Search Results

Search results 1-20 of 36.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

Beklenen yumir8 pazarları haftaya cumartesi hizmetinize açılıyor. Açılışa özel ilk gün elit itemlerde 30m e varan toplu basmalarda (örnek 200lü dtp) 15m e varan sandıklarda (yutnori gibi) 10m e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor olacak. 8 pazar hizmetinizde olacaktır. Pazarlarımızın yeri ch1 wonda rim çadırıdır. Dikkat: pazarlarımızda bulunan basma item vs. piyasaları yüksek olacaktır bilginize

• bakın gameforge ne güzel diyo sitede Hileye karşı tek yürek Hileye karşı son teklonoji gameguard kullanılıyor. Gerçekten de öyle

• Oyunun bizlere hediyesi.

yumir8 - - Öneriler

sen de anlamiyosun oda bide onu sana yazmadim yanlis anlama Onu diyorum bende Ocaktaki peti almadiysan anlamaman çon dogal Ben de oyle diyorum nesneye gelsin Ama pc başına 1 kere alinabilecek plursa iyi olur Çunku o ocaktaki pet nesneye geldi fakat hesap basina alinabiliyodu umarım anlatabilmisimdir Simdi eger tic acık olursa yumurtadan sonra bile eger yine boyle hesap basina alincaksa milet alana kadar tip 6 hesap acar nesneden çeker kostumde hediye ettiler 23 nisan mi neydi ama tici yoktu anla…

yumir8 - - Öneriler

tamam anliyorum sana post yazmaltan yoruldum Ama 12. Yil donumu oldu ocakta metin2 de nesne markette mühür verildi nesne markete kondu her hesap 1 kere faydalandi ama tic yoktu bir anlami olmadi yani tabii guzel bisey 30 exp veriyodu ve 30 gunluktu arkadasin dedigi suistimal edilecek konu degil tici olmayacak cikinca da varsin olsun tici olmasin yoksa bizim millet 6 tip cikarna kadar hesap acar

yumir8 - - Öneriler

bende kripton da oynuyodum Mehmetçik yeni açıldığında Geçmiştim Biliyorum kod olayını Forumu takip ediyorum Modumuz sağolsun banladıgı için . Beni gerdiği filan yok rahat ol sen Diyosun ya 1 2 bin tl yatırdım diye Banane ister 10 bin tl yatır Ama sanki az bir miktar olarak görüyosun Aylik yatıriyosun da demedim 1 2 bin tl yi az gibi söylüyosun onu diyorum sen anlamamaya devam et Sana iyi forumlar diyorum Iyi oyunlar diyorum

yumir8 - - Öneriler

Quote from 1explore1: “Quote from yumir8: “Quote from 1explore1: “yumurta açıldıktan sonra ticareti olmayacak peki nasıl engellenebilecek sadece nesne markete karaktere özel pet gelicek bi dünya kod yazılarak karakterde ticareti olmayacak şekilde kalıcak aynı şekilde kuşak çok mantıklı konuşuyorsun çok. istersen hazır kasılmış 81 lvl canavar berserker bloklamalı şekilde sana verelim oyunun amacı kalmasın zaten. ” sen heralde arkadaşın dedigini anlamıyorsunHeraldeAynı yıldönümünde bir pet vermişl…

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

Aga bende serveri canlandırmak için geçiyorum malzeme bulsun oyuncular eğlensin diye alan olmazsa kalır bende Hepsini p6 dan topladım yani Kalsın bende bana çok zararı dokunmaz para kasan çarım ı geçirmicem pazar kurmak için asenaya malzeme getirmek için geçitorum

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

Şuanda elit bir kyanit slihaım mevcut giydiğim değil satmak için getiriyorum Ayrıyetten efso üste atmalık 3 tane yakut 3tane elmas 4 tane grena 4 tane oniks X3 yeşim Güzel iş yapar bu diyebileceğiniz x2 yakut X1 elmas x2 grena x2 oniks x2 safir x2 yeşim var. X1 mitsi yakut var mükemmel bişi x1 mitsi elmas var yani bunları alan (ikisini) Başka yakut ve elmas almasına gerek kalmayacak. Pet yumurtası da getireceğim son 1 hafta kala alacağım onları nessie razadör kızıl ejderha öncelik olacak. Quote …

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

baya toplicam gerçekten yani 20 li 20 li görebilirsiniz full pazar dolu şekilde Piyasa altı almaya çalışıyorum Sandık vs. Bulmaya çalışıyorum çeşit çeşit altıgen filanda olacak yutnori altın okeyden şimdiden 4 tane oldu manulu. Büyülü metalli gümüş okeyden 8 tane oldu Yani güzel bir şey yapmaya çalışıyorum Tabii biliyorsun bunlarında maliyeti yüksek piyasa altı almaya çalışıyorum Size baya yeticek bir basma sandık ayarlıcam ins. Kısaltmaya çalışıyorum bakalim

yumir8 - - Öneriler

Quote from 1explore1: “yumurta açıldıktan sonra ticareti olmayacak peki nasıl engellenebilecek sadece nesne markete karaktere özel pet gelicek bi dünya kod yazılarak karakterde ticareti olmayacak şekilde kalıcak aynı şekilde kuşak çok mantıklı konuşuyorsun çok. istersen hazır kasılmış 81 lvl canavar berserker bloklamalı şekilde sana verelim oyunun amacı kalmasın zaten. ” sen heralde arkadaşın dedigini anlamıyorsun Heralde Aynı yıldönümünde bir pet vermişlerdi onun gibi bir pet verilcek ama bu yu…

