Search Results

Search results 1-20 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2 Gameforge.com'da

antika7519 - - Genel Tartışma

böyle bir işlemin yapılacağı daha önceden duyuruldumu ? eşleriyle oynayan oyuncular eşleri olmayınca pazarmı bekleyecek yoksa eşinin çarlarınıda açabilecekmi ? insanlar 24 saat pc başında değil tatile çıkanı var hasta olanı kaza geçireni cenazesi olanı var petleri ölmesin kostümleri aktarılsın diye güvendiği insanlara çar şifrelerini veren oyuncular mail yoluyla onaylamadan çarlarına veda edeceklermi ?yazmaya kalksam 20 soru daha aklıma gelir . bunlar ve benzerleri soruların ve sorunların oluşac…

• merhaba , evet yaklaşık bir aylık bir ticket, otomatik cevap sürecinden, üste atmaya çalıştıkça aynı ga nın cevap vermesi ve en sonunda direk seni şikayet etmek istiyorum beni yukarı merciye at ısrarımla SGA PhySicuS a ulaşan ticketim olumlu sonuçlandı .

• Quote from Mient: “Bu kadar düşünülecek bir çözüme gerek yoktu aslında, Jotun gibi karekter zorunluluğu getirip soğuma süresi ekleseydiler şimdiye kadar herkes rahat ederdi ” çözüm arıyolarmıydı ?

• Madbarz Günhan Savaşları Fragman

antika7519 - - Günhan

tebrikler ibo çar gayet güzel olmuş . hoş geldin bana neler getirdin bilmiyorum ama oyuna girdiğim bir ara alırım şimdiden teşekkürler

• benim anlamadığım kısım şu , meley için şikayetler kısa bir sürede değerlendirilip 90 level sınırı getirildi mavi ejder için yıllardır şikayetler devam ediyor ama bir gelişme yok . enazından meley kesenler için illegal suçlamalar pek yoktu acaba çırak sandıklarından çıkan efsunlardan dolayımı kısa sürede level sınırı getirdiler diye düşünmeden edemedim ama aynı efsunlar mavi ejderha sandıklarındanda bir hayli çıkıyor diye biliyorum.şu anda düşünmemeye karar verdim umarım oyunu zevk için oynayan …

• Quote from Majestic08: “Quote from antika7519: “razadöre girememe sorunun çözüldümü ? ben hala en kısa sürenin gelmesini bekliyorumda ” O sorun çözüldü. Ticketla bildirin adminler halledebiliyor onu. Oyunda olmanızda gerekmiyor. ” @Adramis neredeyse hergün ticketten bilgi almaya çalıştığım halde beni geliştiricilerimiz çalışıyo şu güncellemede bu güncellemede düzelecek gibi cevaplarla geçiştiren sorduğum soruları otomatik cevaplarla alakasızca bir aydan fazla zamandır beni oyalayan Karaca isimli…

• Quote from Majestic08: “Çoğu kişi bilir , takıma sallayanlardan değilim. Lakin kaç gündür (Ay oldu nerdeyse) devamlı sorunları dile getirmekteyiz ama nedendir bilinmez ''Sessizlik yemini edilmiş'' gibi hiç bir yönetici çıkıpta şu oldu , bunu düzeltiyoruz veya ilettik vb. açıklamalarda bulunmuyor. Nesne markette talep edilenler dışında herşey gelmekte , oyunda ise gelen yeniliklerde çok fazla eksiklikler var. Hatalar yanı sıra , olması gerekenlerde yok. Sessiz kalmayın , en azından iletiliyor mu …

• şimdi bir konuda hem fikir olmak lazım hem emekçi olup hemde ep karşılığı yavrucuk kostüm satanlara hatta ep satanlara laf edebilmek için o ürünleri nesneden çekmen gerekiyor .ha benim gibi sadece kostüm yavrucuk gibi ihtiyaçlarını nesneden karşılıyor san zaten karşılığında etknlik yapıp para kasıyorsun dur . bunlar gibi ürünleri kullanmadan oyun oynuyorsan öncelikle saygı duyarım ama fikirlerine yine katılmam çünkü senin oyun anlayışın farklı, benim farklı ,eple para yapıp zaman tasarrufundan y…

• Jotun buğu

antika7519 - - Diğer

jotun öncesindeki bosa vurmayacaksın özür dilerim düzgün anlatmamışım.

