Search Results

Search results 1-20 of 398.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Generalden sadece 1 kıvrık düşecek bu kadar ...

• Quote from IKutay: “1 lvl filan bu işi çözmez. 100 lvl a çar kasmak artık çocuk oyuncağı oldu. 2 kisi 7 8 çarı bir gunde 75 e kasar. Sonra oto alır salar sürgüne. Adamları en fazla 8 10 gün oyalarsın. Sonra aynı tas aynı hamam olur. Bence meley öyle bir ayarlanmalı ki bunu kesmek için en az 4 sağlam karaktere ihtiyaç duyulmalı. Adamlar orta halli ise 6 7 kisi kesebilmeli. Bu şekilde en azından gelen yang bölüneceği için işin ticaretini yapanlar bir nebze olsun uzaklaşacaktır Aksi takdirde kusura…

• abartı fiyat teşekkürler..

• Güncel ... gerçek satıcılar ulaşırsa sevinirim...

• Quote from NuKeCTS: “bazı arkadasların anlamasında cıddı sıkıntılar var anladıgım kadarı ıle... neden kesıyorlar dıye bır konumu var arkadasım ? "Ben jotunu 30 beceri 0 ork ile 10 dk da çok rahat kesıom mat simya yetiyor Bence sen hiç meley kesmemişin bi düşmanında meleyden parayı vuruyor die zoruna gidiyor başka açıklaması yok" :)))) komık cocuklar ya Bak ne yazmıs ciddi sıkıntılı bu cocuklar 0 orkla kesersın 20 becerı ıle kesersın 61 kalkanı ıle kesersın konu bu degıl zaten. Konu sandıkların f…

• Meley2 isimli oyuna balık eventi mi geliyor yoksa meley 2 isimli oyunda balık tutma olayına güncellememi geliyor. Dipnot. Meleyi lütfen kaldırında metin2 kurtulsun yoksa meley2 metin2 yi yok edecek..

• + sı önemsiz 40 ort üstü zodyak kılıcı yada bıçağı alınır.. özelden yada konu altından ulaşabilirsiniz.

• Ya bu eventmi değilmi ne tam olarak sistem değişiyor anladıkta event olarakmı yapılacak klasik balık tutma ninn mantığımı değişti.. Hiç birşey anlamadım. Sonra mavi kırmızı sandık denilmiş bu eventin bir parçasımı eventin parçası değilse gaya mağazasında olması nesne marktte olması bunu event kılmazki.. hayırlısı..

• Pwe için pwp mantığı

OrkReisi. - - Genel Tartışma

Quote from RichMaN: “İyi güzel hoş diyorsun da itemini simyasını dizmiş birilerine karşı yeni başlayan bir oyuncunun ne kadar şansı olabilecek ? Ayrıca farm yapmanın amacı ws lik çar dizmektir. Yaptığın farmla karakterini geliştirirsin ve yavaş yavaş ws lik itemlerde dizersin. Senin dediğin mantıkta olursa oyuncular farm için ws lik item dizmek zorunda kalıcak ve yeni başlayan birisi farm yapmadan ws lik item dizmesi imkansız bununla birlikte oyun dışı won-item alış satışında artışda olur. Önerd…

• Pwe için pwp mantığı

Değerli oyun yöneticileri sizlerinde farkında olduğu gibi oyun pwe ye döndü herkes farm yapıyor. Haliyle bu durum hem pwp yi hemde ticareti resmen yok etti.Kimse pwp yapmıyor herkes ritüele bağladı,Oyuna gir Meley yap,3 saat boşlukta jotun, nemere, razador yap,yeniden 3 saat dolunca meley yap bugün bitti yarın devam... pazarlarda herkes satıyor alan yok bunun sebebi malesef herkes farmcı oldu.Biz oyuncuların sizilerden isteği hem bozulan piyasa hemde yok olan pwp nin yeniden düzelmesini sağlaya…

• Meleycilerin Dikkatine...

OrkReisi. - - Diğer

Şu meleyi dibiyle kaldırında herkes kurtulsun oyun metin2 değil meley2 olmuş herkes meley kesiyor kimse savaşmıyor almıyor satmıyor varsa yoksa meley ya lanet olsun arkadaş...