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

Yaklasık 1 ay sonra gelmeyi planlıyorum süresi gecmezse kargo ucreti ile satarım Sonuçta o kadar yol grliyoruz

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

Quote from yumir8: “beyler 1 aya kalmaz inş. asenaya geliyoruz mevcut sunucumuzdaki basmaları p6 fiyattan topluyor bunları asena da arkadaşlarımıza satacagız. tam tek seferde 7 pazar hizmetinizde olacaktır.fiyatlar baya abartılı olacaktır alan alır almayan bakar. kesinlikle indirim yoktur. ürünün fişi olmayınca iadesi mümkün olmamakla birlikte fişi varsa bile %95 ürünün fiyatı kdar vergi vermek zorundadır. bu pazarların 4 ü basma pazarı 2 si ise +9 düz veya elit eşyalar bulunduran pazarlardır. a…

• Asena sunucusu ve akıbeti

yumir8 - - Genel Tartışma

beyler 1 aya kalmaz inş. asenaya geliyoruz mevcut sunucumuzdaki basmaları p6 fiyattan topluyor bunları asena da arkadaşlarımıza satacagız. tam tek seferde 7 pazar hizmetinizde olacaktır.fiyatlar baya abartılı olacaktır alan alır almayan bakar. kesinlikle indirim yoktur. ürünün fişi olmayınca iadesi mümkün olmamakla birlikte fişi varsa bile %95 ürünün fiyatı kdar vergi vermek zorundadır. bu pazarların 4 ü basma pazarı 2 si ise +9 düz veya elit eşyalar bulunduran pazarlardır. ayrıca 1 pazar ise fu…

• Yeni sunucu RUBINIUM

Quote from Adramis: “Quote from yumir8: “@Adramis moduma laf etmeyin Bakin laf ettiniz ne oldu 19.4 konu kapandi Peki adramis modum biz event ile ilgili nereye yazı yazabiliriz söylermisiniz Demiştiniz ya lag ları teknik sorunlara yazın diye bunu nereye yazalım söylermisiniz. Seviyorum sizi ” Event ile ilgili sorularınızı ilettik. Cevap beklemedeyiz. ” sağolun ilettiğiniz için

• Yeni sunucu RUBINIUM

@Adramis moduma laf etmeyin Bakin laf ettiniz ne oldu 19.4 konu kapandi Peki adramis modum biz event ile ilgili nereye yazı yazabiliriz söylermisiniz Demiştiniz ya lag ları teknik sorunlara yazın diye bunu nereye yazalım söylermisiniz. Seviyorum sizi

• ya arkadaşlar güncelleme mükemmel olmuş ep çektim 100k her şey tamam oyun tıkır tıkır çalışıyo mutluluktan ağladım bugun. O yüzden de oyun sonu yaptım bu sevince dayamadim. @Adramis modumada laf ettirmem yani işini son derece kusursuz yapar. O nedenle bugün alttaki üyeye soru sor bölümüne yazdığımda Modu seviyormusunuz diye Böyle işaret yaptı cevaplayan üye; Anlamını çozemedim ama işinin ehli olan birisini herkes sever dedim o neden le o işareti seviyorum diye algıladim gameforge de müthiş bir ş…

• Yeni sunucu RUBINIUM

Quote from Pagka: “o zaman teşvik yeterli değil. botları ne kadar istemesek de oyuncuların onlara olan ihtiyacı da kücümsenmiyecek kadar çok. misal sadece asena sunucusuna bir npc getirilip bu npc de dönüşüm küreleri + basma malzemeleri biraz yüksek fiyatta npc de satılsa çok daha makbul olurdu ve bence çok iyi bir teşvik olurdu şahsen ben bile geçerdim hemen + basma malzemelerinden kastım aytaşı vs gibi yüksek itemler değil sadece çöl vadi zindan 1 2 2.köy 1.köy de düşen materyaller belirlenip …

• aynen öyle zaten artık eskisi gibi tapınak ta takılmıyoruz yani hemen lwl alıyoruz

• evet arkadaşlar artık düşük lw arkadaşlarımız oyunda bir şey yapamıyor Sanki onlar farkli oyun oynuyor biz farkli örneğin çırak sandigi gibi bir sandık getirilse X sandiğı içinden çıkanlar: 200lu B kırmızı pot 200lu B mavi pot 20 adet B yeşil iksir 20 adet B mor iksir porki gibi bi pet 5 canavar 1k hp verebilir 7g olabilir 7g karayagiz gibi bir binek 1k hp 5 canavar verebilir x1 yeşl efsun x2 arttırma yeni oyunculara özel depo bonusu gibi bir bnus getirilebilir. bu bonuslar: canavar karşı güç Hp…

• Asena Sohbet Başlığı

yumir8 - - Asena

Quote from Neyoo: “@yumir8 asenaya geçebilmen için herhangi bir çarının en az 76 seviye ve üstü olması gerek. O geçince aynı ID üzerinden 4 adet daha level farketmeksizin geçirebilirsin hepsine bedeva bilet alarak. ” Quote from ALcoHoLic: “@yumir8 kardeşim geçiş yapacağın hesap id'si üzerinde bir tane en az 76 lvl bir karakterin olması mecburidir. 76 lvl karakterini geçirdikten sonra sonraki 4 karakterin isterse 1 lvl olsun o sıkıntı değil. ve biletler ücretsiz. para vermeden geçirebilirsin ” ey…