• Jotun buğu

antika7519 - - Diğer

çıkış yapamadığın çar kesici çarın sanırım. o grupta kesecek başka çar varsa bugda kalan çarı hiç vurdurmadan kenarda tutarak bossunu kesebilirsin . böyle saçma bir çözüm var malesef sorun giderilene kadar, istersen böyle bir dene.

• Quote from Majestic08: “Quote from antika7519: “aynı sorun sadece sura karakterinde yok zihinsel karakterimde sizinle aynı durumda . teknik sorunlar kısmına bununla ilgili konu açtım fakat pek fazla kişide sorun olmadığından olsa gerek ,ne oyunculardan nede çözüm sağlayacak kişilerden ilgi görmedi malesef ” Ticket ile durumu bildirdim ben gerekli yerlere. Konuyla ilgili bildirim yapıldığı yönünde cevap aldım. Ama 1 haftadır düzelen birşey yok. Çözüm yönünde bir çalışma başlatıldı mı bu konuda da…

• Quote from Majestic08: “Razadorda yaşanan giriş ve harita içerisinde ilerleme sorunu devam etmekte. Görev yapılamıyor. Sura karakterin yaşadığı bu sorun ne zaman giderilecek ? @Adramis @DeRiNDaRBe ” aynı sorun sadece sura karakterinde yok zihinsel karakterimde sizinle aynı durumda . teknik sorunlar kısmına bununla ilgili konu açtım fakat pek fazla kişide sorun olmadığından olsa gerek ,ne oyunculardan nede çözüm sağlayacak kişilerden ilgi görmedi malesef

• Quote from IHELYUM: “Başka bir arkadaşımında başına gelmişti ve Yöneticiler bu görevi iptal ettiklerinde düzelmişti. Ama çözüme ulaşmak için yöneticilerin daha özveri ile bu konuya el atmaları gerekiyor çünki sonuçda oyuncu 10-15 gün mağdur kalıyor. ” keşke 15 günde mağduriyetimiz giderilseydi . ticket sisteminde sorunu anlatıp aklıma takılan soruları ve maduriyetimizin çok yönlü olduğunu belirttiğim halde kısa ve otomatik olduğu çok belli cevaplar alıyorum.en azından ticket sisteminde oyuncu so…

• arkadaşlar, konuyu açma sebebim razador, nemere, jotun ve uyanış kitabı sorunu yaşayan arkadaşları burda konuya dahil etmekti . (şamanım uyanış kitabı görevini alamıyor,başka bir çarımda jotunda vurduğunda bug ta bırakıyor) bu oyun hatasının maalesef sorumlusu olmasak ta, hilal, kostüm ,hırsız eldiveni ,boşa gitmesi gibi maduriyetini biz yaşıyoruz . elbette yabancı bir oyun yöneticisi biz size onları genel kullanım amaçlı satıyoruz gidin başka yerde kullanın diyebilir ama sonuçta neyi neden aldı…

• arkadaşlar merhaba, yaklaşık on gündür razadöre girmek için bekçiye tıklayamıyorum grup liderini değiştirip girdiğimde ise kesici çarımla metin ıgnator maat taşı ve altın dişli çarktan hangisi gelirse görev bitmiyor ve içerde kalıyorum. nemerede ise oyun atarsa yada karakter değişirsem ilk giriş odasında başlıyor ve orda kalıyorum (başka chye geçip içerde ışınlanma yüzüğü kullanıp köye dönmeyi başarıyorum ama bunu çözene kadar çar uzun süre içerde kaldı) , kuzey yıldızı ve buz anahtarı ne kadar …

• çözüm olarak bulunan oyuna sadece emek ve vakit ayıranların sırtına biraz daha yükmüş gibi gözüküyor . tabiki vakti kısıtlı olup oyun içi para döngüsünü o ep kuponlarını çekip satan arkadaşlarada extra masraf olacak .şirket zararını dengelerken dolandırıcılara yang satıcılarına fazladan para kazanma hakkı verdiğinizi düşünmüyormusunuz. bu gerçekten adil olmaya yada dürüstlüğe sığıyormu olumsuz geri bildirim

• satıldı satılmasa dükkan senin ne zaman ödemek istersen o zaman ödeyebilirdin kredi sonsuzluk sana

• konu günceldir

• hayır şu an için kusursuz denemeyeceğim won olarak satıp başka simyaya yönlenebilirim

• bBpEPj.png won olarak teklif alınır .lütfen sadece teklif veriniz kaç won türündeki sorulara geri dönüş yapılmayacaktır