• Tebrikler kardeşim başarılar dilerim. Umarım gf oyun mantalitesini değiştirir... Bu emekler boss kesmek için yapılmıyor!!!!

• [Rehber] Pet Sistemi

Burdaki etkinin değişken olduğu yerler var mesela meleydeki sütun gibi dediğim etkiler her yerde değil bazı alanlarda.Birde şunu unutmamak gerek taban hasarda etkisi az olsada genel hasarda çok fazla bu hataya herkes düşüyor 0 itemle taban hasarda deneniyor itemler böyle denenmez mesela senin taban hasarında yüzde 10 canavar 1 k etki ederse 100k vuran kişide 10 k etki eder senin taban hasarını 10a katlar.Mantığı anlatabildim umarım.

• Israrla dile getirilmesine rağmen yok arkadaş mavi ejdere bir düzenleme getirilmedi.içerikle alakalı düzenlemeler geliyor. Ya sabit hep aynı adamlar giriyor her serverde deniliyorki erken davranan girer gerçekten öylemi?. Benim önerim şu ara generallerden düşen kıvrık sayısını 1 e düşürün herekese serbest giriş hakkı verin eldeki stoklar bitene kadar seri girişini herkes yapar ama stok bitince gerçekten o işin hakkını veren kıvrığını kasanlar kıvrık mücadelesi verir kıvrığını kapan girer bu saye…

• [Rehber] Pet Sistemi

Quote from comoesta: “12 berserker ve 7 canavarlı razadör ile 11 canavar 7 berserkerli bir meleyi hasar açısından kıyaslayan var mi? Hangisi daha çok hasari artırıyor? Canavar mi berserker mi? ” Meley daha çok vuruyor slota 12 berseker 7 canavara göre 11 canavar 7 berseker fazla vuruyor bilginize.

• Tebrik ederim evvela çarın ne kadar iyi olursa olsun oyunculuk herşeydirin kanıtıdır bu vs. Blazingstarın çarı belki çok çok iyi simyasını biliyoruz. O simyayı yapıp çift el silahla karabüyü kesmeye kalkarsan sonuç bu olur.Uyanık olsa stratejiyi doğru yapsa bugün mesuta yolun açık olsun postları konuşulurdu burdan. Çar silmesine falan gibi çocukça söylemlerden herkesin kaçınması lazım Blazingstar biraz değişik bir kafası var, yorumları falan çocukça ama bu onun kötü çarı olduğu anlamına gelmez. …

• Kayıp Simya vakaları

Quote from lRaphael: “@[SGM]Knute post begenmek yerıne keske ufakta olsa bı acıklama yapsanız burda bu sekılde bekletmesenız.. ” Sabırrr Rasim sabır...

• Kayıp Simya vakaları

Sakin olup sabırla beklemek en mantıklısı duygularımızla hereket etmeyelim. Bekleyip görelim bugün mutlaka simyaların geleceğini tahmin ediyorum aksi olsa sw biletleri gelmezdi diye düşünüyorum. Ancak tam tersi olursada gerçekten sayın ddn ve tr yönetiminin yerinde olmak istemem oyuncular haklı alacaklarını istiyor. Şirket takımı mağdur ediyor inş bir mağduriyet daha ne oyuncular nede takım yaşamaz. Bu süreçte hem takım hem oyuncular aşırı mağdur oldular.

• Kayıp Simya vakaları

Anadoludan farklı sw ye geçecek arkadaşlar simyalarınız gelmeden sw nızden ayrılmamanız bence sizin menfaatinize olur.2nci bir mağduriyet yaşamayın derim ..

• Quote from Hezarfen: “@OrkReisi. Suçlamıyorum serverin kalabalık olması sonucu oluşan sorunları yüzünüze vuruyorum yalan söylemiyorum iftira atmıyorum gerçekleri yazıyorum ” Oyun yöneticisi yada geliştiricisi oldumda haberimmi yok. Yüzüme vurduğun şey ne? Burdaki anlatılmak isteneni genel manada yorumlamanızı isterdim Mesela aksini ispatlayabilirmisiniz bugün anadoluda bunca sorun rağmen isteyen kişi ben bugün bütüm simyalarımı kusursuz mitsi yapacam desin anadoluda bunu yaparmı yapamazmı? Gitti…