Search Results

Search results 1-20 of 28.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Final Dandanakan.

NapoleoN - - Dandanakan

Quote from Mahseri: “Tebrikler can başarın gittigin heryerde devam eder İNŞALLAH ” Tsk ederim kardesimm sanada Quote from ILouiS: “tebrikler kardşeim ne güzel spaceler d başarıların daim olsun ” tsk ederim kardesim eksiklerim cok seninde bararilarin daim olsun insh

• Dandanakan Sohbet Başlığı

NapoleoN - - Dandanakan

dandanakana vedaa :)))

• Final Dandanakan.

NapoleoN - - Dandanakan

Quote from .STRONGMAN: “Tebrik ederim Can eline sağlık ” sagol kardesimm yanina gelcektim bugun bakim olmadi

• Final Dandanakan.

NapoleoN - - Dandanakan

Quote from DeWRaNII: “tebrik ederim can bir yawru ceylan gordum "" cakma zihinsel "" sanki altinda debeleneen basarilarin daim olsun en kisa zamanda eksikliklerini tamamlayip geri donmen dilegiyle. ” Tsk ederimm.. ceylanlarim sana emanet knkaa geri döncem yakinda.. Quote from IiLLeGaL..: “Tebrikler dostum Keşke hep kalsaydın gitmeseydin bir yere ” tsk ederim kardesimm bir tatli gitim gelim

• Final Dandanakan.

NapoleoN - - Dandanakan

Yanımda Şavaşan kırmızı bayrağı ve Uslubuyla savaşan Mavi bayraktakileri tebrik ederim. YAKINDA görüsmek üzere Dandanakan final..

• PART MART YOK SULO :)

NapoleoN - - Diğer

Quote from *DarKKRoM*: “Bir Zamanlar Birbirini Savunup Millete İftira Atanlar Bizimle Düşman Olanlar Şimdi Birbirine Düşüp Düşman Olmuşlar. Enteresan İki Taraf İçinde Tam Bir Fiyasko Video Olmuş. Video Boyunca 2 Tarafında Çırpınışını İzledim. "Menfaate Dayalı Dostluklar Bitince Düşmanlıklar Başlar." Sizin Durumunuzu Özetleyen Kelime' de Bu Olmuş. ” bizler kimseye iftara atmayız patron loncasi carı soymadimi soydu anadoluda çetin kimi yanında sizin yaninzda carı soydunuzmu soydunuz şimdi gelipde …

NapoleoN - - Diğer

Quote from enesforty: “Hiç birinizi tanımam ilk 4 dakika 20 saniye saçmalık izledim sadece arası sıra 3-4 kişi dalıp kesememişsiniz zihinseli 2 tarafında herşeyi full ne gerek var video almaya ? Sonrasında ise diğer rezillik manunun üstünde atak atan zihinseli izledim savaş görüntüleri güzeldi manulu olmasa daha zevkliydi oda ayrı l ” Bak kardesim köyde serbest acipda saman kesmeye bezemez demek istyorum + benim kılıç savunma 55 mat mitsel simya yaşam basmıyorum yong yok marka yok hersey full de…

NapoleoN - - Diğer

Daha başlamadım...

NapoleoN - - Dandanakan

Quote from IiLLeGaL..: “Quote from ISTRONGMAN: “@NapoleoN gel kardes gel özder ezinide getir ” ben Anadolu’mu istiyorum ” bnde ama girimis yok

NapoleoN - - Dandanakan

Quote from IiLLeGaL..: “@NapoleoN Ne dersen de sana o IiLLeGaL nickini vermicem kanka ” knka bizden bukdar ama Nick cok begendim ilerde eger geri dönersem alirim oo nick

NapoleoN - - Dandanakan

Quote from IiLLeGaL..: “Dandanakan hala uyuyor anlaşılan :)) ” herkes uyuyor senin gibi kralar da ayakda olur gardasimm

• tebrik ederim ikinize geri döneriniz insh metin2 tr en namuslu ve saygli insanlariniz cok kisin örnek alacak kisiniz ikiniz de tekrardan tebirk ederim ..

• NapolyoN

NapoleoN - - Diğer

1. YENI VIDEO PEK YAKINDA!! youtu.be/V9J3Puts4-U

NapoleoN - - Dandanakan

Gülümsüyorum! Çünkü biliyorum ki; gülümsemek dostlarıma karşı sunduğum en iyi ikram, düşmanlarıma karşı en asil darbedir.” GÜNAYDINN

• IISTRONGMAN Devam Devam :)

NapoleoN - - Saruhan

tbkr ederimm dewam etmelisin bence

NapoleoN - - Dandanakan

Acele yürüyen yolda kalır Iyi oyunlar ve Iyi forumlar...

• Saruhan Sohbet Başlığı

NapoleoN - - Saruhan

Quote from Fons: “Quote from NapoleoN: “atin gene cezayi bana nereye gitse ” Kurallar, kurallar, kurallar... Ah biraz daha dikkatli onsanız. İnanın ceza verirken ellerim titriyor ama düzen için şart ” haklisinda benim türkcem az almanca biliyorum

• Saruhan Sohbet Başlığı

NapoleoN - - Saruhan

Quote from Fons: “ooo Süpersiniz ya en sevdiğimden ” atin gene cezayi bana nereye gitse

• Saruhan Sohbet Başlığı

NapoleoN - - Saruhan

Quote from ISTRONGMAN: “Sarı bayrağa beklerim Muammerde gelsin ” insh en kisa zamanda

• Saruhan Sohbet Başlığı

NapoleoN - - Saruhan

Quote from ISTRONGMAN: “Selamın aleyküm cümleten son 1 gün geçsede evimize geri dönsek şaka maka insanın kendi serveri gibisi yok ” bizden sıkıldın mı