mesela Aktarmasız direk ulaşım

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “sanayi elenktriği ver anca kendine gelir 3 fazlı olsun ” Trafodan 32500 volt verelim kesin çözüm

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “Vücuda elenktrink veririz nolacak ” Elektrik elektronik benim işim sen dokanma çarptırırsın kendini Akü bağlarız olmadı

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “@ECHO7- aynen oyle yapacak bısı yok ama bır sarkı dılıme dolandı ya burayada soyluycem Delaas sıtoreee ye yoooo yeeeee Sıpoooylerrrr diz coookuuun kölelerrr yooo yeee Deelass her yerdeeee yeeee ” Beyin ölüm gerçekleşmiş birini kurtarabilirmisin..bence zor...zaten doktor bile değilsin boşver

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “@ECHO7- ama haksızmıyım kovalamakta o dragons neler yapıyor kendın goruyorsun gecen mavıye geldıgımde ustume neler atıyorlar ne laflar atıyorlar kendın bılıyorsun ” Ben pek kimseyle samimi olmuyorum kendi halimde ara sıra takılıyorum..solucan atan bir eleman vardı bende yazdım neden atıyorsun diye ..Bazıları tuhaf insanlar ama yapacak birşey yok Oyun bazen insanları esir alabiliyor o anda pc yi kapatabilmek gerek sanırım

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “@ECHO7- sen corumlu musun bu arada ” Yok...Loncama baksaydın 59 yazıyor Savaşta gıcık oldugun kişilerı kovalamak bencilce bir davranıştır...egoda insana para kaybettirir her zaman çok takılma ona buna Ayrıca Savaşta çok lag vardı okçuyuda pek kullanamıyorum alışamadım şaman olsa uçururum emin ol

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Quote from DanzanNF: “Quote from ECHO7-: “Kule Savaşına bir madbarz yetti...Gerisi boştur... ” niye ben bosmuyum xd ” Şöyle diyim fişsiz kostum kafalıskız,+6 pazardan 30 vona alınma zırh,+6 15 buyu kask,+8 safir bilezik 15 buyu,90 bıyoloğunda okçumla savaştım..Sende fena değilsin ama bir madbarz olamazsın kabul et

• Anadolu Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Anadolu

Kule Savaşına bir madbarz yetti...Gerisi boştur...

• Ninjam EDEPS1Z Ekranın'dan.

ECHO7- - - Diğer

Tebrikler Ahmet..güzel ve keyifli görüntüler...Nasıl bir player oldugunu iyi bilirim ileride daha iyi görüntüler çıkacagından suphem yok..Başarılar dilerim

ECHO7- - - Ticaret

Konu güncel..Ninja kaskı aramaya devam edıyoruz

ECHO7- - - Ticaret

Konu güncel...

• lATREUS Dandanakan 3

ECHO7- - - Dandanakan

Cesaretin için Tebrikler ama bir runik kılıcı al artık

• ANT Loncası JESMiNAY -2

ECHO7- - - Dandanakan

Bu video Tebriği hakediyor... Neden diyen olursa ;Sabit itemlerle çekilmiş bir video...Altın kolye,Kyanit yelpaze ve yakut küpe ile hem skil hem düz vuruş Gayet güzel görüntüler..Herkes zodyak silah,atak kolyesi,bir safir küpe bir zümrüt küpe takıp çıkarmakla uğraşırken siz buna ihtiyaç duymadan Kendisini elit sanan çarları kesmişsiniz.. Her çar bir şekilde kesilir önemli olan nasıl kesildiğidir...Kimisi sadece kalabalık oldugunda 35 tane item değişir video alır sizin ne kalabalığa nede 35 tane …

• Dandanakan Sohbet Başlığı

ECHO7- - - Dandanakan

Konularda tartışmalarda konu sahibide bu tartışmalara dahil olduğunda konu kaldırılıyor diye biliyorum..sizin durum ne bilemem

ECHO7- - - Dandanakan

Quote from POYRAZ-63: “3-4 ay çalışayım bende 15 binlik masa alacam xd ” sende baya zenginsin 3-4 ayda 15 bin Ben gidemde 60 ay vade ile 15 bin çekeyim pc alıcam incindim şu an hahaha

ECHO7- - - Dandanakan

bende 4 tane masa var 2 günde bir değişiyorum hatta sorun yaşıyorum hafta 7gün denk gelmiyor :))) sende 1 masa var ağla