Search Results

Search results 1-20 of 82.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DaRYuS BeDensel Versiyon

Daryus. - - Dodurga

Quote from ChoktaFiFi: “Kesen Yusuf karşı taraf Yusuf Yusuf olmuş gördüğüm kadarıyla ...Tebrikler kardeşim ” Tşkler brem sağolasın cansın Quote from Nöker01: “tebrikler kardeşim harika sıkılmadı eğlenceli bir içerik hazırlamışsın. ” tşkler kardeşim sağolasın Quote from AlpAsi066: “tebrikler yusufum ellerine saglık güzel video olmuş herzaman başarılıydın herzaman başarıların daim olsun. ” tşkler abi sağolasın inş ama oyunun son güncellemeleri fln iyice soğuttu beni oyundan açıkçası bırakmayı düşü…

• Sene oldu 2019 nerdeyse 2020 ye giriyoruz hala şu oyunu düzeltemediler gitti yeni sunucu yeni güncellemeler geleceğine şu hataları düzeltmeyi bi halledin artık bi oyuna girelim diyoruz hata oluştu destek birimine başvurun bilmem ne yazısı çıkıyor bu hatalar varkenmi oyuncu toplamayı düşünüyorsunuz @DeRiNDaRBe

• Tebrikler Kardeşim çok lFİYAKALI görüntüler yakalamışsın simyasız çharla Resmen SIKINTI ya girmiş bazıları

• Hakkınızda hayırlısı olsun hasan'ım eline emeğine sağlık gerek yan yana gerek karşı karşıya savaştık her durumda seni bildim tanıdım yolun açık olsun real hayatınızda başarılar dilerim

• Yaşamcı Masaccio vs WIGGYLYTuff

Daryus. - - Dodurga

Tebrikler kanka skor iyide bence 3 üde boşa vermişsin 10-0 olmalıydı

Daryus. - - Dodurga

Quote from Shanks: “Selamlar, Yusuf Tebrik ederim ” Ve aleyküm selam teşekkür ederim sağolasın

• Avrasya Sohbet Başlığı

Daryus. - - Avrasya

S.a hayırlı geceler avrasya halkı nasılsınız

Daryus. - - Dodurga

Quote from badbadmaan: “neşeni alıyorsun oyundan tebrik ederm bra hemsona benden selamlar ” Tşkler bra sağolasın bu oyun benim için zevk oyunudur hayatını bu oyuna adıyanlar düşünsün hemşomu görsem söylerim tabiki selamını :D

• Tebrikler Rıdo eksiklerin olmasına rağmen gayet güzel görüntüler çıkmış ortaya ANKA ya selamlar hasetinden çatlayıpta gelip lakap takmaya çalışanlarıda takmayın dandanakanda yedikleri dayağın acısını çıkarcaklar akıllarınca bırakında içlerinde patlasın :D

• Tebrik ederim soner'im bu kadar yüklenmeyin sarı çiçeklerimize (onlar kendilerini biliyor ) şarkı seçimini beğenmedim bana deseydin ben sana çok oturaklı bi şarkı önerirdim bi dahakine artık eline sağlık

• Avrasya Sohbet Başlığı

Daryus. - - Avrasya

S.a hayırlı akşamlar avrasya gene gerginlik üst düzey bu oyunu bu kadar büyütmeye gerek yok bence gülüp geçin bakın dalganıza zaten oyunun tadı tuzu kalmadı eskisi gibi bu tür gerginliklerde çok gereksiz oluyor artık cümleten hayırlı geceler

• Dodurga Sohbet Başlığı

Daryus. - - Dodurga

30 dk lık verdiğimiz emek boşa gidiyor bu tür hataları düzeltemezken nelerle uğraşılıyor zararımızıda bi zahmet karşılasın Yönetim @DeRiNDaRBe

Daryus. - - Dodurga

Quote from rambo72: “kardaşum yusuf eline sağlık duz space harika olmuş iyi yaşamlamişlar sahte rakiplerin ” tşkler sağolasın benim tek rakibim bi önceki halimdir knk salla sen boş konuşan bebeleri

Daryus. - - Dodurga

Quote from wisqi: “tebrikler güzel, ama anlamadığım serbeste aldığınız sura kendi attigi videoda antep isimli karakteri ninjama girip düz kestim demiş ninjada sizin loncadan ? ” Tşk ederim ninja onun değil benimdi gökhan arkaşıma devrettim o sadece yancılık yapar :) Quote from UHRA.VINS: “Tb ederim yusuf basarıların daim olsun. ” Tşk ederim soner sağolasın hoş geldin sefa geldin bitirdin sonunda :)

• AlemdaR Dandanakan Part 5

Daryus. - - Dandanakan

Tebrikler Kardeşim benim eline sağlık gayet güzel olmuş fenasın başa belasın

Daryus. - - Dodurga

Quote from lAS1RET: “Tebrikler serbest alma olmamış ama seyiri güzel video olmuş başarılarının devamını dilerim ” Tşk ederim sağolasın Quote from _Mharisma_: “tebrik ederim yusuf başarılar ” tşkler recep sağolasın Quote from lCARLO: “Tebrikler Yusuf Eğlencen bol olsun, Başarılar ” Tşkler hasan sağolasın Quote from HappyEnd: “Vay arkadaş hakaret etmedik üslupsuzca post atmadık ki neden kaldırıldı postum anlamadım İnadına Tebrik ederim biraderim şarkı çok uyumlu olmuş ” Tşkler kardeşim sağolasın b…

Daryus. - - Dodurga

Quote from 'LoRiN: “Tebrik ederim Yusuf eğlenceli video olmuş eline sağlık. ” Tşkler brem saolasın Quote from FORNAXX: “Tebrikler Kanka iyi ezim olmuş ” Tşkler knk Sw ye gldik ortalıktan kayboldun görüşemiyoruz artık Quote from RichMaN: “Tebrikler, Etkinlik çarı da etkinlik çarıymış ” Tşkler sağolasın ancak bu kadar oluyo şimdilik :D Quote from JanseT: “Tebrik ederim başarılarınız daim olsun. ” Tşkler sağolasınız Quote from Nys: “Tebrikler yusuf başarın daim olsun. ” Tşk ederim Aslı sağolasın Qu…

• Tebrikler recep basarın daim olsun

Daryus. - - Dodurga

Quote from IIFIaMeS: “Tebrikler Yusufum başarıların daim olsun ” TşkLer Ahmet ' im sağolasın Quote from D4NGERCLAW: “Tebrik ederim kanki sen bu oyunda kendini kanıtlamış birisin ufak tefek çarlarla didişmeyi bırakmalısın Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Başarın daim olsun kardeşim ” Tşk ederim kanki sağolasın vala umursamıyom bile biliyon kaç aydır sessiz sakin oynamaya çalışıyorum işte gereksizler bırakmıyor Quote from Volki3321: “Tebrik Ederim Yusuf Eline Sağlık.. ” Tşk edeerim sağolasın volk…

Daryus. - - Dodurga

S.a Can sıkıntısından etkinlik çharımla kısa bi savaştan görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz Bi Gereksizde illaki yazacak onada diceğim tek şey Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. DaRYuS