Search Results

Search results 1-20 of 553.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IDaRpEder PART 5 FİNAL :)

lUHRA - - Diğer

Tb ederim enesim yeni bomba ne zamn yere düşecek bekletme milleti

• Patron SİHİRBAZ Sansasyonel Güç

lUHRA - - Diğer

Tb ederim kardeşim bugüne kadar izlediğim en iyi metin 2 videosu buydu eminim herkes içinde bu geçerlidir senden korkulur Vala diyecek bi söz bulamıyorum birlikte nice savaşlara diyelim.

• Tb ederim müzik seçimlerin iyi olmuş

• Tb ederim mesut cok özür dileyerek bi eleştiri yapacam sen mavideyken senin alehinde atan tutanlar simdi bakıyorumda forumda nerdeyse kralım dicekler güldürücü komik bir durum büyülemişsin adamları helal olsun

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from ICasper: “Tebrikler başarınız daim olsun. ” Teşekür ederim sizinde basarınız daim olsun. Quote from xDADx: “Tebrikler keyifle izledim eline sağlık. ” Teşekürler beyenmenize sevindim. Quote from Majestic08: “Tebrik Ederim Soner , savaştığını görmek güzel... Biz yakarsak söndüremezler kısmını biraz iddialı buldum lakin karabüyüleri savaşırken görmek güzel ” Teşekürler mesut baskan

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from SyFttN: “tbrklr soner abi karabüyü candır ” Teşekürler ederim aynen karabüyü candır gerisi heyecan

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from IDaRpEder: “Tebrik ederim kardeşim güzel video atak ve savunma baya iyi videoların devamı gelsin başarıların devamını diliyorum ” Teşekürler kardeşim Quote from CAKIRCALI: “Tebrikler kardeşim.Savunma yönün epey güzel.Karakterine hakimiyetin de baya güzel.Başarılar dilerim... ” Teşekürler güzel yorumun için reis

• Tebrik ederim kral takma milleti adamlar oyundaki yürüyüşünü kıskanıyorlar yaşam basarsın laf ederler hiç düşmessin laf ederler kesilsen laf ederler takma kafaya vur ruhu yapıstır geç

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from PATRON: “Tebrikler kardesim elıne sağlık ” Teşekürler kardeşim Quote from lNs: “Tebrik ederim elinize sağlık . ” Teşekürler. Quote from LastKing: “Tebrik Ederim Soner Eline Sağlık.. ” Teşekürler kardeşim Quote from AlemdaR: “Tebrik ederim Soner çok güzeldi. Senin videolarını izlemeyeli epey olmuştu başarılar kardeşim. ” Teşekürler burhanım Quote from .lEGELii: “Tebrik ederim kanka hem savunma hem atak yönünden gayet süperr bir video olmuş eline sağlık beraber nice savaşlara ” Teşekürl…

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from -PROBYTE-: “Tebrikler soner...güzel görüntüler.. ” Teşekürler erdem abi Quote from BaYeK: “Kardeşim anadoludayım ben ha evet sancakta loncama gelmek için yalvardığınız doğrudur ” yaw sen kimsinki senin loncana gelek biz hayal kurmak basarmanın yarısıdır hayal et belki birgün olur. nese daha fazla yorum yapma kirletme konuyu Quote from Danzan: “Merhaba, Tebrik ederim . Ağlayanlari takma derin devam ” Teşekürler hacım takmıyorum zate ben izin veriyorum aksine hoşuma gidio

• ByTroubLee Hoşgeldin Karesi 3 :)

lUHRA - - Diğer

Tebrik ederim fenasın başa belasın

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from oxAKUMAXxo: “Tebrikler Soner Reis Başarıların Daim Olsun ” Teşekürler ibo birlikte daha nicee başarılara diyelim biz Quote from BaYeK: “Kanka video da 18k yediğin kısım nerde ? ” Dur dur seni nerden hatırlıyorum bulcamm haa sen su sancakta ateşe bıraktıgım sın nese abiiciim bidaha sancaga gelirsem ateşte acmıyacam kendiliginden ölmeni beklicem Quote from BLACKMAMBA: “SA tebrik ederim ” As abi teşekürler Quote from D4rKKRoM: “Tebrik Ederim Soner Eline Sağlık Kardeşim. Birlikteliğimiz H…

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Quote from cakirbeyl: “Tebrikler kardeşim hem savunma hem atak yönünde cok güzel bi karakterin var başarıların daim olsun ” Teşekürler kardeşim Quote from Specialmen: “Öncelikle vidionu (video) beyenmedim (beğenmedim) hala abanoz küpe kullanıyorsun:D ama şunu sormak istiyorum açıklamada kullandığın dil hangisi çeviriye yapıştırdım fakat faydalı olmadı ” çatlaya bilirsin izin veriyorum Quote from LuLıkLi: “TebrikLer Soner Başarın Daim olsun ” eywalh apo başkan

• UHRA Ateşin Sesi !!

lUHRA - - Diğer

Herkese iyi forumlar epeydir vidio paylaşamıyordum arşivimden cıkanlarla bişiler yapmaya calıştık umarım beyenirsiniz. Biz Yakarsak Söndüremezler.

• ByTroubLee Karesi Hoşgeldin

lUHRA - - Diğer

Tb ederim dostum güzel atak güzel sawunma şu carı 120 edin artık

• Tb ederim mahmut tak cıkar demec al karekter at geri gir yapanları yakalamada üstüne yok ruhu yiyen kendini halay cekerken bulmuş

• Berthould Anadolu Savaşları 2

lUHRA - - Diğer

Tb ederim bıçak savunma şart demiştim de bu kadar eksik olduğunu beklemiyordum fana yakalanmışlar.

• Tb ederim çakırcalı karekterini resmen konusturmussun dili olsa konussa neler diyecek karekter maşlh.

• Casper Gelişim

lUHRA - - Diğer

Tb ederim